تاپ وان TOP 1

نمایش دادن همه 1 نتیجه

خرید محصولات تاپ وان

برند تاپ وان، شرکت محصولات نفتی در سواحل غربی ایالت متحده آمریکا است، که در زمینه تولید و توسعه روان کننده‌های مربوط به خودروها فعالیت می نماید. قصد داریم به بررسی تولیدات این شرکت، خصوصیات و مزیت های محصولات آن بپردازیم، تا متوجه شویم چه ویژگی این شرکت را تبدیل به یکی از برندهای جهانی کرده است و بالاترین میزان صادرات از سواحل غربی آمریکا را در روان کننده‌های خودرو به نام خود ثبت کرده است. محصولات برند تاپ وان در همه جای جهان شناخته شده است و هر شرکتی که در این عرصه در حال فعالیت است، تاپ وان را یکی از بزرگترین رقیبان اصلی خود می داند.

در این متن قصد داریم این برند را با مزیت‌ها و ویژگی هایی که دارد، معرفی نموده و خصوصیات بارز آن را نیز مرور نماییم. وجود چنین برندهای قدرتمندی در زمینه تولید روان کننده‌های خودرو می تواند باعث پیشرفت و بالا رفتن توسعه در کشورهایی مانند ایران نیز شود.

نمایندگی‌های تاپ وان

خوشبختانه محصولات درجه یک برند تاپ وان را در ایران نیز می توان پیدا کرد. البته به دلیل محدودیت‌های بین المللی نمایندگی‌های مجاز و رسمی از این برند موجود نیست اما فروشگاه‌های مجاز و سایتهای معتبر محصولات این شرکت را در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار می دهند.

قیمت محصولات تاپ وان

محصولات برند تاپ وان دارای قیمت‌های تقریباً مناسبی نسبت به رقبای خود در سرتاسر جهان هستند. محصولات متنوع این کمپانی بسته به نوع و حجم از 5 تا 30 دلار قیمت دارند.

لیست محصولات تاپ وان

محصولات و تولیدات برند تاپ وان بسیار متنوع است. روغن موتورهای برند تاپ وان توسط بسیاری از معتبرترین برندهای تولید کنندگان خودرو در جهان تائید شده است. آنها با فرمولاسیونی خاص و منحصر به فرد برای هر برند و هر مدلی از خودروهای جهان محصولات خاص خود را تولید کرده و روانه بازار می نماید. تولیدات این شرکت در دو زمینه خودرو و موتور سیکلت تقسیم بندی می‌شود. محصولات این برند در زمینه خودرو عبارتند از:

  • انواع روغن موتورها
  • انواع تمیز کننده داخلی خودرو
  • گریس‌
  • ضد یخ‌

تاریخچه تاپ وان

برند تاپ وان یک شرکت تولید کننده روان کننده‌های خودرو است که طیف وسیعی از محصولات را در این زمینه تولید و روانه بازارهای جهانی می نماید. محصولات این برند در جایگاه خود از بهترین‌های بازار جهانی هستند. این برند با تمرکز بر کیفیت محصولات موفق به تولید محصولاتی با کیفیت شده که دارای سرتیفیکت‌ها و استانداردهای روز بین المللی نیز است. بالاترین استانداردها مانند سازمان استاندارد اتومبیل ژاپن (JASO) و موسسه نفت آمریکا (API) برخی از محصولات این برند را مورد تائید قرار داده اند.

اگر به دنبال این برند هستید، می توانید نام این برند را روی بدنه ماشین‌های مسابقات اتومبیل رانی، فرمول 1 و مسابقات موتور سواری مشاهده نمایید. آنها اسپانسر اصلی موتور سیکلت  ACK ATTACK TOP 1 هستند که سریع‌ترین موتور سیکلت‌های جهان را به گواه گینس تولید می نمایند.

روغن‌های مصنوعی تمیز کننده خودرو تاپ وان با افزودنی‌های ویژه از اکسیداسیون، از خوردگی و سایش بدنه خودرو حفاظت می نمایند. این محصولات با مواد شوینده بسیار قوی و فرمولاسیون خاصی غنی شده اند تا موتورها را کاملاً تمیز کنند، تا آنها را عاری از لجن و زنگ زدگی نمایند. این فرمولاسیون‌های خاص و منحصر به فرد است که برند تاپ وان را تبدیل به یک برند محبوب جهانی نموده است.

برند تاپ وان در سال 1979 توسط ویلیام بیل رایان با هدف تولید طیف وسیعی از روان کننده‌های مصنوعی و معمولی خودرو، گریس‌ها، مایعات خودرو و محصولات مراقبت از خودرو تأسیس شده است. ویلیام در سال 1917 در شیکاگو آمریکا متولد شد. وی یکی از سربازان آمریکا در میانه جنگ جهانی دوم نیز بود.

موفقیت ویلیام در تولید برند تاپ وان بیشتر به خاطر نگرش مثبتی است که وی در روحیه بالای خود داشته است. ایشان در 62 سالگی اقدام به تأسیس برند معتبر تاپ وان نموده است. برندی که اکنون به بیش از 50 کشور دنیا صادر می‌شود. اکنون 40 سال از تاریخ این برند می گذرد ولی به اندازه یک قرن تجربه و موفقیت را در بازارهای جهانی تجربه نموده اند.

آنها تا کنون سه بار هم در سال‌های 1979، 1986 و 2008 لوگوی خود را تغییر داده اند و آخرین لوگو این کمپانی مربوط به همان سال 2008 است.

کشور سازنده تاپ وان

برند تاپ وان در سواحل غربی کشور ایالت متحده آمریکا تأسیس شده است و مؤسس این برند در همان روزهای اول اعتقاد داشت که تولید یک محصول درجه یک با مواد اولیه عالی با آرم ایالت متحده آمریکا می تواند تبدیل به یک برند معتبر شود و همین‌طور نیز شده است.

داستان برند تاپ وان این امید را در هر تولید کننده‌ای زنده می نماید که یک استراتژی موفق در هر دوره‌ای و هر زمانی می تواند به موفقیت برسد.