خرید اسپری لاستیک

اسپری براق کننده لاستیک، از آن دسته محصولات مرتبط با خودرو است که هر فرد، باید دست‌کم یکی از آن‌ها را در مجموعه ابزارات مربوط به خودروی خود نگه‌داری کند. چرا که این محصول لزوما یک تمیز کننده خودرو جهت زینت بخشیدن به خودرو یا نظافت آن نیست. در ادامه توضیحاتی درباره انواع اسپری لاستیک موجود در بازار و همچنین کارایی فوق‌العاده بالای آن ارائه خواهیم داد. به علاوه ویژگی‌ها و فواید زیادی که این اسپری برای خودروی شما به ارمغان می‌آورد را نام برده و تعریف جدید و کاملی از آن را به نمایش خواهیم گذاشت.

اسپری لاستیک ارزان

راهنمای خرید اسپری لاستیک

 جالب است بدانید اگرچه اسپری چرخ ماشین انواع گوناگونی دارد که هرکدام دارای ویژگی‌های منحصر به خود هستند، ولی تمام آن‌ها در برخی ویژگی‌ها و کارایی‌ها مشترک هستند، که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جلوگیری از ترک‌خوردگی و فرسایش در تایر لاستیک‌های خودروی شما
 • جلوگیری از رنگ‌پریدگی و آفتاب خوردگی تایر لاستیک خودرو
 • براق کردن و تمیز نمودن سطح لاستیک و شیارهای آن از هرگونه گل و سنگ‌ریزه و آلودگی (در نتیجه شیارهای تایر خودروی شما همواره حالت اصلی خود را حفظ کرده، پهن و مسطح نمی‌شوند؛ به علاوه قادر هستید اجسام نوک تیزی که به مرور می‌توانند سبب ایجاد پارگی در تایر لاستیک خودرو شوند را دیده و از لای شیارها و روی آج تایر خارج نمایید.)
 • قابلیت تمیزکردن رینگ لاستیک‌های خودرو و کمک به بررسی بهتر سلامت آن‌ها با نگاه کردن ساده.
 • به دلیل وجود چربی بالا در مواد به کار رفته در اسپری لاستیک خودرو، این محصول از خشک‌شدگی لاستیک‌ها جلوگیری می‌کند. (خشک‌شدن تایرها سبب بروز ترک و شکستگی و در نهایت پارگی در آن‌ها می‌شود.)
 • افزایش طول عمر تایر لاستیک خودروی شما

قیمت و خرید اسپری شستشوی انژکتور از فروشگاه اینترنتی مستریدکی


قیمت اسپری لاستیک

اسپری لاستیک در انواع گوناگونی در بازار موجود است که هرکدام بسته به نوع، کیفیت، برند تولید کننده،  قیمت اسپری براق کننده لاستیک  بر مبنای ویژگی‌های منحصر به خود و سایز و نوع عمکردشان متغیر است. اما به طور کلی قیمت براق کننده لاستیک از 20 هزارتومان تا 200 هزارتومان و حتی بیشتر در بازار موجود است.در بازار یافت و تهیه کرد. گاهی نیز ممکن است برخی از انواع آن‌ها را در پکیج‌های نظافت خودرو ببینید و به همراه اقلام دیگری تهیه نمایید. بدیهی است در چنین شرایطی با قیمتی متفاوت از آنچه به صورت تکی عرضه می‌شود، مواجه شوید. برخی از بهترین اسپری‌ لاستیک ماشین ویژگی‌هایی نظیر آنچه در زیر آمده است دارند:

 • بسیار سریع خشک می‌شوند.
 • پس از استفاده از آن‌ها نیازی به استفاده از دستمال و برخورد دست با آلودگی‌های تایر نیست و خودشان به تنهایی وظیفه مربوطه را به سرانجام می‌رسانند.
 • حجم فشرده و زیادی دارند و با هربار استفاده قوطی آن‌ها خالی و سبک نمی‌شود، که این یعنی محصولی مقرون به صرفه هستند و علاوه بر آنکه مورد استفاده قرار گرفته و کار خود را به خوبی انجام می‌دهند، اما به سرعت نیز تمام نمی‌شوند.

که تمامی این ویژگی‌ها بر روی قیمت اسپری دور لاستیک تاثیرگذار است. اگر مایل هستید در کنار اسپری دور لاستیک از شامپوی بدنه خودرو استفاده کنید و قیمت شامپو بدنه را بدانید با مستر یدکی همراه باشید.

نمایندگی فروش اسپری تایر

اسپری سیاه کننده لاستیک نیازی ندارند که بعد از استفاده با یک دستمال پاک یا پخش شوند و برخی دیگر نیز نیازمند آن هستند که پس از استفاده بر روی سطح لاستیک‌ها، توسط یک دستمال پخش شده و آلودگی‌ها را پاک کنند. اما هرچه که باشد استفاده از آن‌ها در هر نوعی فواید بی‌شماری را برای مالکین خودرو در پی خواهد داشت و هزینه‌ای که بابت آن‌ها پرداخت می‌شود، نوعی اقدام در جهت حفظ سرمایه‌ای بزرگ‌تر و ارزشمندتر، یعنی لاستیک خودروی شما، محسوب می‌شود. اسپری تایر بدون کف این نوع اسپری یکی از بهترین حالت‌های اسپری لاستیک است، که فوم قطوری ندارد و استفاده از آن کفی را روی سطح تایر تولید نمی‌کند.

اسپری تایر بدون کف، کاملا مانند یک اسپری خوشبو کننده و بدون ذراتی است که دیده شوند. این اسپری بدون اینکه لایه‌ای از کف بر روی سطح تایر ایجاد نماید، به راحتی آلودگی‌ها را پاک کرده و از بین می‌برد. به طور کلی به یاد داشته باشید، اسپری داشبورد ماشین و اسپری لاستیک ماشین لزوما محصولی برای حفظ زیبایی و نظافت خوردو نیست و فواید بیشماری را برای حفظ ایمنی و سلامت تایر خودروی شما به همراه دارد و هزینه‌های جانبی را کاهش می‌دهد. در آخر اینکه شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مستر یدکی، تمام اطلاعات لازم درباره انواع اسپری و قیمت‌های آن‌ها را کسب کرده و گزینه مورد نظر خود را به راحتی تهیه نمایید.

خرید بهترین مارک‌ اسپری لاستیک

به طور کلی اسپری براق کننده لاستیک خودرو یک محصول سبک و قابل حمل است که مواد داخل آن معمولا به صورت فوم بوده و کافی است بر روی سطح لاستیک‌ها اسپری شوند. برخی از آن‌ها نیز ممکن است ساختاری متفاوت از فوم داشته باشند، اما عملکرد و استفاده از همه آن‌ها یکسان است. برندهای زیادی هستند که در زمینه تولید اسپری پارچه خودرو، داشبورد و بخصوص اسپری لاستیک ماشین و تایر فعالیت می‌کنند، برخی از معتبرترین و محبوب‌ترین آن‌ها با توجه به نظرات کاربران این محصولات به شرح زیر هستند:

 • گتسان
 • سوناکس
 • فرمول وان
 • گانک
واتساپ