فیلتر سرکان

صافی بنزین پژو 405 فیلتر سرکان
صافی بنزین پژو 207 فیلتر سرکان
صافی بنزین مگان فیلتر سرکان
فیلتر هوا هیوندای آوانته سرکان
فیلتر هوا هیوندای (i 30) سرکان
فیلتر هوا هیوندای وراکروز سرکان

اطلاعات کامل برای خرید محصولات فیلتر سرکان

برند سرکان، مولود شهر سرکان همدان، بیش از 40 سال پیش وارد بازار صنعت ایران شد. شرکت فیلتر سرکان متولد شد تا با تولید فیلتر هوا سرکان درخت قدرتمندی را بنشاند؛ درخت قدرتمندی که امروزه میوه‌های آن محدود به همین یک فیلتر نیست و با تولید انواع محصولات مرتبط با فیلتر در خدمت خودروها و ماشین‌آلات می باشد. امروزه فروشگاه فیلتر سرکان با داشتن چندین سایت به عنوان یک مجموعه بزرگ در خدمت صنعت کشور است.

گروه بزرگ سرکان به‌عنوان یکی از بهترین‌های تولیدکننده فیلتر در خدمت‌رسانی به خودروهای راه‌سازی و معدن است و برای خودروهای بولدوزر، لودر، گریدر، غلتک، لیفتراک و.. انواع فیلترها را می‌سازد. درست است نمایندگی لوازم یدکی فیلتر سرکان در ابتدای راه تنها فیلتر هوای ماشین عرضه می کرد؛ اما امروزه برای چنین خودروهای بزرگ و قدرتمندی به‌غیراز فیلتر هوا، فیلترهایی چون فیلتر هیدرولیک، روغن، کابین و سوخت هم می‌سازد.

Serkan SF 7730 Oil Filter

شعب و نمایندگی فروش فیلتر سرکان در شهرهای مختلف

برند سرکان به آینده چشم دوخته است، تصمیم ندارد از تکنولوژی و پیشرفت عقب بماند، لذا به دنبال آرزوهای خود می رود. تکنولوژی‌های جدیدی چون نانو هم ‌اکنون مورد توجه متخصصان سرکان هستند تا با استفاده از آن‌ها فیلترهای با کیفیت جدیدی روانه بازار نمایند؛ فیلترهای صنعتی جز حوزه‌هایی هستند که نمایندگی فیلتر سرکان برای آن‌ها برنامه‌های خاصی دارد. لوازم یدکی این فیلتر با دریافت 5 فقره گواهینامه نشان داده است به طور جدی به رویاهای خود می اندیشد و این گواهینامه‌ها گواه او هستند. به طور مثال یکی از گواهینامه معتبر سرکان ایزو 9001 است که به کیفیت محصولات می‌پردازد و در سال‌های 2015 و 2016 توسط قطعات یدکی سرکان اخذشده است. نمایندگی این فیلتر به‌عنوان تولیدکننده انواع فیلترها تمام تلاش خود را می‌کند که حتی در تاریک‌ترین روزهای اقتصاد ایران بارقه امید را به دل‌های هم‌وطنان بتاباند. محصولات سرکان اصل را می توانید از نمایندگی قطعات یدکی فیلتر سرکان در داخل کشور تهیه کنی. شعب فیلتر سرکان در شهر های مختلف محصولات سرکان را عرضه می کنند. شهرهایی مانند: تهران، شیراز، کرمان، کرمانشاه، اراک ، قزوین، مشهد، مازندران، همدان. کارخانه فیلتر سرکان واقع در شهرستان تویسرکان همدان است. فروشگاه مرکزی  سرکان در خیابان آزادی تهران قرار دارد. همچنین می توانید تمامی محصولات سرکان را از فروشگاه مستریدکی تهیه کنید.

نمایندگی لوازم یدکی فیلتر سرکان

تنوع در محصولات فیلتر سرکان

قطعات یدکی سرکان با کمک بیش از 100 مهندس و طراح کارآمد، در سه عرصه محبوب و معروف شده است؛ اولین عرصه به ماشین‌آلات راه‌سازی و معدن بازمی‌گردد؛ راه و جاده و معدن ستون‌های پیشرفت یک کشور هستند که بدون داشتن تجهیزات سالم زمین‌گیر می‌شوند. کشوری که جاده ندارد، صنعت آن نمی‌تواند پیشرفت کند. کشوری که از معادن خود نتواند بهره ببرد نمی‌تواند به پیشرفت امیدوار باشد؛ بنابراین برند سرکان هرگز نمی‌تواند چشم‌های خود را بر روی ماشین‌آلات راه‌سازی و معدن ببندد و در این عرصه خود را نشان ندهد. عرصه دومی که نمایندگی قطعات یدکی فیلتر سرکان جاه طلب به آن نیز ورود کرده است؛ عرصه صنایع مهمی چون پتروشیمی است. فیلترهای صنعتی، تولیدی لوازم یدکی فیلتر سرکان تنها به صنایع پتروشیمی قناعت نکرده است، بلکه سراغ نیروگاه‌ها نیز رفته است، سیستم‌های الکترواستاتیک را هم جزو مشتریان خودکرده است. محصولات باکیفیتی که طبق گواهینامه‌هایی گرفته‌ است نام ایران را می‌درخشاند. عرصه سوم تولید فیلتر برای کمپرسور است؛ کمپرسور به‌عنوان دستگاه مکانیکی است که اقدام به فشردن گازها می‌کند و با کاهش حجم آن‌ها فشارشان را افزایش می‌دهد، کمپرسور در انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات کاربرد دارد.

