خرید اسپری داشبورد خودرو

همان اندازه که تمیزی و سلامت ظاهر بیرونی خودرو در زیبایی و حفظ قیمت آن اهمیت زیادی دارد، سلامت و زیبایی داخل خودرو، هم از نظر حفظ ارزش خودرو و هم از تأثیر روانی روی سرنشینان خودرو حائز اهمیت است. یکی از راه‌های زیباسازی داخل خودرو و محافظت از این زیبایی، استفاده از یک اسپری داشبورد با کیفیت و غیر مخرب است.

وجود شرکت‌های مختلف که کار تولید انواع اسپری را انجام می‌دهند، انتخاب و خرید این محصول را کمی دشوار کرده است.کاسپین، سوناکس، فرمول وان، گتسان و... از جمله شرکت‌های هستند که فعالیت قوی برای تولید محصولات مراقبت از خودروهای مختلف مانند اسپری تمیز کننده پارچه، چرم، لاستیک و ... ارائه می‌دهند.فروش اسپری داشبورد

انواع اسپری داشبورد خودرو

از انواع تمیز کننده داشبورد می‌توان به اسپری لاستیک خودرو و اسپری داشبورد، پولیش، واکس، براق کننده، تمیز کننده و ... اشاره کرد. اسپری‌ها به سه مدل مایع، اسپری و خمیری شکل در بازار موجود است. استفاده از اسپری داشبورد خودرو براق کننده، میزان الکتریسته ساکن قطعات را کاهش می‌دهد و دیگر اثری از گرد و غبار نخواهد بود. پس به کمک آن می‌توانید ماشین خود را در برابر نور خورشید و دیگر آسیب‌ها ایمن کنید. همچنین اگر می‌خواهید داشبورد و بخش‌های پلاستیکی خودروی شما نو و بدون برجستگی‌های کوچک، به‌ نظر برسد می‌توانید از اسپری‌‌ پولیش داشبورد استفاده کنید.

مشخصات  اسپری داشبورد

از نظر متخصصین بهترین اسپری برای خودروهای مختلف، متفاوت بوده و باید براساس توع مواد تشکیل دهنده داشبورد تعیین شود. ساخت داشبورد به 4 نوع کلی قسمت می‌شود، پلاستیک (فایبرگلاس) ، چوب، آلومینیوم و فیبرکربن. با این حال می‌توان تعدادی ویژگی ثابت تعیین کرد تا در انتخاب اسپری، طبق آن‌ها عمل کنیم:

  • هماهنگی با جنس داشبورد: اسپری داشبورد باید متناسب با جنس داشبورد باشد. هنگام خرید حتماً این نکته را در نظر بگیرید.
  • ماندگاری: تایم ماندگاری چیزی بین 24 تا 48 ساعت مشخص شده است. اما دقت کنید که ماندگاری بالا، لزوماً نشانه کیفیت عالی نیست!
  • خاصیت آنتی استاتیک: اسپری باید از داشبورد در برابر ذرات و غبار محافظت کند. خاصیت آنتی استاتیک، این ویژگی را تأمین می‌کند.
  • بوی مطبوع: اگر اسپری شما بوی متناسب با ذائقه شما را نداشته باشد، قطعاً اذیت می‌شوید.
  • حفاظت در برابر اشعه uv : با وجود این خاصیت، دیگر از رنگ پریدگی داشبورد خبری نیست.

قیمت اسپری داشبورد

زمانی که نور خورشید در طولانی مدت بر اجسام بتابد، سبب فرسودگی و رنگ پریدگی می‌شود مخصوصاً وقتی پای اجسام پلاستیکی با رنگ مشکی و تیره در میان باشد. بخش جلویی خودرو بیشترین تابش خورشید را دریافت می‌کند که این امر می‌تواند در دراز مدت به داشبورد خودرو آسیب وارد کند. برای جلوگیری از بروز این مشکل می‌توان از اسپری داشبورد خودرو استفاده کرد. این اسپری علاوه بر محافظت، سبب براقی و درخشندگی داشبورد هم می‌شود. قیمت‌های فراوانی در بازار این محصول دیده می‌شود که طبق آن می‌توان گفت ارزانترین آن‌ها از 12 هزار تومان تا گرانترین تا حدود 150 هزار تومان است.

واتساپ