خرید اسپری و محلول انژكتور شور

ضرورت استفاده از محلول انژكتور شور زمانی خود را نشان می دهد که انژکتور کثیف باشد. ماشین دیگر مانند انژکتور تمیز قادر به استفاده از سوخت نیست. در این شرایط ماشین‌تان با تاخیر روشن می‌شود. در این زمان اکسیژنی که با سوخت ماشین ترکیب نشده وارد اگزوز شده و ترکیب سوخت و هوا را رقیق می‌کند و پاشش سوخت را مختل می‌کند. به این ترتیب ماشین هم دچار استهلاک می‌شود. برای اینکه عملکرد موتور ماشین، بالا باشد و از سوخت خودرو به طور بهینه استفاده شود، باید هر چند وقت یکبار از اسپری تمیز کننده انژکتور استفاده کنید. وقتی انژکتور بتواند تمام سوخت را منتقل کند، موتور با قدرت فوق ‌العاده‌ای شروع به کار می‌کند. اما زمانی که کثیف باشد چنین امکانی وجود ندارد. در نتیجه استفاده از اسپری شستشوی انژکتور و تمیز بودن آن از اهمیت زیادی برخوردار است و باید نسبت به تمیز بودن انژکتور حساس باشید. انواع اسپری انژكتور شور ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که برای شستشو انژکتور و قطعات داخل موتور بسیار قوی است.اسپری و محلول پاک کننده انژکتور قدرت بالایی دارند و فقط با صرف چند دقیقه کوتاه، انژکتور را تمیز می‌کنند. 


خرید اکتان بنزین از فروشگاه اینترنتی مستر یدکی


استفاده از اسپری و محلول انژكتور شور باعث می‌شود فاصله بین نگهداری و تعمیر خودرو شما کم شود و راندمان آن افزایش پیدا کند. اسپری انژكتور شور به عنوان پاک کننده، تمام اجزا کاربراتور و انژکتور را تمیز کرده و موجب افزایش شتاب و قدرت موتور ماشین‌تان می‌شود. استهلاک ماشین کم شده و استارت زدن برایتان راحت‌تر و نرم‌تر می‌شود. از طرفی کار با اسپری و محلول راحت است و خودتان می‌توانید به راحتی بدون نیاز به رفتن به مکانیکی، با توجه به دستورالعمل نوشته شده روی اسپری و محلول، این کار را انجام دهید. ضمن اینکه باعث بهبود وضعیت خودرو و سیستم سوخت‌رسانی آن می‌شوید، استفاده از اسپری و محلول برایتان به صرفه‌تر است.

اسپری انژکتور شور

راهنمای خرید محلول انژکتور شورو اسپری شستشوی انژکتور

برای خرید اسپری انژکتور شورر و محلول شستشوی انژکتور به چند نکته باید توجه کنید. این موارد معمولا باعث ایجاد اختلاف قیمت در اسپری و محلول‌ها می‌شود. اول از همه به کاربرد آن اسپری انژكتور شور که انتخاب کردید، نگاهی بیندازید. برخی علاوه بر اینکه برای تمیز کردن انژکتور خودرو استفاده می‌شود، برای شستشو قسمت‌های دیگر خودرو مثل موتور، کاربراتور و .. نیز کاربرد دارد. به همین دلیل نسبت به مدل‌های ساده اسپری و محلول، گران‌تر هستند. بنابراین اول باید ببینید که چه کاربری می‌خواهید از اسپری و محلول داشته باشید. نکته دیگر این است که در برخی موارد اسپری و محلول انژكتور شور، علاوه بر این که تمیز کننده خودرو هستند، خاصیت حفاظتی نیز از انژکتور دارند. مهم‌ترین نکته‌ای که در اختلاف قیمت اسپری و محلول‌ها با کاربری یکسان تاثیرگذار بوده حجم اسپری و محلول است. هرچه حجم اسپری و محلول بیشتر باشد، قیمت آن نیز رو به بالاتر می‌رود. از 200 تا 1000 میلی‌لیتر، حجم اسپری و محلول‌های انژکتور شور متفاوت است. و اما نکته آخری که باید در نظر بگیرید، کشور سازنده این محصول است. اسپری انژكتور شور هایی که در بازار است معمولا ساخت کشورهایی مثل ایران، اروپا، چین و آمریکا بوده که کیفیت ساخت هر کدام متفاوت است.


خرید و مشاهده  قیمت فیلتر روغن موتور در فروشگاه اینترنتی مستر یدکی


قیمت اسپری انژكتور شور

اسپری و محلول انژكتور شور از رنج قیمت حدود 14 هزار تومان آغاز می‌شوند و تا حدود 100 هزار تومان نیز ادامه دارند. هر چه قیمت اسپری شستشوی انژکتور بالاتر می‌رود ترکیب آن با مواد دیگر بیشتر شده و قابلیت شستوشوی نیز بیشتر می‌شود. مثلا اسپری و محلول انژکتورهایی که هم برای شستشو انژکتور به کار می‌روند و هم به عنوان مکمل سوخت کاربرد دارند، چند قابلیتی هستند.


