خرید صافی بنزین هایما

فیلتر بنزین خودروی هایما از قطعات مصرفی خودرو است و بعد از مدتی ممکن است میزان جذب آن کاهش یابد. از این رو باید در بازه‌های زمانی مختلفی بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. خرید صافی بنزین هایما بر اساس استانداردهایی که مورد نیاز این قطعه است باید انجام گیرد تا بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد. فیلتر بنزین از جمله مواردی است که در عملکرد خودرو بسیار مؤثر است. خودروی هایما نیز به کمک فیلتر بنزین، سوختی سالم‌تر را به بخش موتور و سیستم خودرو وارد می‌کند تا علاوه بر عمر بیشتر این خودرو، عملکردی بهینه نیز داشته باشد. فیلتر بنزین هایما

راهنمای خرید فیلتر بنزین هایما

ذرات ریزی در داخل بنزین وجود دارد که اگر به قطعات خودرو وارد شوند، با سایشی که ایجاد می‌کنند به راحتی می‌توانند آسیب‌های جدی به آن‌ها وارد کنند. ولی فیلتر بنزین هایما با ایجاد یک صافی بر سر مسیر بنزین، این ذرات را جذب می‌کند و بنزینی تمیز وارد سیستم خودرو می‌کند. در خودروهای مختلف، فیلتر بنزین بر اساس مخزن سوخت، شکل و ابعاد متفاوتی دارند و فیلتر بنزین این خودرو به صورت استوانه‌ای است. علاوه بر این کیفیت ساخت فیلتر باید به اندازه‌ای مناسب باشد که بتواند عملکرد کاملی از خود نشان دهد. البته شاید نتوان این موضوع را مد نظر قرار داد که صافی بنزین هایما، تمام آلودگی‌ها را رفع می‌کند ولی هر چه مقدار بیشتری از ذرات مواد زائد موجود در بنزین را رفع کند، کیفیت بهتری دارد. خرید فیلتر بنزین خودروهای هایما در بازه‌های زمانی مشخصی باید انجام گیرد. به طور معمول هر 10 تا 20 هزار کیلومتری که خودروی شما کار می‌کند، باید این فیلتر را بررسی کنید تا در صورت نیاز تعویض شود. ولی با توجه به این که ممکن است کیفیت بنزین در هر جایی متفاوت باشد، احتمال این که سریع‌تر یا دیرتر نیاز به تعویض این قطعه داشته باشید وجود دارد.

نمایندگی فروش فیلتر بنزین هایما

هنگامی که فیلتر بنزین به خوبی عمل کند، خودرو می‌تواند بهترین عملکرد خود را نشان دهد. در صورتی که بنزین دارای آلودگی باشد، علاوه بر کاهش شتاب خودرو، به مرور موتور و سیستم تعلیق خودرو نیز دچار نقص فنی می‌شوند و هزینه‌های زیادی را بر دوش راننده می‌گذارند. برای خرید فیلتر بنزین هایما باید مراکز را انتخاب کنید که محصولات با کیفیتی را به مشتری ارائه می‌دهند. فقط این مسئله که در بازه‌های زمانی مناسبی فیلتر بنزین خودرو را تعویض کنید، مهم نیست؛ بلکه باید سعی کنید کیفیت محصول را هم در نظر بگیرید تا بنزین مصرفی خودرو کیفیت بهتری داشته باشد. نمایندگی خرید فیلتر بنزین خودرو بهترین مرکزی است که می‌توانید از آن خرید کنید؛ زیرا محصولاتی که به شما ارائه می‌دهند، کیفیت بالایی دارد و از هر برندی که باشد، کاملاً اصل است. نمایندگی مستر یدکی از مراکزی است که بهترین صافی بنزین هایما را می‌توانید از آن‌جا خریداری کنید. مستر یدکی بهترین برندهای روز ایران و جهان را در این زمینه برای شما فراهم می‌کند تا در اسرع وقت یک محصول با کیفیت و مرغوب تهیه کنید و از اصل بودن و قیمت مناسب آن نیز اطمینان داشته باشید.

قیمت صافی بنزین هایما

قیمت لوازم هایما از جمله فیلتر بنزین هایما مانند هر محصول دیگری بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. برندهای مختلفی در زمینه تولید فیلتر بنزین کار می‌کنند، قطعا کیفیت این محصولات با هم متفاوت است و بر همین اساس، قیمت آن‌ها نیز تفاوت دارد. همچنین با توجه به مواد اولیه مصرفی و قیمت تمام شده این محصولات، هنگام تولید، قیمت کارخانه بر اساس این فاکتورها تعیین می‌شود و قیمت‌گذاری انجام می‌گیرد. این مسائل سبب می‌شود تا فیلتر بنزین مناسب برای خودروهای هایما، کیفیت و قیمت متفاوتی داشته باشند. ولی با این وجود بهتر است از برندهایی استفاده کنید که کیفیت آن‌ها اثبات شده است. هر چند ممکن است قیمت این محصولات کمی بیشتر باشد. با توجه به این که از کدام برند استفاده می‌کنید، قیمت‌های متفاوتی را در بازار این محصولات می‌بینید. ممکن است فیلتر بنزین هایما، قیمت صافی بنزین هایما بین 70 تا بالای 150 هزار تومان داشته باشند. البته باید به این نکته نیز دقت داشته باشید که فروشگاه‌های نامعتبر می‌توانند یک محصول را با قیمت غیر واقعی به مشتری ارائه دهند. از این رو باید قیمت هر برند را بدانید. همچنین در صورتی که از این قیمت‌ها اطلاعی ندارید، بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی‌ها برای خرید با قیمت مناسب است.

بهترین مارک فیلتر بنزین هایما

نگهداری خودرو باید به گونه‌ای باشد که به مرور از استهلاک بیشتر آن جلوگیری کند. هر چه از محصولات با برندهای بهتر استفاده کنید، مدت زمان بیشتری از خودروی خود با همان کیفیت اولیه استفاده می‌کنید. بهترین مارک‌های فیلتر بنزین هایما شامل موارد زیر هستند:

  • اورجینال
  • سرکان
  • ایساکو
  • سایر برندهای ایرانی با کیفیت

این برندهای گفته شده برای صافی بنزین هایما در مراکز معتبر قابل خرید هستند و می‌توان گفت جزو محصولاتی هستند که می‌توانید با اطمینان خاطر آن را روی خودروی هایما خود قرار دهید.

واتساپ