خرید اسپری و محلول انژكتور شور

برای اینکه عملکرد موتور ماشین، بالا باشد و از سوخت خودرو به طور بهینه استفاده شود، باید هر چند وقت یکبار از اسپری تمیز کننده انژکتور استفاده کنید. وقتی انژکتور بتواند تمام سوخت را منتقل کند، موتور با قدرت فوق ‌العاده‌ای شروع به کار می‌کند. اما زمانی که کثیف باشد چنین امکانی وجود ندارد. در نتیجه استفاده از اسپری شستشوی انژکتور و تمیز بودن آن از اهمیت زیادی برخوردار است و باید نسبت به تمیز بودن انژکتور حساس باشید. انواع اسپری انژكتور شور ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که برای شستشو انژکتور و قطعات داخل موتور بسیار قوی است.اسپری و محلول پاک کننده انژکتور قدرت بالایی دارند و فقط با صرف چند دقیقه کوتاه، انژکتور را تمیز می‌کنند. 


خرید اکتان بنزین از فروشگاه اینترنتی مستر یدکی


برای اینکه از خرید خود مطمئن باشید، می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و با خیال راحت در مورد لوازم جانبی و قطعات خودرو و تمیزکننده‌ها و همچنین مکمل‌های سوخت اطلاعات کسب کنید. این فروشگاه اینترنتی با سابقه فعالیت بیش از 20 سال در فروش لوازم یدکی خودرو توانسته باکیفیت‌ترین و اصیل‌ترین قطعات و لوازم جانبی خودرو را ارائه دهد. در نتیجه اگر برای خرید خود شک دارید، می‌توانید به مستر یدکی به عنوان مرجع معتبر اعتماد کنید.


بیشتر بخوانید: روشن شدن چراغ چک و خاموش شدن ماشین


اسپری انژکتور شور

انواع اسپری و محلول انژكتور شور

اسپری انژكتور شور با توجه به مواد و ترکیباتی که در آن به کار رفته است، می‌تواند مکمل سوخت باشد یا تنها به عنوان تمیز کننده انژکتور به صورت درون باکی استفاده شوند.


خرید و مشاهده  قیمت فیلتر روغن موتور در فروشگاه اینترنتی مستر یدکی


قیمت اسپری انژكتور شور

اسپری و محلول انژكتور شور از رنج قیمت حدود 14 هزار تومان آغاز می‌شوند و تا حدود 100 هزار تومان نیز ادامه دارند. هر چه قیمت اسپری شستشوی انژکتور بالاتر می‌رود ترکیب آن با مواد دیگر بیشتر شده و قابلیت شستوشوی نیز بیشتر می‌شود. مثلا اسپری و محلول انژکتورهایی که هم برای شستشو انژکتور به کار می‌روند و هم به عنوان مکمل سوخت کاربرد دارند، چند قابلیتی هستند.

واتساپ