خرید فیلتر بنزین آردی

فیلتر بنزین یکی از قطعات مهم برای جلوگیری از ورود مواد زائد و ریز در داخل باک خودرو است. دستگاه‌هایی که در پمپ بنزین هستند، به مرور زمان از داخل زنگ می‌زنند که این براده‌های فلزی همراه با بنزین وارد باک خودرو می‌شوند و یا آلودگی‌های دیگری که ممکن است داخل بنزین باشند.

بعد از مدتی انژکتور و پمپ سوخت به دلیل همین ذرات خراب دچار گرفتگی می‌شود. پس به اندازه‌ی کافی سوخت برای عملکرد موتور تأمین نمی‌شود و خودرو به خوبی عمل نمی‌کند. خرید یک فیلتر بنزین مناسب باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. از سوی دیگر عملکرد بهتر خودرو را نیز تضمین می‌کند.

اکنون برخی از فیلتر بنزین‌های موجود در بازار به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بعد از جذب مواد زائد، می‌توانید آن‌ را شسته و همانند روز اول از آن‌ استفاده کنید. کارکرد خودرو به میزان و کیفیت سوخت بستگی دارد. در صورت استفاده از یک فیلتر بنزین آردی مناسب، از ورود ذرات معلق در بنزین جلوگیری می‌کند. در نتیجه سوختی که خودرو از آن استفاده می‌کند، در عملکرد مطلوب‌تر موتور تاثیرگذار است.

کیفیت عملکرد و جنس فیلتر اهمیت زیادی دارد که در زمان خرید باید به آن توجه کنید. اکنون فیلترهایی وارد بازار شده است که تا حدود 20 هزار کیلومتر هم برای خودروی پژو آردی به خوبی عمل می‌کند. اگر در مناطق آلوده مثل تهران و یا در مناطقی با ریزگردها زندگی می‌کنید، استفاده از این قطعه اهمیت بیشتری دارد. اغلب فیلترهایی که اکنون در بازار موجود است، از جنس پلیمر ساخته می‌شوند.

این متریال در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد. از سوی دیگر قسمت فیلتر اصلی که بنزین از آن عبور می‌کند، باید بتواند ذرات ریز و درشت معلق در بنزین را در خود نگه دارد و از ورود آن‌ها به درون باک جلوگیری کند. پژو آردی به سوخت نسبتا زیادی نیاز دارد و به همین دلیل به تعداد دفعات بیشتری باید باک آن را پر کنید.

بنابراین استفاده از این قطعه اهمیت پیدا می‌کند. برای تأمین سوخت مورد نیاز موتور و جلوگیری از گرفتگی انژکتور و پمپ سوخت لازم است به سراغ صافی بنزین مرغوب و با برند شناخته شده بروید.

بهترین برند فیلتر بنزین آردی

اکنون برندهای زیادی در زمینه‌ی تولید فیلتر بنزین آردی فعالیت دارند. در بین برندهای خارجی و ایرانی چندین برند شناخته‌تر هستند که عبارتند از: سرکان، ایساکو و پرفلکس

 برای خرید صافی بنزین با بودجه متوسط مستر یدکی فیلتر بنزین ایساکو را پیشنهاد می‌دهد. فیلتر بنزین آردی با برند ایساکو هم کیفیت قابل قبولی دارد شما می‌توانید با هزینه کمتر آن را از سایت مستر یدکی برای خودرو آردی خود تهیه کنید.

در این بین فیلتربنزین با برند سرکان ساختار فلزی و مستحکمی دارد و می‌تواند به خوبی سوخت ورودی به محفظه‌ی احتراق را تصفیه کند. این برندها برای تولید قطعه‌ی فیلتر بنزین از بهترین مواد اولیه باکیفیت استفاده می‌کنند.

توانایی جذب و جلوگیری از عبور ذرات ریز و درشت به داخل باک بنزین، از جمله ویژگی‌های محصولات این برندهاست.

نمایندگی فیلتر بنزین آردی

اگر قصد خرید فیلتر بنزین آردی را دارید، بهتر است به سراغ نمایندگی‌های برندهای معتبر بروید. در این فروشگاه‌ها می‌توانید فیلتر سوخت خودروی خود را با قیمت مناسب (حذف واسطه) و با برند اصلی دریافت کنید؛ توجه کنید که در برخی از فروشگاه‌ها محصولات بی‌کیفیت با برندهای تقلبی عرضه می‌شود.

یکی از نمایندگی‌های معتبر فروش صافی بنزین خودروی پژو آردی «مستر یدکی» است. در این فروشگاه می‌توانید بهترین برندها را با اطمینان از اورجینال بودن آن‌ها به صورت اینترنی تهیه کنید.

قیمت فیلتر بنزین آردی

عوامل زیادی در تعیین قیمت این محصول برای خودروی پژو آردی مؤثر است. از جمله می‌توان به جنس قطعه مصرفی و دوام این قطعه اشاره کرد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت فیلتر بنزین پژو آردی، همین ویژگی کیفیت و دوام بالای محصول است.

در محصولاتی که از مواد بدون ناخالصی استفاده می‌شود، مدت زمان استفاده از فیلتر بنزین بیشتر است. به طوری که ممکن است با گذشت یک سال پس از بررسی، میزان گرفتگی و کثیفی آن به حدی کم باشد که نیازی به تعویض نداشته باشد. همچنین طراحی قسمت صافی برای جلوگیری از عبور ناخالصی‌ها و نوع برند هم در تعیین قیمت صافی بنزین آردی مؤثر است.

در بازار محصولات بی‌کیفیت و ارزان قیمت زیادی وجود دارد. البته در بین برندهای معتبر می‌توانید یک قطعه با قیمت مناسب نیز پیدا کنید. اگر به دنبال محصول باکیفیت و بادوام هستید، بهتر است به سراغ قیمت‌های ارزان و بی نام نشان نروید. زیرا بعد از مدت کوتاهی فیلتر قدرت جذب خود را از دست می‌دهد و یا به دلیل جذب بیش از حد مواد زائد، قادر به عبور بنزین نیست.

در پایان اگر بخواهیم محدوده قیمتی برای آن مشخص کنیم می‌توان از 15 هزار تومان تا 100 هزار تومان آن را تهیه کرد.

واتساپ