خرید فیلتر روغن روآ

برای این که استهلاک خودرو کمتر شود، بر روی سیستم‌هایی که سیالاتی مانند روغن در آن‌ها جریان دارند، فیلتر قرار داده می‌شود. فیلتر روغن روآ از جمله قطعاتی است که در این خودرو به صورت مصرفی وجود دارند و باید دقت کافی در انتخاب آن داشته باشید. روغن دائما در سیستم خودرو در حال رفت و برگشت است و ممکن است براده‌های موتور خودرو که از ریزه‌های بسیار کوچک فلز تشکیل شده است در آن وجود داشته باشد. از این رو اگر در زمان برگشت به موتور، هنوز هم این ریزفلزات در آن وجود داشته باشد، سبب ساییدگی قطعات می‌شود؛ اما برای رفع این مشکل نیز تدابیری در خودرو روا و دیگر خودروها اندیشیده شده است.

راهنمای خرید فیلتر روغن روآ

فیلتر روغن روآ یکی از اجزای مهم این خودرو است. این فیلتر روغن را تصفیه می‌کند و ذرات گرد و غبار و براده فلزات را از آن جدا می‌کند. با توجه به این که روغن مدتی طولانی در این سیستم حرکت می‌کند، باید دائم فیلتر شود تا عملکردی مناسب داشته باشد. فیلتر روغن خودرو روآ دارای سطح تماس زیادی است که با داشتن پره‌های مختلف روی فیلتر روغن می‌توان به خوبی روغن را تمیز کرد و به سیستم برگرداند. خرید فیلتر روغن روآ بسته به این که کیفیت قطعات آن چگونه باشد در بازه‌های زمانی مختلفی انجام می‌گیرد و این قطعه تعویض می‌شود. ممکن است برخی خودروها فرسودگی بیشتری داشته باشند و روغن در مسیر رفت و برگشت، آلودگی بیشتری جذب کند. از این رو پس از وارد شدن به فیلتر روغن، سبب می‌شود تا مقدار زیادی آلودگی جذب کند و طول عمر روغن فیلتر کمتر شود. پس باید در بازه زمانی کمتری آن را تعویض کرد. برای خرید فیلتر روغن می‌توان از مراکز معتبر که محصولاتی با کیفیت ارائه می‌دهند بهره برد.

راهنمای خرید فیلتر روغن روآ

قیمت فیلتر روغن روآ

فیلتر روغن با قیمت‌های مختلفی در بازار وجود دارند. با توجه به این که بخواهید از کدام فیلتر استفاده کنید، قیمت آن‌ها با هم متفاوت هستند. عوامل مختلفی ممکن است بر قیمت این محصول تأثیرگذار باشند. پره‌های فیلتر روغن ممکن است از سلولز یا الیاف مصنوعی ساخته شده باشند، مهم‌ترین عاملی که در قیمت این محصول ممکن است تأثیر داشته باشد، جنس و کیفیت پره‌هاست؛ زیرا کار اصلی را این پره‌ها انجام می‌دهند. هر کدام از برندها، قیمت تمام شده محصولات خود را بر روی فیلتر می‌گذارند و همین امر باعث تفاوت قیمت در بین برندهای مختلف شده است. اگر محصول خارجی باشد، قطعا قیمت آن بیشتر از محصولات ایرانی است. از این رو اکثر برندهای خارجی قیمت بالاتری نسبت به برندهای ایرانی دارند. علاوه بر مواردی که ذکر شد، ممکن است در مراکز خرید مختلف، قیمت‌های متنوعی را ببینید. ولی در مراکز معتبر با قیمت واقعی و متناسب با کیفیت محصول خرید می‌کنید. قیمت فیلتر روغن روآ برندهایی مانند سرکان حدود 25 هزار تومان است و برندهای دیگر مانند ایساکو ممکن است قیمت‌های بالاتری داشته باشند.

نمایندگی فروش فیلتر روغن روآ

هر محصولی که قصد خرید آن را دارید، باید از مراکز معتبر اقدام به خرید کنید تا از کیفیت و قیمت آن اطمینان داشته باشید. به خصوص برندهای مطرح که کیفیت بالایی دارند و مشتریان زیادی از آن‌ها خرید می‌کنند، در بازار به صورت تقلبی ساخته می‌شوند و به فروش می‌رسند. از این رو بهترین گزینه برای خرید فیلتر روغن روآ، مراکز نمایندگی مجاز است. این مراکز محصولات خود را با قیمت متناسب با کیفیت به فروش می‌رسانند. یکی از نمایندگی‌های رسمی فروش فیلتر روغن روآ، مستر یدکی است که به شما کمک می‌کند تا بهترین محصولات را در این زمینه خریداری کنید. همچنین امکان خرید غیرحضوری را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی فیلتر روغن مورد نیاز خود را تهیه کنند و درب منزل تحویل بگیرند. هنگامی که از این محصولات استفاده می‌کنید، اطمینان دارید که اصل هستند و کیفیت بالایی دارند. نمایندگی مستر یدکی، بهترین برندهای روز ایرانی و خارجی را در سبد کالایی خود دارد و نگرانی از بابت عملکرد آن‌ها نخواهید داشت. از این رو فیلتری که بر روی خودروی خود قرار می‌دهید تا مدت زمان بیشتری روی آن دوام می‌آورد و کار خود را به خوبی انجام می‌دهند.

بهترین برندهای فیلتر روغن روآ

هر چه کیفیت فیلتر روغن بالاتر باشد، عملکرد بهتری خواهد داشت، از این رو باید برندهایی را انتخاب کنید که بتوانید از کیفیت آن‌ها اطمینان داشته باشید. برخی از بهترین برندهایی که در بازار وجود دارند شامل موارد زیر هستند:

  • سرکان
  • ایساکو

در بین محصولات قطعات یدکی نمایندگی‌های معتبر، برندهای با کیفیت ایرانی را هم می‌توانید ببینید. این محصولات نیز اکثرا کیفیت خوبی دارند و می‌توانند انتظارات مورد نیاز شما را از فیلتر روغن روآ خوب برآورده کنند. درصد صاف کردن روغن در این فیلترها به مراتب بیشتر از محصولاتی است که کیفیت پایین‌تری دارند و همین عامل سبب می‌شود که به مرور موتور خودرو دچار آسیب نشود و سالم بماند.

واتساپ