خرید فیلتر هوا پژو 207

پژو 207 و همينطور پژو 207i که اخیراً توسط ایران خودرو در حال عرضه است. در کنار برخی بهبودها در عملکرد خود، در پلتفرم پژو 206 ساخته شده است. شباهت پژو 207 با 206 موجب شده است که فیلتر هوا 207 و 206 تقریباً یکسان باشند و به جای هم قابل استفاده باشند. فیلتر هوای پژو 207 قطعه‌ای بسیار پراستفاده در این خودرو است که از ورود ذرات معلق موجود در هوا مانند گرد و خاک به درون موتور جلوگیری می کند. در نتیجه باعث می‌شود که غلظت سوخت موتور ثابت باشد و بازدهی موتور کاهش پیدا نکند. فیلتر هوا 207 در زمره قطعات ارزان این خودرو است بنابراین لزومی ندارد که در هنگام نیاز به تعویض فیلتر، این کار را به تأخیر بیندازید. چون قطعاً این کار در دراز مدت باعث آسیب به موتور می‌شود و برای شما گران تمام خواهد شد.

قیمت فیلتر هوا 207

فیلتر هوای 207 مانند فیلتر هوای بسیاری از خودروها با قیمت کمی به بازار عرضه می‌شود. کسانی که برای اولین بار می خواهند فیلتر هوا بخرند، باید مراقب فروشندگان سودجو باشند. قیمت فیلتر هوا خودرو در بازه‌های کوچکی تغییر می کند و بهتر است که هر زمان قصد خرید داشتید، از چند سایت معتبر مانند مستریدکی قیمت آن را استعلام کنید. استفاده از سایت هایی مانند مستریدکی که قیمت یک محصول را در فروشگاه‌های مختلف به شما نشان می دهند، می تواند برای یافتن قیمت، مناسب باشد. قیمت برندهای ایرانی این محصول بین 15 الی 25 هزار تومان متغیر است ولی اگر فیلتر هوا 207 اصل فرانسه را بخواهید، این قیمت ممکن است تا 300 هزار تومان هم بالا برود. در این حالت حتماً برگه ضمانت را از فروشنده طلب کنید.

نمایندگی فروش فیلتر هوای 207

همانطور که گفته شد پژو 207 چندین سال است كه توسط گروه صنعتی ایران خودرو تولید و به بازار عرضه شده است. از طرفی همانطور که می دانید ایساکو به عنوان بخش خدمات پس از فروش ایران خودرو وظیفه تأمین قطعات این خودرو از جمله فیلتر هوا 207 را برای مشتریان ایران خودرو بر عهده دارد. شما می توانید برای اینکه محصول اصل را برای پژو 207 خود تهیه کنید، به نمایندگی‌های ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنید. علی رغم تولید پژو 207 در چند سال پیش، با توجه به شباهت قطعات یدکی این خودرو با پژو 206 که هم اکنون توسط ایران خوردو در حال عرضه است. شما می توانید از محصولی که توسط ایران خودرو برای پژو 206 عرضه می‌شود، استفاده کنید. مشکلی که گاهی ممکن است در نمایندگی‌های ایران خودرو به خصوص در شهرستانها وجود داشته باشد. نبود این قطعه در انبار است که شما می توانید از سایت‌های معتبر فروش قطعات یدکی و لوازم مصرفی خودرو استفاده کنید. برای این کار باید برندهای خوب فیلترهوای پژو 207 را در ادامه بشناسید.

بهترین مارک فیلتر هوا 207

متأسفانه در بازار لوازم یدکی ایران تعداد کالاهای تقلبی ازکالاهای اصل بیشتر است. به طوری که به گفته برخی از کارشناسان بازار خودرو، تا 60 درصد از کالاهای موجود در بازار اصل نیست. بهترین برندهای موجود در بازار برای این محصول برند‌های سرکان، آرمان و ... هستند. نکته مهمی که وجود دارد این است که بسته به محل جغرافیایی که شما در آن زندگی می کنید یا دقیق تر بگوییم محل جغرافیایی که پژو شما بیشتر در آن رفت و آمد دارد، بازه زمانی که نیاز به تعویض فیلتر هوا 207 دارید متفاوت است. اگر خودروی شما در مناطق دارای گرد و خاک یا مناطق کویری رفت و آمد دارد، بهتر است هر 2 تا 4 هزار کیلومتر یکبار، به فیلتر خود نگاهی بیندازید. در غیر این صورت بهتر است بین هر 5 تا 10 هزار کیلومتر کارکرد، نگران فیلتر خود باشید. البته همیشه نیاز به تعویض فیلتر نیست و گاهی با کمی تکاندن و تمیز کردن فیلتر، درصدی از بازدهی اولیه آن باز خواهد گشت.

واتساپ