نمایش 1–15 از 48 نتیجه

اطلاعات کامل برای خرید لوازم یدکی اتحاد موتور امکو

برند اتحاد موتور امکو (emco) در سال 1369 متولد شد؛ سالی که پس گذراندن 8 سال مبارزه با دشمن متجاوز و گذراندن سال‌های پرالتهاب جریانات انقلاب شروع دوره سازندگی بود. گامی که برای شروع پیشرفت و جلو رفتن لازم بود. همیشه برداشتن اولین گام در یک مسیر سخت‌ترین گام است، مخصوصاً درزمانی که مردم یک کشور چندین سال سختی را پشت سر گذرانده‌اند، انقلاب به‌خودی‌خود برای هر کشوری یک شوک فوق‌العاده بزرگ است؛

اما بلافاصله درگیر جنگ خارجی شدن در حالیکه از درون هنوز ثبات وجود ندارد و جنگ داخلی هنوز پابرجاست خود دیگر نور الا نور است، پیکره یک جامعه را می‌لرزاند، روحیه‌ها را ضعیف می‌کند و تمرکز از اقتصاد و بالندگی را به سمت بقا پیش می‌برد.

قطعات و لوازم یدکی اتحاد موتور

نمایندگی لوازم یدکی اتحاد موتور

نمایندگی اتحاد موتور چون جوانه‌ای از خاک سربلند کرد تا با تولید قطعات خودرویی، جامعه صنعتی را پیش ببرد. در ابتدای راه تنها به داخل چشم دوخته است تا برای خودروسازان داخلی تأمین قطعات اصل و با کیفیت کند؛ اما به بازارهای خارج و صادرات محصولات امکو در آن‌سوی دنیا هم می‌اندیشد. با یاری خداوند توانسته است تا ثابت کند که می‌تواند.

لوازم یدکی اتحاد موتور emco آن روز که پا به عرصه وجود گذاشت با توجه به تولید پیکان در آن سال‌ها به سراغ تولید مجموعه کامل بخاری این خودرو رفت تا در زمستان‌های سرد، شما خودرویی گرم داشته باشید. موتور بخاری و تیغه برف پاک کن خودرو برای تأمین امنیت شما در روزهای برفی و بارانی نیز از اولین خدمات این شرکت بود که مورد استقبال قرار گرفت؛ در نمایندگی اتحاد موتور امروزه با توسعه تولیدات و گسترش انواع لوازم یدکی بال‌های پروازش بسیار قویتر و گسترده‌تر شده‌اند.
لوازم یدکی اتحاد موتور در تمام این سال‌ها از لحظه شروع هرگز خود را از لحاظ استفاده از تکنولوژی روز دنیا محدود نکرده است، همیشه با به‌کارگیری متخصصان سعی نموده پابه‌پای دنیا پیش برود گواه این ادعا ما گواهینامه‌هایی است که دریافت نموده‌ایم.

فروشگاه مرکزی اتحاد موتور emco در خیابان فتح واقع شده است. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی مستر یدکی هم با افتخار عرضه کننده محصولات شرکت اتحاد موتور و نمایندگی رسمی لوازم یدکی اتحاد موتور است. این برند با کمک آزمایشگاه های دقیق چون آزمایشگاه مترولوژی، مواد و متالوژی، پلیمر، الکتروموتور و استارتر و آزمایشگاه‌های اکرودیته محصولات خود را قابل ‌رقابت با نمونه های خارجی کرده است. این آزمایشگاه ها همچنین کمک کرده اند توانایی امکو برای بلندپروازی و توسعه محصولاتش افزایش یابد. بعد از سال‌هایی که تعداد زیادی از بهترین جوانانمان را در میدان‌های مین جا ماندند در شرکت اتحاد موتور تصمیم گرفته شد که برند لوازم یدکی اتحاد موتور را به جامعه‌ای که از لحاظ اقتصادی ضعیف شده است معرفی نمایند.

