لوازم یدکی پژو 405

خرید لوازم یدکی پژو 405

405 یکی دیگر از خودروهای خانواده پژو از شرکت ایران خودرو است که لوازم یدکی پژو 405 هم نیز جزء ملزومات این ماشین است. این مدل خودرو برای اولین بار در کشور فرانسه و در سال 1987 تولید شد. سال 1988 تیم طراح 405 جایزه بهترین خودرو اروپا را از آن خود کرد. این خودرو یکی از محبوب‌ترین خودروهای ایرانی است که پلتفرم آن الهام بخش انواع خودرو مانند آردی، سمند، پژو پارس و دنا بوده است. راحتی، ظرافت طراحی و سیستم تعلیق در چهارچرخ این خودرو باعث شده که 405 در طول سال‌های طولانی تولید، محبوبیت خود را در بازار خودرو ایران از دست ندهد. انواع پژو 405 عبارتند از پژو ۴۰۵ GL/GLX که ابتدا با موتور ۱٫۶ لیتری و پس از آن ۱٫۹ لیتری تولید شد. پژو ۴۰۵ GLX با موتور ۱٫۸ لیتری، پژو ۴۰۵ GLI مدل کم آپشن‌تر GLX که مابین سالهای ۸۳ تا ۸۶ تولید می‌شد. پژو ۴۰۵ SLX جدیدترین مدل عرضه شده در بازار ایران است. این مدل، مدل بروزرسانی شده پژو ۴۰۵ است که با تغییراتی در نمای خارجی و داخلی و در بعضی از مدل‌های آن موتور ۱٫۶ لیتری تی‌یو۵ عرضه می‌شود. برای خرید اینترنتی قطعات ایران خودرو از مستریدکی راهنمایی بخواهید.

انواع لوازم یدکی پژو 405

لوازم یدکی پژو 405 مانند دیگر خودروها به چند دسته بزرگ قطعات مصرفی، برقی، موتوری و بدنه تقسیم می‌شود. این قطعات هر کدام در بخش‌های مختلف خودرو وظایف مختلفی دارند و عمر آن‌ها وابسته به استهلاک خودرو، و ضربه‌های فیزیکی احتمالی است.

 • لوازم یدکی مصرفی خودرو 405: لوازم یدکی مصرفی خودرو، لوازمی هستند که به مرور زمان در اثر استهلاک باید توسط مالک خودرو و یا تعمیرکار تعویض شوند. تقریبا هر نوع خودرو 15 نوع قطعه مصرفی متفاوت دارد و عمر این قطعات وابسته به میزان کارکرد خودروی شما و کیفیت لوازمی است که استفاده کرده‌اید. فیلتر هوا، فیلتر روغن، لنت ترمز، شمع، و صفحه کلاچ از جمله این قطعات هستند. تعویض به موقع لوازم ۴۰۵ از خسارت‌های بزرگ احتمالی بعدی کم می‌کند.

عمر متوسط بعضی از کالاهای مصرفی خودرو 405 معمولا به این شکل است:

 1. کاسه‌نمدهای موتور: هر 20 هزار کیلومتر
 2. واشر سرسیلندر: هر 100 هزار کیلومتر
 3. تسمه دینام: هر 20 هزار کیلومتر
 4. فیلتر اتاق : هر 8 هزار کیلومتر
 • لوازم یدکی بدنه و اتاق پژو 405: همه قطعاتی که بخش بیرونی و داخل اتاق خودرو را تشکیل بدهند جزء لوازم یدکی 405،  بدنه خوردو محسوب می‌شوند. گل‌گیر، سپر و جاروزنامه‌ای از جمله این قطعات هستند.
 • قطعات موتوری پژو 405: قطعاتی از ماشین که در موتور استفاده شده‌اند مانند تسمه تایم، سرسیلندر و کارتل جزء این قطعات هستند. موتور هر اتوموبیل قطعات ثابتی دارد که وظیفه مشخصی را در کارکرد موتور برعهده دارند. در نهایت موتور با تولید نیرو، قدرت مورد نیاز را برای حرکت تامین می‌کند.
 • قطعات برقی پژو 405: قطعاتی هستند که در مدارهای برقی خودرو و کامپیوتر آن استفاده می‌شوند. این قطعات وظیفه روشن کردن خودرو را انجام می‌دهند. کامپیوتر خودرو، مغز متفکر ماشین، و دینام و کوئل و انژکتور از جمله این قطعات هستند.

راهنمای خرید تسمه تایم پژو 405 - لیست قیمت فیلتر هوا پژو 405 در فروشگاه اینترنتی مستر یدکی


قیمت لوازم یدکی خودرو پژو 405

 قیمت قطعات پژو 405 بسته به این که از کدام نوع قطعات باشند و شما چه کیفیتی را مد نظر داشته باشید متفاوت است. محدوده قیمت لوازم پژو ۴۰۵ به شما در پیش‌بینی هزینه‌های سرویس ماشین و انتخاب درستقطعات داخلی پژو ۴۰۵ کمک خواهد کرد.

 • محدوده قیمت لوازم مصرفی: بین 10 تا 300 هزار تومان
 • محدوده قیمت لوازم برقی: بین 30 هزار تومان تا یک میلیون تومان
 • محدوده قیمت لوازم موتوری: بین 120 هزار تا 1.5 میلیون تومان

خرید اینترنتی  وایر شمع پژو405 از مستریدکی


خرید اینترنتی لوازم پژو 405 از مستریدکی

ایساکو، تنها  نمایندگی رسمی قطعات پژو 405 و دیگر خوردروهای شرکت ایران خودرو است. خرید محصولات ایساکو، با خود تضمین اصالت و کیفیت خرید را به همراه دارد. ایساکو شعبه‌های متعددی در سراسر کشور دارد و دسترسی به این نمایندگی‌ها آسان و به‌صرفه است. امکان خرید به صورت حضوری و اینترنتی از دیگر مزایای خرید محصولات ایساکو است. مستر یدکی، فروشگاهی معتبر در حوزهقطعات پژو ۴۰۵ و دیگر انواع اتوموبیل است. خرید از فروشگاه اینترنتی مستر یدکی (فروشگاه لوازم یدکی پژو) تضمین بیش از 20 سال فعالیت در حوزه قطعات خودرو پژو ۴۰۵ را با خود دارد.  این فروشگاه اینترنتی به شما در خرید آسان کالای باکیفیت کمک خواهد کرد.

واتساپ