خرید اسفنج و دستمال شستشوی ماشین

استفاده از اسفنج شستشوی ماشین و دستمال تمیزکننده بدنه خودرو یکی از ابزارهای مناسب برای شستشو و کارواش خودرو است. استفاده و انتخاب نادرست اسفنج و دستمال تمیزکننده بدنه خودرو می‌تواند باعث ایجاد خش در خودروی شما بشود، در ادامه مواردی را برای یاری شما در انتخاب و خرید اسفنج و دستمال مناسب آورده‌ایم. اگر می‌خواهید خودتان ماشین را کارواش کنید، دقت کنید چه اسپری لاستیک و اسفنج شستشوی ماشین را انتخاب می‌کنید و بعد از شستشو از اسفنج و دستمال مناسب بهره ببرید زیرا ممکن است رنگ خودرو آسیب ببیند. وظیفه برخی از اسفنج و دستمال‌ها زمانی شروع می‌شود که نیاز است خودرو خشک شود. بعضی اوقات براثر شستن نادرست رنگ خودرو آسیب می‌بیند و تابش مداوم آفتاب و شرایط آب و هوای بر کیفیت و براقیت بدنه خارجی خودرو تاثیر می‌گذارد.


خرید مایع شیشه شور ماشین از مستر یدکی


راهنمای خرید دستمال شستشوی ماشین

استفاده از اسفنج شستشوی ماشین و دستمال تمیزکننده خودرو مناسب، به علت نبود زبری، از ایجاد خط و خش بر روی بدنه خودرو جلوگیری کرده و آلودگی‌های آن را به نحوه فوق العاده‌ای پاک می‌کند به طوری که گویا ماشین تازه‌ای خریده اید. اسفنج و دستمال‌های مخصوص از جنس‌هایی درست شده‌اند که مشکلی برای بدنه خودرو ایجاد نکرده و تمام گوشه و کنج‌های بدنه را تمیز می‌کنند و اغلب با یک شستن ساده به سرعت پاکیزه و قابل استفاده مجدد هستند. نکته مهم خرید: اسفنج و دستمالی مخصوص شستشو، قدرت جذب بالایی دارند و مساحت کافی را تمیز می‌کنند، همچنین به راحتی استفاده می‌شوند و کاملاً نرم هستند.

انواع اسفنج و دستمال شستشوی ماشین

از نظر جنس، اسفنج و دستمال تمیزکننده بدنه در انواع مختلفی نظیر اسفنج شستشوی ماشین و دستمال فشرده، پارچه ای، مایکروفایبر، روکش دار، پشم بره، الیاف بلند کاموایی و ... در بازار موجود می‌باشد. هر یک از این انواع، ممکن است حساسیت‌های پوستی برای شما داشته باشد و شما باید با توجه به خصوصیات پوست خود، نوع مناسب را خریداری کنید و یا به طور کلی از دستکش استفاده کنید.


خرید شامپوی شستشوی بدنه خودرو از فروشگاه اینترنتی مستر یدکی


قیمت اسفنج شستشوی ماشین

اسفنج و دستمال تمیزکننده خودرو در برندها و اندازه‌های مختلف، از 7500 تومان تا 730 هزار تومان قیمت گذاری شده است. نمونه‌های با قیمت بالا برای کارواش‌ها و مراکز تخصصی سرویس خودرو به کار می‌آید و برای استفاده روزمره باید اندازه‌های کوچک و دستی را انتخاب کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن اسفنج شستشوی ماشین و دستمال شستشوی ماشین با قیمت مناسب، استفاده از اینترنت است که با سرچ ساده‌ای می‌توانید قیمت‌های مختلف و ویژگی‌های این محصولات را مشاهده کنید، البته همیشه یادتان باشد قیمت بالا نشانه کیفیت عالی نیست و باید قبل از خرید با متخصصین مشورت کنید.

بهترین مارک اسفنج شستشوی ماشین

هر اسفنج و دستمالی کاربرد خاصی دارد و برای شرایط ویژه تهیه شده است و ممکن است برای داخل کابین، بدنه، شیشه، رینگ، پولیش کاری، گلگیر و ... مدنظر باشد. از بهترین مدل‌های روز بازار می‌توان از مدل‌های زیر نام برد:

  1. اسفنج و دستمال شستشو همه کاره اتوموبیل سوناکس
  2. اسفنج و دستمال کاربردی ماشین سوناکس
  3. اسفنج شستشوی ماشین و دستمال تمیزکننده بدنه اتوموبیل میکروفایبر سوناکس
  4. اسفنج و دستمال نظافت ماشین نانسی
  5. اسفنج و دستمال جادویی خودرو ناژه

مشخصات بهترین اسفنج و دستمال شستشوی ماشین

مشتریان و مصرف کنندگان ویژگی‌هایی مانند موارد زیر را برای خرید مد نظر قرا می‌دهند: عدم ایجاد رد و پرز، دارای خاصیت الکترو استاتیک، عدم ایجاد حساسیت و بیماری‌های پوستی، عدم ایجاد خط و خش روی سطوح، ساخته شده از الیاف میکروفایبر، عمر طولانی، قدرت تمیزکاری بسیار بالا، قابل استفاده به صورت خشک و مرطوب، ایدئال برای برق انداختن سطوح داخلی و خارجی خودرو، دارای طراحی ارگونومیک، چند بار مصرف بودن، مناسب برای خش‌های ریز بر روی سطوح، دارای استاندارد‌های بین اللملی، سازگاری با محیط زیست، بدون نیاز به استفاده از مواد شوینده، دوام مناسب، حفظ کیفیت اولیه در طولانی مدت و ... را در هنگام خرید مدنظر قرار می‌دهند. اسفنج و دستمال شستشوی ماشین به دلیل عدم پرز دهی، قابلیت خوبی در پاک کردن و تمیز نمودن خودرو دارند و به آن حس تازگی و درخشندگی فوق العاده‌ای می‌دهند. این نوع اسفنج و دستمال‌ها آب و مواد شوینده را به خوبی جذب کرده و با یک مرتبه خیس کردن آن می‌توانید سطح گسترده‌ای از بدنه ماشین تان را شستشو بدهید. همچنین بهتر است برای خشک کردن بدنه نیز از اسفنج و دستمال‌های مخصوص بهره ببرید، چون قابلیت جذب بالایی دارند. دقت کنید که اسفنج و دستمال بدنه ماشین را به صورت نرم و دورانی بر روی خودرو حرکت داده و بعد از شستشوی سطح خاصی از خودرو و آلوده شدن آن، اسفنج و دستمال را در سطل حاوی آب تمیز بشویید تا آلودگی روی آن به سطل مایع آب و صابون شما انتقال نیابد.

واتساپ