خرید لوازم یدکی سمند

برای خرید لوازم یدکی سمند، بهترین راه این است که مطمئن شوید که قطعه درخواستی شما از نمایندگی رسمی ایران خودرو آمده و توسط ایساکو، شرکت تأمین و تولید قطعات ایران خودرو تولید شده است. شما همیشه میتوانید برای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی سمند فابریک و اصل، به سایت مستر یدکی مراجعه کنید. این سایت با تهیه قطعات اصل از نمایندگی های رسمی، نیاز شما را برآورده خواهد کرد و شما را از مراجعه حضوری به نمایندگی ها و ایستادن در صف بی نیاز خواهد کرد.

25 سال سابقه موسسان مستر یدکی، به ما کمک میکند که نیازهای مشتریان خود را به درستی تشخیص داده و قطعه مورد نظر را با قیمت منصفانه در اختیار آن ها قرار دهیم.  سایت مستر یدکی این افتخار را دارد که با ارائه مشاوره مناسب به شما در قبل از خرید قطعات یدکی سمند، یک خرید مطمئن برای شما رقم بزند. کافیست با فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی سمند ارتباط برقرار کنید و قیمت لوازم یدکی مستر یدکی را با سایر سایتها و فروشگاهها مقایسه کنید. همکاران ما منتظر شما هستند. لوازم يدكی سمند در مورد اكثر قطعات توسط ايساكو تهيه و توزيع ميشود. اين قطعات یدکی سمند در بسته بندی ايساكو و با هولوگرام ايساكو و كد فني متعلق به هر قطعه در فروشگاه هاي مجاز ايساكو قابل دسترس است.

خرید لوازم یدکی سمند

انواع برند لوازم یدکی سمند

فروشگاه های شرکت ایساکو را برای خرید لوازم یدکی سمند اصل می توان معرفي کرد و آن را مناسب دانست. از لحاظ موتوري، گيربكس و جلو بندي تقريبا همانند پژو ٤٠٥ و پژو پارس ميباشد ولي لوازم يدكي سمند در قسمت هاي بدنه و داخل كابين كاملا متفاوت و خاص خود است كه در بين مدل هاي مختلف سمند تا حدودي قطعات داخل كابين و بدنه نسبت به سال توليد و مدل آنها تغيير كرده است. ولی از آنجايي كه معمولا ايساكو تمام قطعات ایران خودرو را به طور همزمان و كامل موجود ندارد و ممكن است براي تهيه برخی از قطعات يدكی ايساكو دچار مشكل شويد، مي توانيد از برندهای معتبر ايراني ديگر مانند برند عظام، اميرنيا، سوخت آما، كوشاوران و ايران كاربراتور لوازم یدکی سمند اصل با سطح كيفي بالا را تهيه كنيد.

لوازم یدکی بدنه سمند

لیست لوازم یدکی سمند در بازار

لوازم یدکی سمند در بازار به چند دسته تقسیم می شوند. علی رغم اینکه در سایت شرکت ایران خودرو، سمند به دو دسته ذکر شده در بالا تقسیم می شود، در بازار ممکن است نام هایی مانند سمند ملی یا معمولی، سمند سورن، سمند EF7 را هم بشنوید. باید بدانید که بسیاری از لوازم یدکی این سمندها بسیار به یکدیگر شبیه است و فقط باید دقت کنید که در موارد معدود متفاوت، قطعه را اشتباه خریداری نکنید.  لوازم یدکی سمند موجود در بازارهای داخلی و خارجی برای خودروهای سمند LX، سمند SE، سمند EF7 و سمند سورن موجود هستند

سمند مدل‌های بسیاری دارد که بعضی از آن‌ها از دور توليد خارج شدند ، بعضی‌ها به مرز تولید نرسیده اند و بعضی دیگر نیز در بازار موجود هستند.. هركدام از آن ها داراي مدل و تيپ های مختلف ميباشند. سمند (SE) در واقع شایع‌ترین سمند موجود در بازار است که جایگزین سمند معمولی شده است. سمند (LX) هم در سال 1383 برای ارتقای کیفیت خودروی سمند، طراحی و به بازار ارائه گردید. ویژگی سمند (LX) این است که لوازم یدکی آن در بازار بسیار ارزان و در دسترس تر است و در سالهای اخیر به دلیل کیفیت و امکانات مناسب آن مانند کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو، سیستم ترمز ABS به همراه EBD، ستون فرمان تلسکوپی (جمع شونده در هنگام تصادفات)، آینه های جانبی برقی و تنظیم برقی شیشه بالابر درب‌ها به برخی از کشورهای جهان از جمله کشورهای بلوک شرق هم صادر شده است.

کد کالا و بسته بسندی لوازم یدکی سمند

قیمت لوازم یدکی سمند در بازار

قیمت به روز لوازم یدکی سمند در بازار نسبت به سایر خودورها اختلافات کمتری دارد. دلیل این موضوع آن است که تعداد این خودروها در کشور و مصرف کنندگان آن بسیار زیاد است در نتیجه مراکز عرضه و فروشگاههای زیادی هم برای آنها وجود دارد و فروشنده نمیتواند به راحتی قیمتهای بالایی به شما بدهد. قیمت لوازم یدکی سمند در هر دو نوع خودروی سمند در بسیاری از قطعات کاملاً مشابه است و تنها در برخی از قطعات متفاوت است. سایت مستر یدکی با تنظیم قیمت خود در محدوه منصفانه بازار، هر محصولی را که بخواهید در اسرع وقت در درب منزل شما تحویل خواهد داد. طبق آنچه در سایت ایران خودرو ثبت شده است، در حال حاضر دو نوع خودرو به نام سمند تولید میشود و در بازار وجود دارد به نام سمند SE و سمند LX با موتور EF7 و XU7 . قطعات سمند LX و قطعات سمند SE برای این دو نوع خودرو توسط ایساکو و شرکت تأمین کننده قطعات یدکی ایران خودرو در مستر یدکی ارائه می شود.

واتساپ