خرید فیلتر هوای دنا

دنا خودرویی است که شرکت ایران خودرو آن را به طور مستقل برای جایگزینی خودروهایی مانند پژو 405 ساخت و می توان گفت که بسیاری از بخش های آن کاملاً ایرانی است و یک خودروی ملی محسوب می‌شود. به همین دلیل بسیاری از لوازم یدکی اصل این خودرو از جمله فیلتر هوای دنا به راحتی در بازار پیدا می‌شود و شما می توانید به راحتی آن را تهیه کنید. فیلتر هوا دنا که متناسب با هر شرایط آب و هوایی عمل می کند، به موتور خودرو کمک می کند تا با غلظت خالص بنزین کار کند و دچار ناخالصی هایی مانند ریزگردها در داخل خود نشود. در شرایط آب و هوای کویری بهتر است که هر 5 هزار کیلومتر یک بار این قطعه را باز کنید و به آن نگاهی بیندازید. فیلتر را در مقابل نور خورشید بگیرید، اگر نور از آن عبور کرد به این معناست که هنوز می توانید از آن استفاده کنید. کافیست کمی آن را بتکانید، سپس در جای خود نصب کنید. همواره در نظر داشته باشید هنگام خرید فیلتر هوای دنا به موقع تعویض کنید، چون عدم توجه به این موضوع ممکن است در دراز مدت، طول عمر موتور را کاهش می دهد و یا باعث نیم سوز شدن سوخت خودرو شود. بهتر است با تنظیم هزینه، خود را از یک هزینه بزرگتر معاف کنید.

قیمت فیلتر هوای دنا

به طور کلی این قطعه قیمت خیلی بالایی ندارد و اگر برای بار اول است که می خواهید این محصول را بخرید، باید مراقب باشید که دچار خطا نشوید . امروزه با پیشرفت سایت‌های اینترنتی، دیگر کسی نمی تواند کالایی را بالاتر از قیمت واقعی خود به کسی بفروشد. کافیست که این قطعه را در سایت هایی مانند « ترب » جستجو کنید تا قیمت این محصول را در دیتابیس ده‌ها فروشگاه اینترنتی به همراه توضیحات محصول و ضمانت اصل بودن کالا برای شما بیاورد. در چنین سایت هایی شما می توانید بهترین قیمت فیلتر هوای دنا را با توجه به خصوصیات محصول بیابید. فیلتر هوا دنا را بسته به اینکه توربو شارژ باشد یا خیر، می توانید با پولی بین 30 الی 15 هزار تومان تهیه کنید.

قیمت فیلتر هوای دنا

نمایندگی خرید فیلتر هوای دنا

مانند بسیاری از قطعات مصرفی خودرو، تشخیص اصل بودن هنگام خرید فیلتر هوای دنا هم به سادگی امکان پذیر نیست. بهترین راه حل برای خرید یک قطعه با کیفیت، رجوع به نمایندگی‌های ایران خودرو در سراسر کشور است. همانطور که گفته شد ایران خودرو با تولید دنا به عنوان یک خودروی ملی، به کمک ایساکو که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه ایران خودرو است، خدمات پس از فروش مناسبی به مشتریان ارائه می دهد. گاهی پیش می آید که نمایندگی مورد نظر شما، فیلتر هوا دنا را ندارد و باید سفارش دهد تا چند روز بعد برای او ارسال شود. این مشکل به خصوص در شهرستان‌ها زیاد پیش می آید. در چنین مواقعی شما باید محصول مورد نظر را از بازار آزاد تهیه کنید. به طور معمول نمایندگی‌های ایران خودرو در صورت نداشتن یک قطعه، می توانند شما را راهنمایی کنند تا بتوانید قطعه مورد نظر را از مکان دیگری با کمی قیمت بالاتر تهیه کنید. سایت‌های اینترنتی معتبری وجود دارند، که می توانند محصول مورد نظر شما را با کیفیت بالا به موقع درب منزل شما تحویل دهند. یکی از بهترین روش ها برای اینکه قطعه مورد نظر شما اصل باشد، خرید از برندهای معروف بازار است. در ادامه می توانید از بهترین برندهای این قطعه و بازه قیمت فیلتر هوای دنا مطلع شوید.

بهترین مارک فیلتر هوا دنا در بازار

طبق نظر کارشناسان بازار قطعات یدکی و لوازم مصرفی خودرو در ایران، به طور معمول حدود 60 درصد قطعات موجود در این بازار تقلبی هستند. در چنین بازاری یکی از بهترین کارها این است که به برندها و مارک‌های معتبر پناه ببرید. هر چند این کار هم تضمین قطعی در اصل بودن کالا ایجاد نمی کند. یکی از بهترین برندهای فیلتر هوا موجود در بازار برای فیلتر هوای دنا، فیلتر هوای سرکان است که مشتری های زیادی دارد. این برند یکی از قدیمی‌ترین برند ها در ارائه فیلتر هوای خودروهای ایرانی دارد و می توانید به آن اطمینان کنید .

واتساپ