وایر شمع پراید

نگهداری از خودرو و بررسی قطعات آن مهم‌ترین کاری است که دارندگان خودرو باید به آن توجه کنند. ماشین‌ها درست شبیه به یک انسان‌ نیاز به مراقبت دارند و باید با شناخت انواع قطعات آن، خرابی‌ها و مشکلات را برطرف کنید. می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعات در همه خودروها، قطعات مربوط به سیستم برق خودرو و جرقه زدن موتور آن است. وایر شمع پراید از جمله این قطعات مصرفی و مهم است که به صورت مرتب نیاز به بررسی، تعمیر و تعویض دارد. اگر دوست دارید بدانید که وایر شمع پراید چگونه کار می‌کند و چه قیمتی دارد، ما را در مستریدکی همراهی کنید:

وایر شمع چیست و چگونه کار می‌کند؟

فرایند احتراق و جرقه زدن در خودرو‌ها از جمله مهم‌ترین فرایندها در کارکرد و روشن شدن خودروهاست. این احتراق تحت تاثیر عوامل گوناگون و قطعات مختلفی اتفاق می‌افتد که می‌توانند روی کیفیت آن تاثیر مهم و مستقیمی بگذارند. وایر شمع که به کمک شمع خودرو می‌آید، وظیفه مهمی را در این فرایند انجام می‌دهد؛ کار اصلی وایر شمع پراید انتقال برق خروجی از سیستم جرقه زنی با شمع‌های موتور است. وایر شمع در خودروهای جدید، برق را از کویل به شمع و در خودروهای قدیمی‌تر، برق را از دلکو به شمع می‌رسانند. تعویض به موقع وایر شمع خودرو اهمیت زیادی دارد؛ چرا که به شکل مستقیم روی کارکرد موتور و انتقال جریان برق و احتراق به شمع‌ها تاثیر می‌گذارد و این کار می‌تواند شما را از هزینه‌های بزرگ نجات دهد. جنس وایر شمع معمولا سیلیکونی و مقاوم و بادوام است. با خراب شدن یکی از وایرهای شمع، موتور خودرو به درستی کار نمی‌کند و دچار مشکل می‌شود.

قیمت وایر پراید در بازار حدودا چقدر است؟

قیمت لوازم یدکی پراید از جمله وایر شمع پراید با توجه به نوع و همچنین برندی که دارد تعیین می‌شود. اما به طور کلی قیمت وایر پراید اصل از ۱۶۰ هزار تومان یا ۱۷۰ هزار تومان در بازار متغیر است. برای خرید وایر شمع پراید بهتر است ابتدا قیمت حدودی آن را بدانید و سپس برای خرید این قطعه اقدام کنید.

خرید وایر شمع پراید به صورت آنلاین از مستریدکی

خرید وایر شمع پراید به دو صورت برای شما امکان‌پذیر است. خرید حضوری یکی از راه‌های تهیه وایر پراید است که البته در میان افراد محبوبیت کمتری دارد. از آنجایی که در خرید حضوری نیاز به مراجعه حضوری، رفت‌وآمد و صرف وقت و هزینه است، افراد کمتری به این مدل از خریدها علاقه دارند ولی بحث اعتماد هم مطرح است. در مقابل، خرید اینترنتی قطعات و لوازم خودرو شرایطی را برای شما فراهم می‌کنند که در هر زمان و مکانی می‌توانید خریدتان را انجام دهید. خرید آسان، بدون رفت‌وآمد و در زمان دلخواه مهم‌ترین ویژگی خرید آنلاین است. مستریدکی با ارائه متنوع‌ترین قطعات و لوازم یدکی و جانبی خودرو، بهترین امکان را برای خرید اینترنتی شما فراهم کرده است. فقط کافیست وارد سایت مستریدکی شوید و کالای مورد نظرتان را جست‌وجو کنید. مشخصات، ویژگی‌ها، قیمت و نظر کاربرانی که پیش از این محصولات را خریده‌اند در کنار هر محصول درج شده است. شما می‌توانید با خیالی مطمئن از هر نقطه ایران، کالای مورد نظرتان را سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

واتساپ