خرید دیسک ترمز پژو 207

دیسک ترمز 207 یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که برای سیستم ترمز این خودرو استفاده می‌شود. در واقع بدون استفاده از دیسک ترمز، پژو 207 قادر به حرکت نیست. این قطعه با لنت ترمز و چرخ‌های خودرو در ارتباط است و باعث می‌شود تا چرخ‌های ماشین در زمان فرمانِ ترمز، متوقف شوند. اگر چه بسیاری تصور می‌کنند این لنت ترمز است که به تنهایی باعث متوقف کردن خودرو می‌شود، اما واقعیت این است که دیسک ترمز هم در این عملکرد سهیم است. پس نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت. اکنون اگر قصد دارید برای پژو 207 خود بهترین دیسک ترمز را خریداری نمایید، تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید. دیسک ترمز پژو 207 در قسمت سیستم چرخ و متعلقات آن کاربرد دارد. نبود این قطعه، نه تنها امنیت خودرو را به خطر می‌اندازد، بلکه از حرکت چر‌خ‌های پژو هم جلوگیری می‌کند. در واقع وقتی چرخ‌های پژو 207 در حال حرکت است، همزمان دیسک ترمز هم با آن حرکت می‌کند. در صورتی حرکت این قطعه متوقف شود، چرخ‌های پژو 207 هم قادر به حرکت نخواهند بود. در نتیجه خودرو متوقف می‌شود.

راهنمای خرید دیسک ترمز پژو 207

شما زمانی که یک خودروی صفر کیلومتر خریداری می‌کنید، دیسک ترمز آن سالم و با عملکرد رضایت‌بخش است. اما این قطعه هم مانند سایر قطعات خودرو طول عمر مشخصی دارد. به طوری که با گذشت زمان و افزایش کارایی پژو 207، مستهلک و کهنه می‌شود. بنابراین مجبورید به سراغ یک قطعه‌ی جایگزین بروید. برای اینکه بتوانید یک دیسک ترمز مناسب برای پژو 207 خریداری کنید، باید به چندین نکته توجه داشته باشید. اولین آن، مرغوب بودن متریال و جنس دیسک ترمز 207 است. اغلب محصولاتی که در بازار هستند، در آلیاژ آن‌ها مواد ناخالصی وجود دارد. پس ممکن است بعد از مدت کوتاهی در آن‌ها تاب ایجاد شود و یا ترک بردارند. بهترین دیسک ترمز مناسب از جنس چدن یا فولاد ساخته می‌شود تا بتواند در برابر گرمای شدید، نیروی لنت ترمز و چرخ‌ها مقاومت کند.

راهنمای خرید دیسک ترمز پژو 207

یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید دیسک ترمز باید به آن توجه داشته باشید، اندازه و سایز مناسب این قطعه است که دقیقاً باید برای خودروی پژو 207 تهیه می‌شود. بزرگ یا کوچک بودن دیسک ترمز، مانع از عملکرد صحیح خودرو در زمان حرکت می‌شود. برای خودرو پژو 207 باید به سراغ یک دیسک ترمز با قطر 26.6 سانتی‌متر بروید.

قیمت دیسک ترمز 207

دیسک جلو و عقب ترمز خودروی پژو 207 دو قیمت متفاوت با هم دارد. قیمت دیسک ترمز جلو برای این خودرو گران‌تر از دیسک ترمز عقب خودرو است. اما به طور کلی محدوده‌ی قیمت دیسک ترمز عقب در برندهای تلدا و ایساکو از 142.000 شروع می‌شود و سقف آن به 179.000 تومان می‌رسد. محدوده‌ی قیمت دیسک ترمز جلو هم بین 230 تا 240 هزار تومان است. عوامل زیادی در تعیین قیمت دیسک ترمز 207 مؤثر است. یکی از این عوامل داشتن طراحی خنک‌کننده برای این قطعه است. همچنین جنس و آلیاژی که برای دیسک ترمز استفاده می‌شود، یکی دیگر از اِلمان‌های تعیین قیمت این قطعه است. زیرا در برابر گرمای شدید مقاومت می‌کند. در نتیجه دیسک طول عمر بالاتری دارد. البته فراموش نکنید این آلیاژ است که باعث افزایش مقاومت دیسک می‌شود. پس اگر آلیاژ بدون ناخالصی و از مواد مقاوم باشد، قیمت آن محصول افزایش می‌یابد. نوع برند هم در تعیین قیمت دیسک ترمز مؤثر است. برای مثال محصولات برند ایساکو نسبت به تلدا گران‌تر هستند. البته این دو برند تفاوت زیادی با هم ندارند. اما اگر بخواهیم بین این دو برند با سایر برندهای ناشناخته‌ی بازار مقایسه داشته باشیم، قطعاً به این نتیجه می‌رسیم که برند هم در تعیین قیمت دیسک ترمز پژو 207 مؤثر است. هر چند که برندهای معتبر بدون دلیل محصولات خود را گران‌تر نمی‌فروشند. این برندها دیسک‌های با کیفیت عالی، مقاوم در برابر گرمای شدید، با دوام و طول عمر بالا عرضه می‌کنند.

نمایندگی‌ دیسک ترمز پژو 207

با توجه به اینکه دو برند تلدا و ایساکو در زمینه‌ی تولید دیسک ترمز 207 پیشرو هستند، بیشتر محصولات خود را در نمایندگی‌ها عرضه می‌کنند. این محصولات اورجینال و اصلی هستند و با قیمت مناسب (حذف واسطه) به دست مشتریان می‌رسند. اگر قصد خرید دیسک ترمز برای خودروی 207 را دارید، باید مستقیماً به سراغ نمایندگی‌ها بروید. نکته مهم خرید: یکی از نمایندگی‌های معتبر تلدا و ایساکو در زمینه‌ی تولید دیسک ترمز برای پژو 207، «مستر یدکی» است. خرید از این فروشگاه این مزیت را دارد که محصول اصلی با قیمت مناسب به شما تحویل داده می‌شود. همچنین می‌توانید گواهی اصالت کالا را از فروشنده دریافت کنید.

بهترین مارک دیسک ترمز پژو 207

اگر قصد دارید برای پژو 207 خود یک دیسک ترمز مناسب خریداری کنید، بهتر است به سراغ بهترین برندهای بازار بروید. در این صورت مجبور نیستید هزینه‌ی امتحان کردن محصولات بی‌کیفیت و بی‌نام و نشان بازار را پرداخت کنید. در حال حاضر برندها و شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی تولید دیسک ترمز فعالیت دارند. اما دیسک ترمزی که برای پژو 207 مناسب باشد، در تعداد محدودی از این شرکت‌ها تولید می‌شود. دو برند معروف که در این زمینه فعالیت دارند «تلدا» و «ایساکو» هستند. محصولات این دو شرکت باکیفیت عالی و دوام بالا راهی بازار می‌شود. در عین حال برای آن‌ها سیستم خنک‌شونده هم در نظر گرفته می‌شود. با این اوصاف دیسک ترمز 207 داغ نمی‌شود و طول عمر آن افزایش می‌یابد. یکی دیگر از ویژگی‌های محصولات لوازم یدکی این دو برند، وزن مناسب دیسک ترمز است. توجه داشته باشید اگر وزن دیسک ترمز بالا باشد، در حرکت خودرو اختلال ایجاد می‌کند. وزن سبک آن هم قادر به عملکرد مناسب برای حرکت چرخ‌های خودرو نیست. پس باید به دنبال دیسک ترمز با وزن متعادل باشید که در این دو برند محصولات مناسبی برای پژو 207 تولید می‌شود.

واتساپ