گواهینامه های کیفیت لوازم یدکی امکو

 • گواهینامه Grade A SGS & SAPCO اتحاد موتور امکو یکی از گواهینامه‌های معتبر جهانی است که شرکت SGS به‌عنوان یک شرکت چندملیتی صادر می‌کند این شرکت بیش از 140 سال قدمت دارد که به تست و کنترل کیفیت تولیدات و ارزیابی عملکرد آن‌ها می‌پردازد.
 • ایزو 14001 که به بررسی محصولات از جنبه محیط زیستی می‌پردازد.
 • OHSAS 18001 شرکت اتحاد موتور ایمنی و بهداشت شغلی را بررسی می‌نماید.
 • IATF 16949-2016 گواهینامه معتبر دیگری است که لوازم یدکی امکو برای مدیریت کیفیت قطعات خودرو دارند.
 • گواهینامه ایزو 17025 که آزمایشگاه‌ها را وادار می‌کند شرایطی فراهم نمایند که نشان دهند نتایج آن‌ها قابل‌اعتماد است؛ این گواهینامه نشان از کارآمدی آزمایشگاه‌ها دارد.
 • گواهینامه ISIRI امکو که متعلق به سازمان استاندارد ملی ایران است و به محصولات باکیفیت پایین‌تر از معیارهای استاندارد اجازه فروش نمی‌دهد.
 • گواهینامه‌های نامبرده از لوازم یدکی امکو نمونه‌ای از گواهینامه‌ها است و جدا از لوح‌های تقدیری است که به برند لوازم یدکی اتحاد موتور تعلق‌گرفته است.

کیفیت لوازم یدکی امکو

لیست انواع لوازم یدکی امکو در بازار

برند اتحاد موتور با شعار دقیق، کارآمد و بادوام به رقابت می‌پردازد و سعی می‌کند با کمک آزمایشگاه‌هایی که در این مجموعه وجود دارد لوازم یدکی امکو را وارد بازار کند که سه ویژگی ذکرشده را دارا باشند. در کنار پرداختن به آزمایشگاه‌های موجود در مجموعه که خیال شرکت‌های همکار را از محصولات و لوازم یدکی اتحاد موتور راحت می‌کند به محصولات تولیدی این مجموعه نیز می‌پردازیم.

 1. محصول برف پاک کن اتحاد موتور امکو: برند اتحاد موتور همیشه به تولید این محصول نگاه ویژه‌ای دارد این محصول که به رانندگان کمک می‌کند در روزهای برفی و بارانی نسبت به جاده دید داشته باشد شاید در نگاه سطحی موردتوجه قرار نگیرد؛ اما وقتی پای امنیت جانی به میان می آید کارکرد درست و دقیق و بادوام بودن آن اهمیت خود را نشان می‌دهد. موتور این محصول بدون استفاده از موتور سالم و بادوام قطعا مشتری را در یک روز برفی و در میان کولاک دچار دردسر خواهد کرد.
 2. شمع اتحاد از شرکت امکو: وایر و شمع خودرو با برند اتحاد موتور از جمله لوازم یدکی امکو است که برای صنعت خودروسازی کشور تولید می‌گردد؛ شمع های 1،2،3 و 4 پلاتین باکیفیت برند موتور اتحاد در جذب شرکت‌های خودروساز داخلی توانسته است موفق عمل نماید. دایر بودن آزمایشگاه وایر و شمع که آزمون‌های متنوعی را پوشش می‌دهد در این راستا بسیار کمک‌کننده بوده است.
 3. فن رادیاتور اتحاد موتور: محصول بعدی از لوازم یدکی اتحاد موتور فن رادیاتور است که برای خودروهایی چون تیبا، سمند سورن توربو شارژ، دنا پلاس توربو شارژ، پراید، پژو 206 و پژو 405 و دو پل صادراتی عرضه می‌گردد.
 4. موتور فن بخار برند emco: این قطعه در پژو 405 طرح‌های زیمنس و سندن و مهرکام، تیبا، وانت نیسان و مزدا و پراید نیز با برند اتحاد موتور به شرکت‌های خودروساز داخلی عرضه می شوند.
 5. شیشه بالابر اتحاد موتور امکو: تولید بعدی که در این برند موجود است مجموعه شیشه‌بالابر تیبا، پراید،پژو 405 و سمند و شیشه‌بالابر جلو 206 است.
 6. موتور صندلی: آخرین محصولات این برند که هم‌اکنون موجود است موتور صندلی برقی پارس و سمند است که در کنار محصولات دیگر توانسته اند کمک کنند شرکت‌های ایران‌خودرو، سایپا، مگا موتور و رنو پارس ازجمله مشتریان این شرکت باشند.

