خرید واکس و پولیش بدنه خودرو

بدنه خودرو و درخشش آن در زیبایی خودرو بسیار تاثیر گذار است. اگر به زیبایی و درخشش خودروی خود اهمیت می‌دهید؛ محصول بسیار خوب برای براق شدن بدنه خودرو، واکس و پولیش بدنه خودرو است. در اینجا می‌توانید کلیه اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به دست بیاورید و با انواع واکس‌های بدنه خودرو و مزایای آن بیشتر آشنا شوید. واکس و پولیش بدنه خودرو یک محصول مخصوص زیبایی و حفاظت از بدنه خودرو است.

این محصولات می‌توانند از بدنه خودرو در برابر عوامل مخرب محافظت نماید. عوامل مخرب برای بدنه خودرو مانند نور خورشید، حشرات، شیره درختان، باران اسیدی و غیره هستند. آنها می‌تواند به صورت لایه‌ای محافظ بر روی بدنه خودرو قرار بگیرند و مانع از اثر گذاری عوامل مخرب محیطی بر روی بدنه خودرو شوند.

با واکس خودرو، بدنه آن درخشش بیشتری به خود می‌گیرد و نیاز به شستشوی خودرو کمتر می‌شود. اگر زمان کافی برای خرید شامپو بدنه خودرو و شستشوی مکرر بدنه خودرو ندارید، این محصول می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی در این زمینه بکند. همچنین خش‌های ریز روی بدنه خودرو را به خوبی می‌پوشاند و باعث می‌شود که خودرو تمیزتر و زیباتر به نظر بیاید.

قیمت واکس و پولیش بدنه خودرو

قیمت این محصولات با توجه به برند، وزن و حجم آن مشخص می‌شود. برخی از آنها علاوه بر بدنه، برای چراغ‌های خودرو و قسمت‌های فلزی آن هم کاربرد دارند و این موضوع ممکن است بر روی قیمت آن‌ها اثر بگذارد. فاکتور دیگر در قیمت، نوع آن است که با توجه به نوع و مدت ماندگاری آن، قیمت آن متفاوت می‌شود.

اما در کل می‌توان محدوده قیمت واکس و پولیش بدنه خودرو را از 30 هزار تومان تا 250 هزار تومان تعیین کرد. شما می‌توانید این محصول را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی مستر یدکی تهیه نمایید. این فروشگاه بهترین واکس‌های بدنه را از برندهای معتبر به فروش می‌رساند و شما به آسانی آن را خریداری کنید.

واکس براق کننده خودرو

انواع واکس و پولیش بدنه خودرو

واکس و پولیش بدنه خودرو انواع مختلفی دارد. سه نوع مختلف آن که موجود در بازار است را به نام‌های زیر معرفی می‌کنند:

  1. واکس مایع: ساده‌ترین آنها، واکس مایع است که ماندگاری کمتری دارد. همچنین این نوع، پوشش ضعیفی نیز دارد. ماندگاری کم این محصول باعث می‌شود که برای اثربخشی بیشتر، نیاز به تکرار داشته باشد. در نتیجه از آن برای زمانی که پوشش کم ولی براقیت بیشتر مورد نیاز است؛ استفاده می‌شود.
  2. واکس نرم: نوع دیگری که ماندگاری بیشتری نسبت به مدل مایع دارد؛ واکس نرم است. این مدل سطح پوشش مناسبی بر روی خش‌ها دارد؛ به طوری که می‌تواند خش‌ها را به طور متوسط پوشش دهد و بدنه را براق کند.
  3. واکس سخت: سومین نوع آنها، واکس سخت است که طولانی‌ترین ماندگاری را دارد و پوشش خوبی را نیز روی بدنه ایجاد می‌کند. بنابراین در صورتی که بدنه خودروی شما دارای خش‌های زیادتری باشد، این محصول می‌تواند تا حدود زیادی آن‌ها را پوشش دهد و ظاهر آن را سالم‌تر جلوه دهد.
واتساپ