نمایش دادن همه 6 نتیجه

برند HI-Q

های کیو برند HI-Q  یکی از برنهای تولیدی شرکت Sangsin می باشد

شرکت Sangsin تولید کننده لنت های ترمز می باشد که در رده بندی تولید کنندگان لنت ترمز توانسته رتبه اول را از نظر سهم بازار به خود اختصاص دهد زیرا این شرکت باتولیدات متنوع و با برندهای متعدد در شاخه لنت ترمز و به واسطه تولیدات با کیفیت در بازار ترمز (اصطکاک داخلی )خود را به اولین گزینه انتخابی خودرو سازان بخصوص خودرو سازان شرق آسیا که بیشترین تولید خودرو را به خود اختصاص داده اند است، و همین طور در افتر مارکت (بازار مشتریان مصرف کننده خودرو) نیز فعالیتهای گسترده ای کرده تا محصولات به راحتی در تمامی جهان در دسترس مصرف کنندگان خودرو قرار گیرد .

Sangsin مجهز به فن آوری های است که در سطح جهانی دارای لوحهای متعددی میباشد. که به تعدادی از آنها به شرح زیر می پردازیم

فن آوری تنظیم برای افزایش حساسیت ترمز
تکنولوژی مواداصطکاک زیست محیط مطابق با قوانین سختگیرانه در شمال امریکا و اروپا
بهینه سازی ترکیب و همگرایی فن آوری، مواد اولیه برای بهبود ایمنی و مقاومت سایشی و غیره.
همانطور که صنعت خودرو سازی کره در حال جهانی شدن  می باشد، شرکت Sangsin نیز به طور فعال برای توسعه بازارهای خارج از کشور کار می کند.

Sangsin تلاش می کند تا با ایجاد یک شرکت تجاری در ایالات متحده و یک شاخه محلی در خاورمیانه، رقابت جهانی خود را افزایش دهد.
یکی از محصولات با کیفیت شرکت Sangsin  لنت های ترمز با برند HI-Q  میباشد که در کشور ایران از دیگر برند های این شرکت شناخته تر است

برند HI-Q ابتدا در ایران با محصولات خود برای خودروهای کره ای و ژاپنی مانند هیوندا و کیا و تویوتاو نیسان و... شناخته شد و در ادامه با واردات لنت های ترمز با کیفیت بالا برای خودروهای اروپایی سهم بسیار بالایی از بازار لنت ترمز را در ایران بدست گرفته است.
هم اکنون لنت های ترمز HI-Q  برای محصولات گروه خودرو سازی ایران خودرو/ سایپا/ پارس خودرو/ کرمان خودرو و گروه بهمن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس مصرف کنندگان می باشد

Hi-Q یک ضریب اصطکاک مطمعن در هر شرایطی بدون در نظر گرفتن مدل خودرو، رفتار رانندگی، دمای پایین یا درجه حرارت بالا دارد

Hi-Q برای احترام به محیط زیست و انسان هااز آزبست یا فیبر شیشه ای استفاده نمی کند، که این مواد در هنگام استنشاق باعث ایجاد سرطان ریه می شود. علاوه بر این، به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست، Hi-Q هم برای محیط و هم برای انسان اهمیت دارد. به این ترتیب، حاوی هیچ سرب (Pb)، کادمیوم (Cd)، جیوه (Hg)، کروم (Cr) و یا سایر مواد مضر دیگر نیست.