بیشتر بخوانید: روشن شدن چراغ چک و خاموش شدن ماشین


مشخصات بهترین اسپری انژكتور شور

بهترین اسپری و محلول انژكتور شور برای خودروی شما با توجه به وضعیت خودرو تعیین می‌شود. اگر به دنبال حذف ناک و بازگردانی قدرت موتور خود در زیر کاپوت هستید باید اسپری انژكتور شور را استفاده کنید که برای سوخت درون باک ترکیب فوق العاده داشته باشد و موجب پاک کردن کربن‌های انباشته شده در سوپاپ‌های ورودی شود. اصطکاک درون موتور را کم کند و استارت زدن را راحت کند. یک انژکتور شور خوب، باید دارای فرمول منحصر به فردی باشد که اگر برای ماشین خود از انواع مکمل‌های سوخت استفاده می‌کنید، در ترکیب با این تمیزکننده دچار واکنش مخرب نشود. در نتیجه سازگار بودن با انواع سوخت و مکمل‌های بنزین ویژگی دیگری است که در مورد انژکتورها باید در نظر داشته باشید. همچنین باید با سنسور اکسیژن و کاتالیزور خودروی شما سازگاری داشته باشد. از طرفی باید قادر باشد مصرف سوخت شما را به میزان مطلوبی پس از استفاده کاهش دهد. اگر در اثر آلودگی انژکتور، در راه‌اندازی موتور به مشکل برمی‌خورید و یا با صدایی مثل کلیک مواجه می‌شوید، محلول انژكتور شور که استفاده می‌کنید باید قابلیت این را داشته باشد که عملکرد دریچه گاز را بهتر کرده و موجب روان استارت خوردن موتور شما شود. همچنین اگر انژکتورشور، علاوه بر خاصیت تمیزکنندگی، دارای روان کننده سنتتیک باشد، با مخلوط کردن آن با بنزین درون باک، به نوعی موجب تعمیر خودرو خود می‌شوید. یعنی علاوه بر پاک‌کنندگی انژکتورها، این قابلیت را داشته باشد که سیستم سوخت رسانی خودرو را به طور کامل تمیز کند.

بهترین برند محلول انژكتور شور

 برخی از بهترین مارک اسپری انژکتور شور عبارتند از:

  • گتسان GETSUN : گتسان یک برند برتر چینی است که به طور تخصصی در زمینه تولید لوازم جانبی و وسایل تمیز کننده خودرو فعالیت دارد.
  • گانک GUNK : این برند آمریکایی توانسته به خوبی جایگاه خود را در پیدا کند. در عرض 5 دقیقه و طبق راهکاری که روی خود محصول نوشته است، می‌توانید نتیجه مورد نظرتان را بگیرید و انژکتور خودرو را تمیز کنید.
  • تاپ وان TOP 1 : برند آمریکایی تاپ وان از حدود 40 سال پیش با به کارگیری نیروهای متخصص و تکنولوژی توانسته در زمینه بهبود کیفیت موتور و متعلقات خودرو پیشگام باشد. محصولات این برند، تحت تایید انجمن نفت آمریکا نیز است.

محلول انژکتور شور

انواع اسپری و محلول انژكتور شور

اسپری انژكتور شور با توجه به مواد و ترکیباتی که در آن به کار رفته است، می‌تواند مکمل سوخت باشد یا تنها به عنوان تمیز کننده انژکتور به صورت درون باکی استفاده شوند.

تاثیر محلول انژكتور شور بر خودرو

از آنجا که در ترکیب بنزین امروزه مقدار بیشتری اتانول به کار رفته است، زمانی که این الکل با اکسیژن ترکیب می‌شود، به صورت یک ماده غیر قابل سوخت درمی‌آید. وقتی این اتفاق کم کم بیشتر شود و ماده انباشته شده بیشتر شود، انژکتور سوخت و همچنین، دریچه ‌های موتور مسدود شده و در نتیجه موجب استهلاک خودرو، سخت استارت خوردن ماشین، مصرف بی‌رویه سوخت و... می‌شود. زمانی که اسپری انژكتور شور استفاده می‌کنید این مواد ته‌نشین شده را از بین می‌برید. از طرفی یکی از مضرترین و آلوده‌ترین ماده جانبی که بنزین تولید می‌کند، کربن است که به سرعت دمای موتور را بالا برده و عملا کثیفی، کل موتورتان فرا می‌گیرد. در انژکتور شورها ماده‌ای به نام پلی ترامین به کار رفته است که مثل صابون، کربن ته‌شنین شده را تمیز می‌کند.

نمایندگی فروش اسپری انژكتور شور

از مکان‌ها و فروشگاه‌های زیادی می‌توانید این اسپری و محلول‌ها را تهیه کنید. اما باید در نظر داشته باشید جایی که به شما اسپری تمیز کننده سوزن انژکتور می فروشد، به اسم برندهای برتر و خوب بازار، اسپری و محلول قلابی به شما ندهد. برای اینکه از خرید خود مطمئن باشید، می‌توانید به سایت مستر یدکی مراجعه کنید و با خیال راحت در مورد لوازم جانبی و قطعات خودرو و تمیزکننده‌ها و همچنین مکمل‌های سوخت اطلاعات کسب کنید. این فروشگاه اینترنتی با سابقه فعالیت بیش از 20 سال در فروش لوازم یدکی خودرو توانسته باکیفیت‌ترین و اصیل‌ترین قطعات و لوازم جانبی خودرو را ارائه دهد. در نتیجه اگر برای خرید خود شک دارید، می‌توانید به مستر یدکی به عنوان مرجع معتبر اعتماد کنید.

واتساپ