زمانی که سوار خودرویی می‌شویم، درصورتی‌که داخل خودرو تمیز و خوشبو باشد حس بسیار خوبی به ما دست می‌دهد. در واقع تمیزکردن روکش صندلی‌ها خودرو، کف خودرو، شیشه‌ها و ... علاوه بر اینکه طول عمر خودرو را افزایش می‌دهد به سرنشینان آن خودرو هم حس خوبی را منتقل می‌کند. شاید تمیزکردن داخل خودرو به نظر سخت بیاید اما اگر محصولات تمیزکننده خوبی تهیه کنید این کار به‌راحتی و در زمان کمی انجام می‌شود. یکی از سخت‌ترین بخش‌هایی که در زمان تمیزکردن خودرو با آن روبه‌رو هستیم، تمیزکردن صندلی‌های خودرو است. صندلی‌های خودرو ممکن است چرمی و یا پارچه‌ای باشند که تمیزکردن هرکدام مواد مخصوص به خود را لازم دارد (اسپری پارچه خودرو) برای روکش پارچه‌ای و اسپری چرم برای روکش چرمی).

در این بخش در مورد تمیزکردن صندلی‌های چرمی و مراقبت از آن‌ها صحبت می‌کنیم و بهترین اسپری چرم خودرو را به شما معرفی می‌کنیم. روکش صندلی ممکن است پارچه‌ای، چرمی و یا ترکیبی از چرم و پارچه باشد. روکش کاملاً چرمی و یا نیمه چرمی نمای زیبایی به خودرو می‌دهد و نسبت به روکش پارچه‌ای تمیزکردن آن راحت‌تر است اما همان‌طور که می‌دانید چرم چه طبیعی باشد و چه مصنوعی، نیاز به مراقبت دارد و درصورتی‌که از مواد خوب برای تمیزکردن و محافظت از آن، استفاده نکنید، پوسته‌پوسته می‌شود و مرور کیفیت و زیبایی خود را از دست می‌دهد. همچنین قیمت روکش چرم گران‌تر از روکش پارچه‌ای است و لازم است تا از آن مراقبت شود.

برای مراقبت از روکش‌های چرمی بهتر است به‌جای استفاده از شوینده‌های مختلف، از اسپری تمیزکننده چرم خودرو استفاده کنید. این اسپری‌ها که مخصوص چرم ساخته شده‌اند، ضمن محافظت از کیفیت چرم، سطح آن را تمیز و خوش‌بو می‌کنند.

نکات مهم در خرید اسپری چرم خودرو

هنگام خرید اسپری چرم خودرو دقت کنید تا محصولی را انتخاب کنید که علاوه بر اینکه روکش چرمی صندلی‌های شما از هرگونه آلودگی پاک می‌کند، محافظ چرم خودرو هم باشد تا از خراب‌شدن زودهنگام روکش چرمی جلوگیری کند و موجب افزایش طول عمر آن شود. در ادامه دو محصول خوب برای تمیزکردن چرم خودرو که هر دو از برندهای معروف و باکیفیت هستند را به شما معرفی می‌کنیم:

  • اسپری چرم خودرو (تمیزکننده و نرم‌کننده) فرمول وان (Formula 1) مدل Leather

این محصول برای قسمت‌های چرمی داخل خودرو مناسب است که ضمن ازبین‌بردن انواع لکه‌ها از سطح چرم، بوی خوش و درخشش زیبایی بر سطوح چرمی باقی می‌گذارد و با ایجاد لایه محافظ موجب افزایش طول عمر روکش‌های چرمی می‌شود. برای تمیزکردن، جلوگیری از تیرگی، ترک خوردن، نرم شدن و محافظت از رنگ چرم می‌توانید از این اسپری استفاده کنید.


مشاهده قیمت و خرید اسپری انژکتور شور از فروشگاه اینترنتی مستریدکی


  • اسپری چرم خودرو (تمیزکننده و نرم‌کننده) گتسان (Getsun) مدل LEATHER POLISH

این محصول برای تمیزکردن سطوح چرم طراحی شده است و علاوه بر اینکه هیچ آسیبی به روکش چرمی صندلی‌های خودرو شما نمی‌رساند حتی یک محافظ خوب برای چرم خودرو است و تمام آلودگی‌ها و لکه‌های ایجاد شده بر روی سطح چرمی را پاک می‌کند. همچنین این محصول از موادی تهیه شده که کاملاً سازگار با محیط‌زیست است و هیچ‌گونه عوارض جانبی ندارد. طرز استفاده از اسپری تمیزکننده چرم خودرو:

  • با استفاده از جاروبرقی کلیه گردوغبار را ازروی سطح صندلی پاک کنید.
  • اسپری چرم را خوب تکان دهید.
  • بطری را با کمی فاصله از سطح چرمی بگیرید و اسپری کنید.
  • کمی صبر کنید تا محصول در سطح چرمی نفوذ کند.
  • با استفاده از دستمال نرم و خشک به‌آرامی سطح چرم را پاک نمایید.
  • اجازه دهید تا سطح چرمی خشک شود.
  • درصورتی‌که آلودگی شدید است، چند مرتبه این عملیات را تکرار کنید.

قیمت اسپری چرم خودرو

اگر بخواهیم در مورد قیمت اسپری تمیزکننده چرم خودرو صحبت کنیم باید بگوییم قیمت آن‌ها از ۵۹ هزار تومان تا ۱۸۵ هزار تومان، متفاوت است. شما می‌توانید به‌راحتی مدل‌های مختلف اسپری چرم خودرو را با قیمت مناسب از فروشگاه مستر یدکی تهیه کنید.

خرید اینترنتی اسپری چرم خودرو از فروشگاه مستر یدکی

گفتیم که روکش‌های چرمی خودرو نیاز به مراقبت دارند و برای تمیزکردن روکش‌های چرمی در خانه بهتر است به‌جای استفاده از شوینده‌های مختلف از اسپری مخصوص چرم استفاده کنید. این محصولات به‌گونه‌ای ساخته شده‌اند که به‌راحتی قابل‌استفاده‌اند و علاوه بر تمیزکردن سطوح چرمی، از آن در برابر آلودگی‌ها مراقبت می‌کنند.

برای خرید اسپری چرم، می‌توانید محصول موردنظر خود را به‌راحتی از مستر یدکی سفارش دهید. مجموعه مستر یدکی به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم‌یدکی خودرو، این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا شما به‌سادگی محصول موردنظر خودروی خود را جستجو، بررسی و انتخاب نمایید و از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

واتساپ