×
منو
درباره ما - مستر یدکی

درباره ما

  مستر یدکی زیر مجموعه شرکت پارسیان آراز کار 

از سال ۷۸ وارد بازار صنعت لوازم یدکی خودرو شدیم، ابتدای راه مستر یدکی یک فروشگاه  خرده فروشی در شهر تهران بود . با گسترش فعالیت‌ها و تاسیس فروشگاه مرکزی در کنار تامین قطعات منطقه اقدام به توزیع عمده لوازم یدکی در سطح شهر و بازار تهران نمودیم و با توجه به نیاز کل کشور به قطعات یدکی و جانبی با کیفیت خودرو ,  تصمیم به گسترش کار در فضایی بزرگ‌تر به نام فضای دیجیتال گرفتیم تا بتوانیم از این طریق قطعات اصلی خودروهای مختلف و همچنین اجناس با کیفیت ایرانی موجود در بازار ایران را در سراسر نقاط کشور عرضه نماییم .

دغدغه‌ی ما از همان ابتدا، ارائه قطعات اصلی خودرو به مشتریان بوده و می‌باشد که طی این بیست سال تلاش داشتیم تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه دهیم. برای ارائه بهترین محصولات و جهت احترام به مشتری  همواره بر این تلاش بودیم که از یک نوع محصول، حداقل دو برند از بهترین‌ برند های لوازم یدکی خودرو را در اختیار مشتریان قرار دهیم؛ تا مشتریان بتوانند آنها را مقایسه کرده و انتخاب نمایند و از نظر کیفیت و قیمت انتخابی شایسته داشته باشند.

با گسترش تکنولوژی تصمیم گرفتیم که از این فرصت استفاده نموده و با ارائه بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو , همراه با بهترین قیمت و خدمات، رضایت مصرف کنندگان قطعات یدکی خودرو را در سراسر ایران جلب نماییم.

مجموعه مستر یدکی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو , تمام تلاش خود را می‌ نماید تا شما به راحتی قطعات مورد نظر خودروی خود را جستجو، بررسی و انتخاب  نمایید و از خرید خود رضایت کامل داشته باشید .

استفاده از مطالب وب سایت مستر یدکی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به وب سایت مستر یدکی می باشد.

طراحی سایت :

آژانس تبلیغاتی کروشه