منو
درباره ما | خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو در مستر یدکی

درباره ما

   سال ۷۸ بود که وارد بازار صنعت لوازم یدکی خودرو شدیم، ابتدای راه توزیع قطعات به پخش کننده‌های عمده و بعد از مدتی یک فروشگاه کوچک در سطح شهر آغاز راه خرده فروشی مستر یدکی بود. با گسترش فعالیت‌ها و اشباع کردن از لحاظ تامین قطعات منطقه و با توجه به جوانی و با انرزی و توانایی بالا کاری تصمیم به گسترش کار در فضایی بزرگ‌تر گرفتیم.

دغدغه‌ی ما از همان ابتدا، ارائه قطعات اصلی خودرو به مشتریان بوده و هست، طی این بیست سال همیشه تلاش داشتیم و داریم تا بهترین محصولات با بالاترین کیفیت لوازم یدکی خودرو را به مشتریان ارائه دهیم. برای ارائه بهتر محصول و جهت احترام به مشتری همواره بر این تلاش بودیم که از یک محصول، حداقل دو برند از بهترین‌های لوازم یدکی خودرو را در اختیار مشتری قرار دهیم؛ تا مشتریان بتوانند آنها را مقایسه و یکی از آنها را انتخاب کنند، چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت که انتخابی شایسته داشته باشند.

با گسترش تکنولوژی و توانایی که در مجموعه‌ی مستر یدکی است با خودمان قرار گذاشتیم که از این فرصت استفاده کنیم و وارد فضای دیجیتال شویم تا با ارائه بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو همراه با بهترین خدمات، پذیرای مشتریانی از سرتاسر ایران باشیم.

مجموعه مستر یدکی تخصصی‌ترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو است که تمام تلاش خود را می‌کند تا شما به راحتی قطعه مورد نظر خود را پیدا، بررسی، انتخاب و خرید کنید و از خرید خود رضایت داشته باشید.

استفاده از مطالب وب سایت مستر یدکی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به وب سایت مستر یدکی می باشد.

طراحی سایت :

آژانس تبلیغاتی کروشه