نمایندگی محصولات پرفلکس

نمایش دادن همه 14 نتیجه

اطلاعات کامل برای خرید لوازم یدکی پرفلکس

لوازم یدکی پرفلکس (perflux) نام برندی است که گروه سوگفی برای انواع فیلترهای خودرو در نظر گرفته است. این برند در سال 1956 تأسیس شده است. لازم می‌دانیم قبل از پرداختن به معرفی محصولات فیلتر پرفلکس درباره خود گروه سوگفی مطالبی را خدمت شما عرض نماییم.

این گروه با استفاده از تکنولوژی در همه بخش‌های تولیدات خود در طول زمان تغییرات مثبتی ایجاد می‌کند. شما می‌تواند این تغییرات را در کارایی، اندازه و وزن و سازگار بودن محصولات برند پرفلکس با محیط ‌زیست ببینید. استراتژی سوگفی تبدیل‌شدن به رهبر بازار تولید قطعات خودرو می‌باشد.

کلام آخر درباره سوگفی و اعتبار آن به صنعت تولید قطعات خودرو باز می‌گردد که حضور قوی آن در بورس میلان و شراکت این مجموعه با تولیدکنندگان بزرگ خودرو وسایل نقلیه تجاری و تجهیزات زمینی گواه این موضوع می باشد. سوگفی در 23 کشور و 4 قاره تعداد 42 کارخانه دارد.

انواع لوازم یدکی پرفلکس

نمایندگی فلیتر پرفلکس در ایران

در نمایندگی های فیلتر پرفلکس یک رنج کامل از فیلترهای تولید برند پرفلکس آماده استفاده برای سوخت‌های زیستی است. گروه سوگفی 35 سال است که در زمینه تولید قطعات اصلی برای صنعت خودروسازی پیشرو می‌باشد. طراحی و تولید فیلتر پرفلکس، سیستم‌های خنک‌کننده موتور و مدیریت هوا از کارهای عالی است که این گروه انجام می‌دهد.

با دقت در مسیری که گروه سوگفی در پیش‌گرفته است کاملاً می‌توان به تعهد آنان به تحقیق و بهبود محصولات پرفلکس پی برد. شما می توانید محصولات پرفلکس اصلی را از نمایندگی معتبر پرفلکس که دارای نشان تجاری هستند و فروشگاه اینترنتی مستر یدکی تهیه فرمایید. سخن آخر این است که فیلتر پرفلکس همیشه به ساخت بهترین فیلترها می اندیشد.

لیست انواع لوازم یدکی پرفلکس در بازار

برند پرفلکس همان‌طور که در قسمت بالا ذکر شد نام تجاری محصول فیلتر پرفلکس از گروه بزرگ سوگفی است. این برند برای محبوب‌ترین خودروهای دنیا انواع فیلتر را می‌سازد. شما همه فیلترهای روغن، هوا، کابین، دیزل و بنزین را در محصولات آن می‌بینید فیلترهای سبکی که با نوآوری ساخته می‌شوند.

فیلتر روغن پرفلکس اصلی

اولین فیلتری که از محصولات و لوازم یدکی پرفلکس به سراغ آن می‌رویم فیلتر روغن است؛ روغن به‌عنوان یک ترکیب ضروری برای موتور مطرح می‌باشد، این عنصر با دارا بودن سطح مناسبی از تمیزی جهت روغن‌کاری سیستم سوخت‌رسانی و جلوگیری از هرگونه سایش زودرس اجزا ضروری است.

برند پرفلکس بدین ترتیب، با تولید فیلترهای باکیفیت و عالی ارزش خود را برای موتور خودرو نشان می‌دهد. وظیفه این فیلتر کاملاً روشن و واضح است؛ با جذب ذرات حاصل از سایش مداوم و گردوغبارها و همچنین بقایای احتراق، روغن تصفیه‌شده را در اختیار موتور قرار می‌دهد.

برند پرفلکس اصل

نکته مهم: موضوع جالب‌ توجه‌ای که باید بگوییم استفاده از فیلتر مذکور به‌عنوان فیلتر چرخشی یا یک فیلتر کارتریج در خانه‌سازی است؛ لازم به ذکر است فیلتر چرخشی به‌عنوان فیلتر مکشی عمل کرده و گردوغبار را جذب می‌کند، فیلتر چرخشی بعد از اتمام طول عمر مفید کاملاً تعویض می‌شود درحالی‌که در نوع دیگر آن، کارتریج در خانه سازی تعویض می‌شود.

نمایندگی پرفلکس با استفاده از آخرین دستاوردهای نانوتکنولوژی اقدام به عرضه فیلترهایی به مشتریان می‌کند که بالاترین کارایی را دارند. در کنار استفاده از نانوتکنولوژی، برند با کمک آنالیز داده‌های ثابت فیلترهای سبک و فشرده‌ای را می سازد. در این حالت نیاز به بازیافت کاهش می یابد و این موضوع به حفظ محیط‌زیست کمک می‌کند.

برند پرفلکس به ‌عنوان رهبر بازار ساخت فیلتر، مطرح می‌باشد. رهبری که در کمیته‌های استانداردسازی ایزو نقش فعالی را بازی می‌کند. قطعات و لوازم یدکی پرفلکس مشارکت بسیار مهمی در ایجاد آزمایشات دقیق و قابل‌اعتماد بازی می‌کند. خالی از لطف نیست بگوییم بر اساس اندازه ذراتی که فیلتر می‌شوند کارایی فیلتر را ارزیابی می‌کنند. در نمایندگی پرفلکس تمامی نیاز های مشتریان در زمینه تولید انواع فیلترهایی که مخصوص روغن هستند برآورده می شوند.

