discount٣٠ هزار تومان تخفيف اولين خريد بالاي ١٠٠ هزار تومان با کد تخفیف : blue
منو
درباره ما - مستر یدکی

درباره ما

   سال ۷۸ بود که وارد بازار صنعت لوازم یدکی خودرو شدیم، ابتدای راه با یک فروشگاه کوچک در سطح شهر آغاز راه خرده فروشی مستر یدکی بود. با گسترش فعالیت‌ها و تاسیس فروشگاه مرکزی در کنار تامین قطعات منطقه اقدام به توزیع عمده لوازم یدکی در سطح شهر و بازار تهران نمودیم و با توجه به نیاز کل کشور به قطعات یدکی و جانبی با کیفیت خودرو  تصمیم به گسترش کار در فضایی بزرگ‌تر به نام فضای دیجیتال گرفتیم تا بتوانیم اجناس اصلی را به دست تمامی ایرانیان در نقاط مختلف کشور برسانیم.

دغدغه‌ی ما از همان ابتدا، ارائه قطعات اصلی خودرو به مشتریان بوده و می‌باشد، طی این بیست سال همیشه تلاش داشتیم و داریم تا بهترین محصولات را  با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه دهیم. برای ارائه بهتر محصول و جهت احترام به مشتری همواره بر این تلاش بودیم که از یک محصول، حداقل دو برند از بهترین‌های لوازم یدکی خودرو را در اختیار مشتریان قرار دهیم؛ تا مشتریان بتوانند آنها را مقایسه و یکی از آنها را انتخاب کنند، که از نظر کیفیت و قیمت انتخابی شایسته داشته باشند.

با گسترش تکنولوژی و توانایی که در مجموعه‌ی مستر یدکی است تصمیم گرفتیم از این فرصت استفاده کنیم و وارد فضای دیجیتال شویم تا با ارائه بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو همراه با بهترین خدمات، رضایت مصرف کنندگان قطعات یدکی خودرو را در سرتاسر ایران جلب نماییم.

مجموعه مستر یدکی تخصصی‌ترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو است که تمام تلاش خود را می‌کند تا شما به راحتی قطعات مورد نظر خود را جستجو، بررسی، انتخاب و خرید نمایید و از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

استفاده از مطالب وب سایت مستر یدکی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به وب سایت مستر یدکی می باشد.

طراحی سایت :

آژانس تبلیغاتی کروشه