هر آنچه که پیش از خرید شامپو خودرو باید بدانید:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هر چقدر خودروی خود را تمیز می‌کنید یا به کارواش می‌برید، خودرو رنگ و درخشندگی خود را آنگونه که باید نشان نمی‌دهد. اگر شما هم از کارواش رفتن و ماشین شستن بی‌وقفه خسته شده‌اید، با ما همراه باشید. راه حل این مشکل، استفاده از  شامپو ماشین است. البته نه تنها خودروها، بلکه کلیه موتور سیکلت‌ها و وسایل نقلیه می‌توانند از معجزه این محصول بهره‌مند شوند. برای خرید شامپو مخصوص خودرو بهترین گزینه استفاده از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور و یا استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی است.

با ادامه این مطلب همراه باشید، تا اطلاعات مفیدی را در رابطه با این تمیز کننده کسب نمایید.

انواع شامپو بدنه خودرو

برندهای گوناگونی از جمله مادرز، مفرا، رین ایکس، سوناکس(SONAX)، گتسان (GETSUN)، ترتل، مسترفیکس، توتال (TOTAL) و تام کلین از معروف ترین تولید کنندگان این محصول هستند. از این بین با خرید برند سوناکس و خرید برند TOTAL تقریبا می توانید مطمئن باشید که محصولات این کمپانی ها یک سر و گردن از دیگر برندها بالاتر هستند.

قیمت شامپو مخصوص خودرو در بازار

شامپو خودرو در برندها و اندازه‌های گوناگون، از 10 هزار تومان تا 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است. نمونه‌های با قیمت بالا برای کارواش‌ها و مراکز سرویس خودرو کاربرد داشته و برای استفاده روزمره و خانوار، اندازه‌های کوچک و دستی  مناسب هستند.

نحوه خرید شامپو ماشین

برای خرید این محصول، می‌توان از روش های زیر استفاده کرد:

  1.  خرید از فروشگاه‌های فروش لوازم جانبی خودر فعال در شهر ( اما باید توجه داشت که این کار نیاز به اعتماد بالا به فروشگاه مد نظر و دیگری صرف وقت زیاد است)
  2. خرید اینترنتی از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی که این محصولات را به قیمت مناسب و با کیفیت اصلی می‌فروشند ( استفاده از این روش، موجب صرفه جویی در زمان شده و از طریق اطمینان از فروشنده اینترنتی آن، می‌توان به راحتی نسبت به خرید اقدام نمود.)

مشخصات شامپو بدنه خودرو

مهم‌ترین خصوصیت یک تمیزکننده بدنه خوب برای خودرو، صدمه وارد نکردن و همچنین جلوگیری از صدمه دیدن خودرو است. یعنی علاوه بر اینکه در حین یا پس از شستشو، به خودرو آسیبی وارد نمیکند، اجازه ندهد عوامل دیگر محیطی نیز خدشه‌ای بر خودرو وارد کنند. از دیگر خصوصیاتی که برای این محصول می توانیم ذکر کنیم، سازگاری با طبیعت و محیط زیست و عاری بودن از هرگونه مواد اسیدی و شیمیایی مضر است که در صورت تماس با پوست دست و بدن، مشکلی ایجاد نکند و آسیبی به رنگ خودرو وارد نکند.

بهترین بازه زمانی شستشوی خودرو با شامپو

اگر از شامپو خودرو استفاده کنید، تا 10 روز تاثیر استفاده از آن را روی خودروی خود خواهید دید. این شامپوها، با ترکیبات منحصر به فرد خود، اثری فوق العاده روی رنگ و پوسته خودرو گذاشته و در صورت استفاده مکرر از آن، متوجه خواهید شد که مدت زمان دوام درخشندگی خودرو پس از شستشو، بسیار بیشتر از دفعات قبل می شود.گاهی تا 20 روز یا 1 ماه هم می‌توانید بدون شستشو، از درخشش و زیبایی خودروی خود لذت ببرید. در موارد خاص هم هر محصول یک راهنمای استفاده در بسته بندی دارد که با توجه به خصوصیات هر محصول، توضیحاتی در مورد بازه زمانی شستشو در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشخصات بهترین شامپو بدنه

مزیت‌های استفاده از شامپو شستشوی خودرو

این شویندگان، سطح خودرو را صیقلی و براق و رنگ آن را در مقابل نور مستقیم آفتاب حفظ می‌کنند. به طوری که از رنگ پریدگی و پوسیدگی‌های ناشی از نور خورشید روی خودرو اثری نمی‌بینید. همچنین در مقابل اثرات باران‌های اسیدی و بقایای جانوران و زنگ زدگی و ... رنگ خودرو را محافظت کرده و از تخریب بدنه آن جلوگیری می‌کند.

شامپو مخصوص خودرو با فناوری نانو

نوعی از این شوینده‌ها، با استفاده از تکنولوژی نانو ساخته شده و با واکسی ترکیب شده‌اند که در صورت استفاده از آن مشاهده می‌کنید که غبار و مایعات به سختی روی خودرو باقی مانده و تمیزی و براقیت خودروی شما برای مدتی طولانی تضمین می‌شود. شامپو خودرو نانو از تار شدن و کدر شدن رنگ خودرو بیش از دیگر محصولات جلوگیری می‌کند. به کمک این تمیزکننده‌ها هر چقدر هم که فضولات روی خودروی شما بریزد، شامپوی نانو به آن‌ها اجازه نشستن روی سطح خودرو را نداده و مانند یک سطح پر از چربی، پذیرفتن آن‌ها روی بدنه، شانه خالی می‌کند.

نحوه استفاده از شامپو ماشین

در حالت عمومی، یک شبانه روز قبل از مصرف، یک لیتر از شامپو خودرو را با شش بطری نوشابه یا 10 لیتر آب مخلوط کنید. توجه داشته باشید این نسبت به صورت کلی برای تمامی شوینده‌ها بوده و با رو به رشد بودن فناوری، این ضرایب متغییر است. همچنین دقت داشته باشید که توضیحات دقیق‌تر هر محصول در بسته بندی آن داده شده است.

با استفاده از کف حاصل، خودرو را پاکیزه و براق نمایید. این محصولات را با هیچ ماده شوینده‌ای مخلوط نکنید؛ زیرا با این کار، تأثیر پاک‌کنندگی و ماندگاری آن را از بین خواهید برد. همچنین، اجازه ندهید مایع شوینده روی خودرو خشک شود. به خصوص زمانی که خودرو داغ است، از شستشوی آن خودداری کنید؛ زیرا در این صورت، لکه‌های سفید روی بدنه باقی می‌مانند. برای حاصل شدن نتیجه ی بهتر، از دستمال چرمی استفاده کنید که قدرت برای زدودن گرد و خاک و ذرات ریز دیگر را بیشتر دارد.

در این مطلب، با انواع شامپو ماشین، مزایای استفاده و روش های خرید آن به طور کامل آشنا شدید. جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با شماره های تماس تعبیه شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

واتساپ