خرید استارت رانا

خراب شدن استارت خودرو یک مشکل جدی برای خودرو محسوب می‌شود؛ عملکرد صحیح این قطعه، باعث روشن شدن خودرو می‌گردد. اگر استارت خودرو خراب شود، خودرو به هیچ وجه روشن نخواهد شد؛ به این دلیل که نمی‌تواند برق مورد نیاز را از موتور دریافت کند. در صورتی که استارت رانا شما دچار مشکل شده است و قصد خرید این قطعه را دارید، ما در اینجا اطلاعات جامع و کاملی را در مورد خرید استارت خودروی رانا در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با خیال آسوده بتوانید اقدام به خرید این قطعه نمایید. استارت خودرو همان قطعه‌ای است که باعث می‌شود خودرو روشن شود. بنابراین با خراب شدن این قطعه، خودرو روشن نشده و حرکت نمی کند. معایب این قطعه معمولا به این صورت خودش را نشان می‌دهد که فرد استارت می‌زند و برق به آمپر می‌آید اما موتور خودرو هیچ عکس العملی نشان نمی‌دهد. گاهی اوقات نیز دیده می‌شود که بعد از استارت زدن، خودرو روشن نمی‌شود و صدای تیک تیک از موتور خودرو به گوش می‌رسد. اگر این موارد پیش بیاید، می‌توان به معیوب بودن آن پی‌برد. در این حالت اگر استارت نتواند کارایی لازم را ارائه دهد، به ناچار باید به فکر تعویض و خرید آن باشید. البته که در بعضی موارد مشاهده شده است تعمیرکاران چندی از قطعات یدکی آن مثل اتومات، زغال و آرمیچر استارت را تعویض می‌کنند.

راهنما و مهمترین نکات خرید استارت رانا

برای خرید استارت رانا باید برخی موارد را مورد توجه قرار داد تا بتوان قطعه مناسب را خریداری کرد. اولین نکته این است که حتما باید از فروشگاه‌های مجاز و مارک‌های معتبر، قطعه را خریداری نمود. زیرا فروشگاه‌های مجاز، قطعات استاندارد و مناسب نوع خودرو را عرضه می‌کنند. نکته مهم دیگر این است که هنگام خرید باید به ظرفیت استارت خودرو توجه شود و استارت جدید با همان ظرفیت خریداری گردد؛ زیرا ظرفیت متفاوت ممکن است روی عملکرد خودرو اثر منفی بگذارد. در نهایت باید اتصالات استارت بررسی شود و این اطمینان حاصل گردد که می‌تواند در جایگاه خود قرار بگیرد.

بهترین مارک استارت رانا

برای استارت خودوری رانا، مارک‌های خوبی در بازار موجود است. برخی از بهترین و مرغوب‌ترین برندهای استارت رانا که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند؛ شامل موارد زیر می‌شود:

  • عظام (استام صنعت)
  • ایساکو

یکی از بهترین مواردی که این برندها را از سایر مارک‌های معتبر متمایز کرده است، موجود بودن قطعات یدکی آن‌ها است به این منظور که در صورت خرابی قطعاتی مثل اتومات و زغال استارت می‌توان به راحتی خریداری کرد.

محدوده قیمت استارت رانا

استارت خودرو رانا را در فروشگاه مستر یدکی را می‌توانید با محدوده قیمت از 420 هزار تومان الی 500 هزار تومان برای خودروی رانا از بهترین برندها تهیه کنید.

محدوده قیمت استارت رانا

نمایندگی خرید استارت رانا

برای تهیه استارت خودروی رانا، می‌توانید به نمایندگی‌های خودرو و مراکز مجاز فروش محصولات رانا مراجعه کنید. علاوه بر این، «فروشگاه اینترنتی مستر یدکی» با عرضه استارت رانا با قیمت مناسب و از بهترین برندهای بازار، می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. با خرید به موقع استارت خودوری رانا می‌توانید از مشکلات بعدی جلوگیری نموده و جلوی هزینه‌های سنگین بعدی را بگیرید. با فروشگاه اینترنتی مستر یدکی می‌توانید قطعات مورد نیاز خودروی خود را با توجه به نوع خودرو و برند مناسب آن تهیه کنید. این فروشگاه با سابقه طولانی در زمینه فروش قطعات خودرو و لوازم یدکی، می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. همچنین قطعاتی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند، همگی از بهترین برندهای موجود در بازار هستند. علاوه بر این با راهنمایی کارشناسان این فروشگاه، مناسب‌ترین قطعه را برای خودروی خود خریداری نمایید و یک خرید اینترنتی امن و آسوده را تجربه کنید.

واتساپ