قیمت فیلتر سرکان

لیست انواع محصولات سرکان در بازار

برند سرکان اولین محصولی که تولید کرد فیلتر هوا بود محصولی که تا به امروز نیز تولید آن ادامه دارد. اهمیت فیلتر غیرقابل‌انکار است؛ موتور به‌عنوان وسیله اصلی برای حرکت خودرو نیاز دارد تا از ورود گردوغبار محافظت شود.


بیشتر بخوانید: علت بالا و پایین شدن آمپر آب


فیلتر اتاق سرکان

برند سرکان محصول بعدی که معرفی می‌کند فیلتر اتاق یا کابین است؛ این محصول، کابین خودرو شما را از شر ذرات گردوغبار در امان نگاه می‌دارد. خودروهای جدید از فیلتر سرکان بهره می‌برند.

فیلتر هوا سرکان برای انواع خودرو

محصول فیلتر هوا سرکان محصولی است که به‌عنوان یک صافی عمل می نماید و از ورود گردوغبارها به سیستم سوخت‌رسانی جلوگیری می کند. اگر از این محصول استفاده نشود؛ ذرات معلق هوا منجر به فرسایش اجزا موتور می‌شوند؛ در حقیقت فیلتر هوا سرکان رینگ‌های پیستون، سوپاپ‌ها و بدنه داخلی سیلندر و یاتاقان‌ها موتور شما را از شر این آلاینده‌ها نجات می‌دهد. در این محصول سعی شده است فیلتری برای خودرو عرضه شود که در نوع خود بهترین باشد. قرار نیست به علت استفاده از محصول نامرغوب هر روز در تعمیرگاه باشید. زیرا فیلتر نامرغوب سبب می‌شود تا شما تنها در پرداخت هزینه آن صرفه‌جویی کنید. در عوض با به روغن‌سوزی افتادن موتور و کاهش قدرت آن و افزایش مصرف سوخت هزینه بسیار بیشتر پرداخت خواهید کرد. بنابراین با استفاده از لوازم یدکی شرکت روغن موتور سرکان و تعویض آن در زمان مناسب عمر موتور خودرو خود را افزایش دهید.

Serkan SF 1254 Air Filter

فیلتر روغن سرکان

نمایندگی قطعات یدکی فیلتر سرکان از بعد دیگری هم به موتور نگاه می کند. بنابراین به سراغ ماده¬ای رفته که باید بدون آلایندگی در اختیار موتور خودرو شما قرار گیرد. روغن ‌موتور آلوده جرم‌هایی را وارد موتور می‌کند که بعد از مدتی سبب آسیب به آن می‌شود. روغن سبب روان کار کردن قطعات موتور و تمیزکننده آلاینده‌ها می‌باشد،  فیلتر روغن سرکان آلودگی هایی چون گرد و غبار، دوده و براده های فلزات که از سایش قطعات به وجود آمده را تصفیه می‌کند، این آلودگی‌ها سبب سایش قطعات موتور می‌شود. با توجه به اهمیتی که برای این محصول ذکر شد سرکان فیلترهایی تولید می‌کند که در برابر عبور روغن مقاومت نمی‌کند، ذرات را به‌خوبی از روغن جدا می‌کند و آلودگی را به‌خوبی جذب می‌کند. بادوام می‌باشد، فشار زیادی را تحمل می‌کند، آب‌بندی مناسبی داشته و سوپاپ اطمینان دارد.

شاید شما در بازار انواع ارزان‌تری از فیلتر روغن ماشین را بیابید.  اما قبل از صرفه‌جویی در هزینه خرید فیلتر روغن سرکان لازم است نکاتی را مدنظر قرار دهید، اینکه فیلتر غیراستاندارد اگر در محل اتصال کاغذ درز داشته باشد و یا برای ارزان‌تر تمام شدن تولید فیلتر از کاغذ نامرغوب استفاده ‌شده باشد، کار تصفیه به‌خوبی انجام نمی‌گیرد. درنهایت با موتوری مواجه خواهید شد که هزینه هنگفتی را بر روی دستتان می گذارد.

صافی بنزین سرکان

دنیای فیلترها جهت محافظت از سیستم سوخت‌رسانی بدون فیلترهای مناسب و محافظ سوخت کامل نمی‌شود. نمایندگی لوازم یدکی فیلتر سرکان این محصول را نیز تولید می‌کند؛ فیلتری که از ورود سوخت آلوده به ذرات و ناخالصی‌ها از باک، به موتور جلوگیری می‌کند. در هنگام حمل‌ونقل و یا انبارداری ممکن است ذراتی وارد سوخت شده باشند که به فرسایش قطعات موتور منجر می‌شوند؛ بنابراین این محصول با تصفیه سوخت طول عمر سیستم سوخت‌رسانی را افزایش می‌دهد. قطعات یدکی سرکان فیلتر محافظی می‌سازد که از کاغذ بسیار مرغوبی ساخته می‌شود و جهت کارایی بهتر چین‌دار است. این فیلتر مانع گرفتن انژکتورها شده و از کاهش عمر موتور جلوگیری می‌کند، لذا به تمیزی این صافی اهمیت داده و طبق توصیه شرکت سازنده به تعویض به‌موقع آن اقدام نمایید.

استفاده از فیلتر مناسب و استاندارد و تعویض به‌موقع آن موتور شما را محافظت می‌کند.

واتساپ