تیغه برف پاک کن از لوازم یدکی امکو

نقد و بررسی کیفیت برف پاک کن اتحاد موتور

برند اتحاد موتور به تیغه‌های برف پاک کن اتحاد موتور با توجه به نقش آن در پاک کردن شیشه اهمیت خاصی می‌دهد؛ تیغه‌های محصول درزمانی که سالم باشند آب را از سطح شیشه پاک می‌کند و ردی از آن باقی نمی‌ماند؛ اما زمانی که تیغه آن بی‌کیفیت باشد بادوام نبوده و در لاستیک آن شکاف و درز ایجاد ‌شود، درنتیجه در هنگام پاک کردن براثر نچسبیدن تیغه بر روی شیشه رد آن باقی می‌ماند. برای خودروهایی از قبیل وانت نیسان، پراید، وانت اریسان، تند 90، پژو 206، تیبا پژو 405، سمند و عقب کوئیک تیغه بازویی محصول اتحاد موتور در این شرکت تولید می‌شود. برند اتحاد موتور همچنین اهرم‌بندی محصول را نیز برای تیبا، وانت نیسان و پراید تولید می‌کند.

شرکت برای تضمین لوازم یدکی اتحاد موتور به ویژه این محصول از برند خود از آزمایشگاه تیغه، بازویی محصول و شرایط محیطی استفاده می‌کند؛ در این آزمایشگاه کلیه آزمون‌های مربوط به کیفیت تیغه و موتور انجام می‌شود. در کنار این کنترل کیفیت، آزمون‌های شرایط محیطی هم انجام می‌گردد. اگر نمونه هایی از این آزمون‌های محیطی را برای برف پاک کن امکو بخواهیم نام ببریم باید به مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر خوردگی، پاشش آب و آزمون مه نمکی، آزمون‌های حرارتی و برودتی و رطوبت اشاره کنیم.

نکته اول: موتور این قطعه در خودروهایی مانند تیبا، وانت مزدا، وانت پیکان و پراید از تولیدات برند اتحاد موتور هستند. مشخصات فنی موتور برف پاک کن اتحاد موتور بدین شرح می‌باشد: دور كند : 40 ~ 55 rpm، دور تند: 55 ~ 82 rpm ، ولتاژ مصرفي : 13 ~ 13.5 v، گشتاور قفل : 20 ~ 30 N.m ، توان مصرفي موتور : 55 ~ 100 w، جريان مصرفي عملكرد موتور: 4 ~ 8 A

نکته دوم: نمایندگی لوازم یدکی اتحاد موتور برف‌پاک‌کن‌های عقب خود را برای خودروهایی چون پراید 111، کوئیک و تیبا با مشخصات فنی زیر عرضه می‌کند: ولتاژ مصرفي : 13 ~ 13.5 v، جريان مصرفي عملكرد موتور : ~3A، فركانس عملياتي: 32~42 Cycle ، زاويه عملياتي: 98 ~ 104 deg. قابل‌ذکر است فرکانس عملیاتی تعداد دور در دقیقه اشاره می‌کند.