خرید محصولات کاسپین

کاسپین یکی از محبوب‌ترین برندهای موجود در داخل کشور برای روان کننده‌ها و محصولات مراقبت از ماشین است. اما چرا باید برندها را بشناسیم؟ برای کسانی که به دنبال بهترین‌ها و درجه یک ترین‌ها هستند، شناختن برند هایی مانند شرکت فومن شیمی و در ادامه برند کاسپین می تواند تبدیل به یک فرصت شود. اینکه کدام محصول، کدام برند ایده آل است و محدوده قیمتی هر برند، می تواند در انتخاب آنها نیز بسیار تاثیرگذار باشد. از این رو در این اینجا بر آن شدیم تا اطلاعات اولیه و مفیدی را برای خرید از برند کاسپین گردآوری نماییم تا مصرف کنندگان با آرامش خاطر و اطلاعات بیشتر بتواند انتخاب کند.

برای دریافت مشاوره و خرید محصولات برند کاسپین با شماره 33924381-021 تماس بگیرید

روغن موتور کاسپین

برند کاسپین

سال 2000 را می توان نقطه عطفی در تاریخ فومن شیمی دانست. این کمپانی در این سال کارخانه تولید اسپری قوطی خود را تبدیل به بزرگترین کارخانه در این زمینه در خاورمیانه نمود و محصولات جدیدی در زمینه آرایشی و بهداشتی را نیز وارد چرخه تولیدات خود نمود. دفتر مرکزی این برند در تهران است. اما امروزه محصولات این برند را می توانید در نمایندگی کاسپین و در هر فروشگاه لوازم یدکی خودرو معتبر بیابید. علاوه بر آن می توانید از سایتهای معتبر فروش اینترنتی خریداری کنید. در همه شهرهای ایران شما می توانید به محصولات این برند دسترسی داشته باشید.

قیمت محصولات کاسپین

شرکت فومن شیمی با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید محصولات متنوع شیمیایی نامی آشنا برای همه ایرانیان است. اگر به دنبال بهترین‌های ایرانی در زمینه محصولات مراقبت خودرویی هستید، می توانید به راحتی روی کاسپین حساب کنید. درگیر و دار هجوم محصولات خارجی گران قیمت وجود این برند و خرید در نمایندگی کاسپین یک برگ برنده برای ایرانی‌ها است. برندی که تمامی محصولات شرکت تولیدی فومن شیمی را عرضه به بازار می کند. کاسپین با کیفیتی که در محصولات خود دارد رقیب اصلی برای برندهای خارجی در ایران است. اصلی‌ترین مزیت برند کاسپین برای ایرانی‌ها در قیمت تمام شده این محصول است و با توجه به داخلی بودن تمام پروسه ساخت و فومولاسیون کاسپین، قیمت آن نسبت به برندهای خارجی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

لیست محصولات کاسپین

شرکت فومن شیمی که در تولید انواع روغن ترمز سابقه‌ای بیش از 40 سال دارد، رقیبی جدی برای این محصولات خارجی است. تمام محصولات فومن شیمی در ایران فرموله شده و متناسب با جاده‌ها و ماشین آلات داخلی بهینه می‌شود و توسط برند کاسپین عرضه می شود. کاسپین سبد محصولاتی محدود ولی فوق العاده با کیفیت را در چرخه تولیدات خود قرار داده است. تقریباً همه محصولات این کمپانی در بازار خود جزء بهترین‌ها هستند. از جمله اصلی‌ترین محصولات در نمایندگی کاسپین عبارتند از:

 • روغن ترمز سپهر کاسپین
 • روغن ترمز سپند کاسپین
 • ضدیخ و ضدجوش
 • روغن دنده (واسکازین)
 • روغن هیدرولیک
 • چسب مزدا (آبندی)
 • سوپر روغن موتور مولتی گرید SL-CF 20W50 کاسپین
 • سوپر روغن موتور مولتی گرید SG-CD 20W50 کاسپین
 • روغن موتور CNG کاسپین
 • روغن موتور سیکلت کاسپین
 • روغن موتور دیزلی CD SAE 40 کاسپین
 • روغن موتور دیزلی CD SAE 50 کاسپین
 • خوشبوکننده‌های هوا کاسپین

تاریخچه برند کاسپین

ظرفیت تولید فومن شیمی به صورت سالانه بیش از 40 هزار تن محصول می رسد، که روز به روز در حال افزایش و پیشرفت است. 42 نوع کالا در 14 شرکت تولیدی مجموعه کامل شرکت فومن شیمی را تشکیل می دهند و برند کاسپین به عنوان پخش کننده محصولات این شرکت است. تاریخچه درخشان برند کاسپین نشان از عزم راسخ مدیران این شرکت برای ارائه یک محصول با کیفیت جهانی و با قیمت مناسب به کاربران ایرانی است. آنها از سال 1970 این مسیر سخت و دشوار را شروع کرده اند و تا امروز پله‌های ترقی و پیشرفت و رسیدن به قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری پیموده اند و همچنان با اراده‌ای آهنین به سمت جلو پیش می روند. در سال 1970 میلادی کاسپین با احداث کارخانه‌ها و تولید گریس و روغن کاسپین به بازار ایران معرفی شد. 1980 تولید مایعات خودرو نیز به تولیدات فومن شیمی اضافه می‌شود و محصولات این برند با بسته بندی‌های مدرن‌تر و در قوطی‌های به روز آن زمان بازار ایران را در دست می گیرند. 1990 در این سال فومن شیمی با ورود به بازار تولید قوطی اسپری، قدمی جدید در مسیر خود برداشت.

کشور سازنده کاسپین

کاسپین یکی از گروه‌ها پیشرو در زمینه عرضه محصولات مرتبط با خودرو در کشور ایران می باشد. این برند جزئی اولین‌های بازار در این عرصه است. کمتر برندی را در ایران سراغ داریم که مانند نمایندگی کاسپین توانسته باشد، با این میزان سابقه هنوز هم به عنوان بهترین برند جایگاه خود را حفظ نماید، و تولیدات خود را با قدرت برای استفاده ایرانی‌ها روانه بازار کند. روی آوردن به استفاده از برندهای با کیفیت ایرانی می تواند چرخه تولید و پیشرفت صنایع مختلف را روشن و روان سازد. البته منظور ما از طرح این مبحث درباره برندهای درجه یک و با کیفیت ایرانی مانند کاسپین است که با پشتکار و تلاشی بی وقفه در حال رقابت با بهترین‌های بازار خارجی هستند.

واتساپ