فیلتر هوا وانت آریسان

خرید فیلتر هوا وانت آریسان

وانت آریسان با موتور پایه گاز سوز 1700 سی سی یکی از محصولات ایران خودروست که در خیابان‌های شهر به وفور دیده می‌شود . با توجه به اینکه به طور معمول خودروی وانت جهت انتقال بار، به مکان‌های متنوعی از جمله مکان‌های آلوده به گرد و خاک یا ذرات ریز معلق در هوا رفت و آمد دارد، خرید فیلتر هوا وانت آریسان مناسب در افزایش عمر موتور 1700 سی سی این خودرو اهمیت زیادی دارد. در واقع با توجه به حمل بار توسط این خودرو، فشار زیادی به موتور آن وارد می‌شود و فیلتر هوای آن که در دهانه موتور از ورود ذرات به داخل موتور جلوگیری می‌کند، نقش زیادی در سوختن کامل گاز و همچنین عدم ایجاد لایه‌های آلودگی روی اجزای موتور خواهد داشت.  

به طور معمول بین هر 5 هزار کیلومتر کارکرد خودرو بهتر است یک نگاهی به فیلتر هوا وانت آریسان بیندازید تا به یکباره شما را به همراه بار، در جاده نگذارد. برای تعویض فیلتر کافیست 2 عدد گیره فلزی که بر روی محفظه فیلتر هوا قرار دارد، باز کنید. این محفظه برای سهولت تعویض فیلتر، روی بدنه خودرو ثابت شده است. از جهت سهولت در تعویض فیلتر، وانت آریسان یکی از بهترین تولیدات ایران خودروست. البته این کار ایران خودرو کاملاً قابل درک است چرا که خودروهای باری، نیاز بیشتری به تعویض فیلتر پیدا می‌کنند.

قیمت فیلتر هوا وانت آریسان

برای خرید فیلتر هوای وانت آریسان باید در هنگام خرید از چند مرجع از جمله نمایندگی‌های ایران خودرو و سایت‌های اینترنتی فروش فیلتر هوا استعلام بگیرید. با توجه به افزایش فروشگاه‌های اینترنتی، رقایت شدیدی در ارائه قیمت مناسب بین آن‌ها وجود دارد و شما میتوانید قیمت را به خوبی پیدا کنید. کار دیگری که شما میتوانید برای اطمینان هر چه بیشتر از مناسب بودن قیمت خود انجام بدهید استفاده از سایت‌های مقایسه قیمت است . کافیست در اینگونه سایت‌ها که یکی از بهترین نمونه‌های آن سایت مستریدکی است، عبارت « فیلتر وانت آریسان » را جستجو کنید تا قیمت این محصول را در فروشگاه‌های مختلف ببینید و مناسب‌ترین قیمت را انتخاب کنید. البته فراموش نکنید که مناسب‌ترین قیمت، لزوماً پایین‌ترین قیمت نیست و شما باید به برند، ضمانت و سایر خصوصیات محصول هم توجه کنید. قیمت فیلتر هوا وانت آریسان را در حال حاضر در بازه قیمتی 20 الی 35 هزار تومان میتوانید خریداری کنید ولی همانطور که گفته شد در زمان خرید، باید دوباره قیمت را استعلام کنید چون زمانی که شما این مطلب را میخوانید ممکن است از زمان انتشار این مطلب، خیلی گذشته باشد.

قیمت فیلتر هوا وانت آریسان

نمایندگی خرید فیلتر هوا وانت آریسان

خوشبختانه وانت آریسان یک خودروی داخلی است به همین دلیل توسط شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو یعنی ایساکو، حمایت می‌شود و شما میتوانید فیلتر هوای اصل این خودرو را از نمایندگی‌های ایران خودرو در سراسر کشور که در رابطه تنگاتنگ با ایساکو عمل می‌کنند، تهیه کنید. متأسفانه مشکلی که بعضاً مشاهده می‌شود عدم رسیدن به موقع قطعات ایساکو به نمایندگی‌ها است که موجبات نارضایتی برخی از مشتریان را فراهم میآورد. بنابراین بهتر است برای اینکه همیشه فیلتر هوای اصل را در خودروی خود استفاد کنید کمی زودتر از موعدی که احساس می‌کنید زمان تعویض فیلتر هواست، اقدام به خرید فیلتر هوا وانت آریسان کنید تا دچار مشکل فوق نشوید. در صورتی که به هر علت نتوانستید قطعه را تهیه کنید میتوانید از برندهای معتبر در بازار یا فروشگاه‌های اینترنتی که محصولات اصل را با کمی قیمت بالاتر در اختیار شما قرار میدهند، محصول خود را تهیه کنید. برای شناخت این برندها و قیمت آن‌ها در ادامه با ما باشید.

بهترین فیلتر هوا وانت آریسان در بازار

متأسفانه به دلایلی هنوز در مورد تولید فیلتر هوای وانت آریسان برندهای زیادی در بازار موجود نیست ولی یکی از برندهایی که مشتریان زیادی از آن خرید می‌کنند، فیلتر هوای سرکان است که شما در حال حاضر میتوانید با خیال راحت، آن را با حدود قیمت 30 هزار تومان تهیه کنید.

واتساپ