لوازم یدکی برلیانس

لوازم یدکی برلیانس را از کجا باید خرید؟ همه رانندگان و صاحبان خودروهایی که ماشین‌های جدید و نو تهیه می‌کنند، ممکن است به هر دلیلی نیاز به تعویض قطعات خودرو در بازه‌های مختلفی از زمان داشته باشند. فرقی نمی‌کند چه عاملی برای این اتفاق وجود دارد؛ تصادف، تمام شدن عمر مفید قطعه، بی‌احتیاطی در مراقبت از خودرو یا هر عاملی دیگری که باشد.

درهرصورت برای خرید لوازم یدکی و جایگزین‌کردن آنها نیاز است قطعات اصلی و مناسبی استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که ذهن صاحبان خودرو برلیانس را درگیر کرده است، خرید لوازم یدکی برلیانس اصل و قیمت‌هایی است که ممکن است قطعات این خودرو داشته باشند. شما برای خرید سراغ چه فروشگاهی می‌روید؟ با چه رنج قیمت‌هایی در بازار مواجه شده‌اید؟ اگر دنبال پاسخ می‌گردید، ادامه این مطلب را بخوانید:

خرید لوازم یدکی برلیانس

برلیانس یک خودرو چینی است که مدتی است واردات این خودرو در کشور آغاز شده است. شرکت برلیانس سال ۱۹۹۲ میلادی توسط شخصی به نام یانگ تأسیس شد و از همان ابتدا به ساخت مینی‌بوس‌های مختلف مشغول بود. سال ۲۰۰۳ و بعد از قراردادی که این شرکت با کمپانی خودروسازی بی ام و داشت، تنوع مدل‌های تولیدی این کارخانه بیشتر شد و در نهایت توانست به بازارها اروپا راه پیدا کند. امروز خودروهای برلیانس را می‌توانید در کشورهایی مثل روسیه، استرالیا، کره جنوبی، شیلی، کلمبیا، مصر، ایران، کویت و... ببینید. سال ۲۰۰۷ با تولید سدان ۶BS وارد بازارهای اروپایی شد.

برلیانس نتوانست انتظارهایی که در اروپا از این خودرو داشت پاسخگو دهد، به همین دلیل طولی نکشید که صادرات محصولات آن به این قاره محدودتر شد. سرانجام در سال ۲۰۱۳ برلیانس خودرو ۳۳۰H خود را به معرفی کرد. این خودرو ترکیبی از سدان ۵۳۰ Hو کراس‌اوور ۵V است و جزئیاتی فنی و طراحی بهتر و مدرن‌تری دارد. همین ویژگی‌ها باعث شد تا یکی از محصولات موفق این شرکت در بازارهای جهانی باشد. این مدل برلیانس را امروز می‌توانید در بازار و خیابان‌های ایران پیدا کنید و جزء خودروهای اقتصادی و مناسبی است که مصرف‌کنندگان زیادی دارد.

اگر برای خرید اینترنتی لوازم یدکی برلیانس راهی بازار می‌شود احتمالاً دانستن اطلاعاتی درباره انواع لوازم یدکی برلیانس و ویژگی‌های هر یک از آنها به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

انواع لوازم یدکی برلیانس

انواع لوازم یدکی برلیانس مربوط به قسمت‌های مختلف این خودرو است. نگاهی انواع آنها داشته باشیم:

  • قطعات یدکی برلیانس جلوبندی

لوازم یدکی برلیانس جلوبندی از قطعات بسیار مهم برای این خودرو است. کیفیت این قطعات اولویت دارند و ضروری است تا بهترین و مناسب‌ترین قطعات را برای استفاده در قسمت جلوبندی برلیانس تهیه کنید. از مهم‌ترین لوازم‌یدکی‌های این بخش از خودرو شامل مواردی مثل میل موج‌گیر، سیبک طبق، سیبک فرمان، بازویی فرمان، جعبه فرمان، کمک‌فنر جلو، دیسک چرخ، توپی چرخ، بلبرینگ و... است.