فیلتر هوای پرفلکس

برند پرفلکس در گامی مهم به سراغ ریه‌های اتومبیل رفته است همان‌طور که گرد و غبار برای بدن موجود زنده مضر است برای موتور خودرو نیز مضر می‌باشد، لذا برای خودرو نیز ریه لازم است فیلتر هوای ماشین از ورود گردوغبار به موتور جلوگیری می‌کند.

با توجه به اینکه موتورهای خودرو بسته به ظرفیتی که دارند در هر ساعت می‌توانند 200 تا 500 متر مربع هوا مصرف کنند و این هوا بسته به کشور، شرایط آب‌وهوایی و سطح جاده و... مقدار زیادی ناخالصی دارد، این ناخالصی‌ها اگر فیلتر نشوند سبب سایش زودرس موتور می‌شوند. محصولات پرفلکس برای تولید فیلترهایی با بهترین عملکرد و کیفیت از دانش‌های صنعتی ضروری بهره می‌برد.

نمایندگی فیلتر هوای پرفلکس اصلی

نمایندگی فیلتر پرفلکس توصیه می‌کند حداقل یک‌بار در سال هم‌زمان با فیلتری که مخصوص روغن است، فیلتر مربوطه به هوای خودرو نیز تعویض گردد. زیرا تعویض به‌موقع این فیلتر سبب حفظ عملکرد خودرو شده و در مصرف سوخت صرفه‌جویی می‌شود. همچنین خروجی موتور بهتر می‌گردد. نکته مهم دیگر کمک به آلوده شدن کمتر محیط‌زیست است که با کمک تعویض به‌موقع فیلتر اتفاق می افتد.

لوازم یدکی پرفلکس برای تمام خودروهای امروز و فردا فیلترهای مخصوص هوای باکیفیت تولید می‌کند.

فیلتر دیزل پرفلکس

برند پرفلکس با تولید فیلتر دیزل گامی مهم در جهت محافظت از سیستم سوخت‌رسانی بر روی خودروهای دیزلی بازی می‌کند. این فیلترها انواع آلودگی‌های سوخت را تصفیه می‌کنند؛ آلودگی‌هایی که هنگام ساخت، حمل‌ونقل و تعمیر و... ایجادشده‌اند. یا آلودگی‌هایی که از طریق سیستم تهویه مخزن سوخت به وجود آمده است. یا آلودگی‌هایی که براثر اکسیداسیون در مخازن سوخت و یا لوله‌ها وارد سوخت می‌شود. همچنین آبی که بر اثر تغییرات دما در مخزن سوخت به وجود آمده است را نیز حذف می‌کند.

تمام آلاینده‌هایی که نام بردیم می‌توانند وارد سیستم سوخت‌رسانی شده و خرابی موتور را به بار بیاورند. در لیست لوازم یدکی پرفلکس کامل‌ترین مدل‌ فیلترهای دیزل در انواع کارتریج، چرخشی و کامل در بازار عرضه می‌شود. نمایندگی پرفلکس سعی می‌کند فیلترهایی را عرضه کند که زمان طولانی برای جایگزینی نیاز داشته باشند تا خواسته مشتریان تأمین گردد.

فیلتر بنزین پرفلکس اصلی

برند پرفلکس به‌طور حرفه‌ای در زمینه فیلتر و صافی بنزین نیز فعالیت می‌نماید. این برند فیلترهایی را عرضه می‌کند که هرگونه ناخالصی سوخت را حذف کرده و از سیستم تأمین موتور محافظت می‌نمایند. درنتیجه سوخت‌های فیلتر شده عملکرد موتور را بهبود داده و عمر مفید آن را افزایش می‌دهند.

این فیلتر مابین پمپ سوخت و انژکتورها در سیستم سوخت‌رسانی قرار می‌گیرد و هر ذره بزرگ‌تر از 8 میکرون نمی‌تواند از آن عبور نماید. برند پرفلکس فیلتر خود را به نحوی طراحی کرده است که جایگزینی فیلتر بدون ابزار و با حداکثر اطمینان انجام گردد.

جهت تولید فیلترهای این برند از امکانات کاملاً اتوماتیک جهت مونتاژ بهره می‌برند تا اطمینان کافی از کیفیت و عملکرد فیلتر حاصل نمایند. همچنین هر قسمت به‌طور جداگانه‌ای مورد آزمایش قرار می‌گیرد تا شرایط ایمنی محصول به‌خوبی ارزیابی گردد.

محصولات پرفلکس

فیلتر کابین پرفلکس

فیلترهای مخصوص کابین محصول بعدی در لیست انواع لوازم یدکی پرفلکس هستند. آلودگی هوا سبب افزایش ورود آلاینده‌ها به داخل خودرو می شود که به ‌مرور زمان تأثیر نامطلوبی بر سرنشینان دارند. در نتیجه سلامتی و ایمنی آنان را به خطر خواهند انداخت. به‌طوری که اگر غلظت باکتری‌ها در داخل کابین 5تا8 برابر بیشتر از غلظت نرمال گردد، عوارضی چون تحریک غشای مخاطی، سر درد، تهوع، واکنش آلرژیک و ریزش اشک دیده می شود. فیلتر کابین از ورود آلاینده‌ها به کابین جلوگیری کرده و سلامتی و راحتی سرنشینان را تضمین می‌کند.

فروشگاه لوازم یدکی مستر یدکی به عنوان نمایندگی اصلی پرفلکس، بهترین فیلترهای خودرو را عرضه می کند.