خرید محصولات گتسان

برند گتسان یکی از فراگیرترین برندهای تولید کننده اسپری‌های خودرو است. هیچ صنعتی در دنیا وجود ندارد که چینی‌ها در آن دست نداشته باشند. صنعت خودرو هر چند چین را در صدر بهترین‌های خود نمی بیند، اما وجود برندهایی مانند برند گتسان می تواند این نقص را در لوازم جانبی خودرو برطرف نماید. کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه محصولات برند گتسان دو ویژگی هستند که این برند را مطرح کرده اند. هر چه باشد از چینی‌ها جز این انتظار نمی رود.

برای دریافت مشاوره و خرید محصولات برند گتسان با شماره 28423834-021 تماس بگیرید

نمایندگی گتسان ایران

نمایندگی گتسان در ایران

نمایندگی رسمی فروش محصولات گتسان در ایران به عهده چند شرکت گذاشته شده است. تا محصولات این برند را به صورتی مرسولات پستی به همه نقاط کشور ارسال نمایند. حال با گسترش اینترنت می توان به سادگی با استفاده از سایتهای مرجع لوازم یدکی مانند مستر یدکی از نمایندگی گتسان بطور مستقیم استفاده کرد. جای نگرانی وجود ندارد و بسته بندی‌های اسپری گتسان کاملا مهر و موم شده بوده و محصولات اصل هستند. آشنایی با مشخصات و تاریخچه برند گتسان نیز قرار است یک روحیه مبارزه طلبی جدید را از جانب چینی‌ها به شما نشان دهد. نکته مهم خرید: محصولات این شرکت به وفور در بازار ایران نیز یافت می‌شود. سایت مستر یدکی عرضه کننده قطعات یدکی اصل، نمونه‌های اصلی این برند را از نمایندگی گتسان برای فروش در معرض عموم قرار داده است. اگر شما تا کنون از محصولات این برند استفاده نکرده اید، برای یک بار پیشنهاد می کنیم که آنها را امتحان نمایید.

قیمت محصولات گتسان

قیمت محصولات در نمایندگی گتسان به نوع محصول آنها بستگی دارد. اسپری‌های انژکتوری خودرو که گتسان در تولید این محصول استاد است، با قیمت‌های متنوع 15 تا 30 هزار تومانی در بازارهای مختلف عرضه می شود. البته بسته به حجم قیمت این محصولات عدد کمتری را نیز تجربه می نماید. این محصولات از جمله معروف‌ترین و جذاب‌ترین محصولات تولیدی به ویژه اسپری گتسان هستند که آنها را می توان در بازار نیز به وفور یافت.

لیست محصولات گتسان

برند گتسان مسیری را با اهداف بلند مدت برای خود در نظر گرفته و در این مسیر با گام هایی استوار در حال پیمایش است. پیش بینی مدیر عامل گتسان از آینده ی این شرکت در کشور سریلانکا، اضافه شدن آن به 100 برند برتر در 5 سال آینده است. اتفاقی که با توجه به عملکرد ارائه شده از این برند خیلی بعید به نظر نمی رسد. تخصص اصلی کارخانجات برند گتسان در زمینه تولید اسپری‌های مربوط به خودروها است. اما آنها هیچ وقت به این بسنده نکرده و دایره تولیدات خود را روز به روز افزایش داده اند. با مراجعه به مراکز خرید لوازم ماشین متوجه خواهید شد که انواع محصولات در نمایندگی گتسان بسیار متنوع هستند:

  • اسپری پولیش ماشین
  • اسپری پنچرگیری
  • اسپری تاف استاف صندلی
  • اسپری روان کننده زنجیر چرخ
  • اسپری قیر شوی
  • اسپری رنگ شوی
  • اسپری لاستیک
  • اسپری موتور شوی

تاریخچه برند گتسان

همانطور که بیان کردیم و متوجه شدید برند گتسان یک شرکت چینی است که از سال نه چندان دور 2005 کار خود را در صنعت تولید اسپری‌های خوردویی آغاز کرده است. آنها در حال حاضر حتی کارخانجات خود را نیز به کشورهای دیگر صادر نموده و در کشورهایی مانند سریلانکا و برخی دیگر از کشورهای آسیایی دارای شعبه هایی برای تولید محصولات خود هستند. آنها برای یک رقابت تنگاتنگ با برندهای معتبر جهان کار خود را آغاز کرده و با تولید اسپری گتسان یا بهترین کیفیت‌ها و هزینه‌های کمتر در همه بازارها (نه در بسیاری از بازارها) حتی گوی سبقت را نیز از برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی ربوده اند. آنها در سال‌های اخیر تنوع محصولات خود را نیز گسترش داده و اکنون سبد کاملی از لوازم جانبی مربوط به خودرو را ارائه می دهند. همان طور که عرض کردیم نمایندگی گتسان دارای تاریخچه طولانی نیست. آنها همین سال 2005 میلادی پا به عرصه تولید اسپری‌های مخصوص خودرو گذاشته اند و البته پیشرفت آنها در این سال‌ها با رشد سرسام آوری رو برو بوده است. اگر شما از امکانات و محصولات این برند اطلاع داشته باشید، احتمالاً آن را یک شرکت با سابقه بالای 30 سال خواهید پنداشت و این هنر این شرکت و مدیران آن است.

کشور سازنده اسپری های گتسان

مبدأ اصلی تولید اسپری گتسان کشور چین است اما در حال حاضر این برند در امارات متحده ی عربی و سریلانکا به صورت عمده محصولات خود را تولید می کند و روانه بازار های مختلف می کند. آنها با هدف در دست گرفتن بازار امارات و سریلانکا، کارخانجات تولید خود را (در این کشورها که در این زمینه برند معتبری نداشته اند) احداث نموده اند. البته مزیت‌های این ترفند را نمی توان برای خود این دو کشور نادیده گرفت. کشور سریلانکا در زمینه تولید صنایع مربوط به خودرو بعد از ورود گتسان پیشرفت چشم گیری داشته است. با این وجود می توانیم نمایندگی گتسان را یک شرکت چند ملیتی نظیر بسیاری دیگر از کمپانی‌های آسیایی شرقی بدانیم.

واتساپ