  • قطعات بدنه برلیانس

قطعات مربوط به بدنه برلیانس هم می‌توانند به همان اندازه که در جلوبندی مؤثر هستند، اهمیت داشته باشند. این لوازم‌یدکی‌ها بیشترین فروش را در بازار خودرو دارند و مربوط به بخش‌های بدنه خودرو هستند. مواردی مثل مه‌شکن، چراغ دنده سپر عقب، سقف، درهای خودرو، کاپوت عقب، چراغ‌ها و... جزء انواع لوازم یدکی برلیانس برای قسمت بدنه است.

  • قطعات یدکی تزئیناتی

همان‌طور که از اسم این لوازم‌یدکی‌ها هم به نظر می‌رسد، این بخش از قطعاتی که برای خودرو برلیانس تهیه می‌شود مربوط به تزئینات و آپشن‌‌های اضافی خودرو است.

  • قطعات یدکی مصرفی

مهم‌ترین بخشی که برای لوازم یدکی برلیانس وجود دارد مربوط به لوازمی است که داخل موتور قرار می‌گیرند و جزء لوازم مصرفی برلیانس هستند. لنت ترمز، فیلتر روغن، فیلتر بنزین برلیانس، فیلتر هوا، فیلتر بنزین، سیستم ترمز و روغن هیدرولیک فرمان و... شامل لوازم‌یدکی مصرفی خودرو است.


خرید لوازم یدکی ساینا


قیمت لوازم یدکی برلیانس در بازار

مثل دیگر خودروهایی که در بازار وجود دارند، ممکن است قیمت لوازم یدکی برلیانس هم متفاوت باشد. برای خرید لوازم یدکی برلیانس و پرداخت هزینه‌های آنها، دو نکته مهم وجود دارد. اولین نکته مربوط به کیفیتی است که این قطعات باید داشته باشند. به‌هرحال قرار است این قطعات را در خودرویی استفاده کنید که مستقیم با جان و سلامتی شما در ارتباط است. به همین دلیل اصلاً امکان ریسک برای استفاده کردن از قطعات تقلبی یا بی‌کیفیت وجود ندارد.

از طرفی بعضی از این قطعات، قطعاتی نیستند که لازم باشد فقط یک‌بار آنها را خرید و تا آخرین لحظه‌ای که از خودرو استفاده می‌‌کنید، قابل‌استفاده باشد. ممکن است به تعویض‌های دوره‌ای نیاز داشته باشند. برای همین مهم است که قطعاتی با قیمت‌های مناسب، کیفیت بالا و کاربردی تهیه کنید.

به طور معمول بهترین و مناسب‌ترین قیمت لوازم یدکی برلیانس از ۴۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان است. بسته به قطعه و فروشگاهی که از آن قطعه مورد نظرتان را تهیه می‌کنید، این قیمت‌ها تغییر خواهد کرد.

فروش لوازم یدکی برلیانس در فروشگاه مستر یدکی

اگر می‌خواهید بهترین، باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین قیمت لوازم یدکی برلیانس را پیدا کنید، سری به فروشگاه مستر یدکی بزنید. مستریدکی نمایندگی لوازم یدکی برلیانس است و باکیفیت‌ترین قطعات را با حذف واسطه‌‌های بازار به دست شما می‌رساند.

همان قطعه‌ای که در بازار آزاد ممکن است با ۴ برابر قیمت پیدا کنید، با خرید از مستریدکی قیمت واقعی آن را پرداخت می‌کنید. لوازم یدکی برلیانس ۲۲۰H ، برلیانس ۲۳۰ H، برلیانس ۳۲۰H و برلیانس ۳۳۰H را می‌توانید در مستر یدکی پیدا کنید.
همچنین می‌توانید از امکانات و ویژگی‌هایی مثل انتخاب راه‌های پرداخت، عودت کالا، تخفیف‌های مختلف، مشخص کردم شرایط ارسال و ... هم استفاده کنید تا خریدی امن، مطمئن و آسان‌تر از همیشه داشته باشید.

واتساپ