لنت ترمز کیا اسپورتیج

لنت ترمز کیا اسپورتیج

لنت ترمز به قطعه‌ ای گفته می‌ شود که درون سیستم ترمز خودرو قرار داشته و برای کنترل سرعت و کم کردن آن مورد استفاده قرارمی‌ گیرد. لنت ترمز کیا اسپورتیج به طور معمول در معرض تماس با دیسک ترمز قرار داشته با ایجاد اصطکاک سبب می‌ شود تا سرعت خودرو کمتر شده یا متوقف شود. 

به دلیل این که لنت ترمز کیا اسپورتیج به طور دائمی در حال ایجاد اصطکاک است به مرور دچار فرسایش شده و باید تعویض شود. در واقع زمان که شما صدای غیر عادی از لنت ترمز شنیدی باید حتما به یک متخصص مراجعه کنید.

انواع لنت ترمز کیا اسپورتیج

برای این خودرو کیا اسپورتیج انواع مختلفی از لنت ترمز طراحی شده است که هر کدام دارای ویژگی‌ های منحصر به فردی برای خود هستند. این ویژگی‌ ها می‌ تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت انواع لنت ترمز کیا اسپورتیج داشته باشد. در ادامه مستر یدکی برای آشنایی بیشتر شما با این محصولات هنگام خرید، تعدادی از رایج‌ ترین آن‌ ها در بازار برای شما عزیزان معرفی کرده است.

لنت ترمز کیا اسپورتیج معمولی

انواع لنت ترمز کیا اسپورتیج معمولی، برای رانندگانی که به طور معمول در حال رانندگی عادی در طول روزمره هستند مناسب است. این محصول ماندگاری متوسطی داشته و از مواد فریکشن معمولی ساخته شده است.

لنت ترمز کیا اسپورتیج سرامیکی

لنت ترمز کیا اسپورتیج سرامیکی از بهترین لنت‌ های ترمز طراحی شده برای این خودرو است. این محصول از کربن سرامیک ساخته شده و نسبت به سایر محصولات عمر طولانی‌ تری دارد. لنت ترمز کیا اسپورتیج سرامیکی در برابر اصطکاک مقاومت خوبی از خود نشان می‌ دهد و خیال شما را از بابت لنت ترمز تان تا روزها راحت می‌ کند.

 لنت ترمز کیا اسپورتیج ورزشی

لنت ترمز کیا اسپورتیج ورزشی معمولا از موادی با فریکشن بسیار بالا و قدرتمند ساخته شده است که قدرت ترمز بالایی دارد. این محصول برای رانندگانی که با سرعت بالا رانندگی می‌ کنند پیشنهاد می‌ شود.

انواع برند لنت ترمز کیا اسپورتیج

لنت ترمز کیا اسپورتیج اخیرا به دلیل این که این خودرو بسیار مورد توجه قرار گرفته است، توسط برندهای مختلفی تولید شده است. این برندها هر کدام، لنت ترمز کیا اسپورتیج را به صورت خاصی طراحی کرده‌ اند، از این رو این لنت در برندهای مختلف، دارای ویژگی‌ های منحصر به فرد است. مستر یدکی برای آشنایی بهتر شما با بهترین برندهای موجود برای لنت ترمز کیا اسپورتیج در ادامه تعدادی از بهترین آن‌ ها را برای شما معرفی کرده است.

لنت ترمز کیا اسپورتیج KIA

لنت ترمز کیا اسپورتیج KIA، یکی از بهترین محصولات موجود در بازار برای این خودرو است. با توجه به این که در حال حاضر برندهای زیادی در حال تولید این محصول هستند، مستر یدکی به کسانی که دنبال خرید یک محصول با کیفیت هستند این کالا را پیشنهاد می‌ کند

لنت ترمز کیا اسپورتیج Hi-Q

لنت ترمز کیا اسپورتیج Hi-Q یکی دیگر از محصولاتی است که از کیفیت و طراحی خوبی برخوردار است و شما می‌ توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. این محصول به سبب کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن از ماندگاری خوبی برخوردار است و می‌ تواند انتخاب خوبی برای خودرو کیا اسپورتیج شما باشد.

قیمت لنت ترمز کیا اسپورتیج

قیمت لنت ترمز کیا اسپورتیج به موارد زیادی بستگی داشته و نمی‌ توان برای آن از یک عدد دقیق استفاده کرد. در واقع موارد زیادی هستند ک می‌ توانند سبب افزایش قیمت لنت ترمز کیا اسپورتیج شوند. برای مثال اگر برندی که شما محصول خود را از آن تهیه می‌ کنید از قطعات وارداتی استفاده کند، به طبع به دلیل وابستگی آن دلار، قیمت بلاتر و نوسانی‌ تری خواهد داشت. پیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت لیست قیمت لنت ترمز کیا اسپورتیج با کارشناسان مستر یدکی تماس حاصل فرمایید.

خرید لنت ترمز کیا اسپورتیج از فروشگاه مستر یدکی

خرید لنت ترمز کیا اسپورتیج نیازمند به اطلاعات کافی و فنی است و شما در صورتی که اطلاعات کافی درباره آن را نداشته باشید، نمی‌ توانید یک خرید موفق را انجام دهید. فروشگاه مستر یدکی در تلاش است تا با قرار دادن محصولات با کیفیت برای شما عزیزان، بتواند تجربه یک خرید راحت و موفق را برای شما ایجاد کند. اگر همچنان سوال و یا ابهامی در زمینه خرید لنت ترمز کیا اسپورتیج دارید می‌ توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره‌ مند شوید.

 

 

 

واتساپ