چقدر درباره اسپری پارچه اطلاع دارید؟‌ تمیز بودن داخل خودرو، همانند تمیز بودن بیرون آن بسیار مهم است و حس خوبی را به سرنشینان می‌دهد. یکی از سخت‌ترین مراحل تمیزکردن داخل خودرو، تمیزکردن صندلی‌های آن است. پاک‌کردن آلودگی و یا لکه‌های چربی ازروی پارچه صندلی گاهی به‌سختی انجام می‌شود و برای پاک‌کردن آن‌ها نیاز به پاک‌کننده‌هایی است که مخصوص پارچه باشند. اگر صندلی پارچه‌ای خودرو شما هم کثیف شده و به دنبال راه حلی آسان برای تمیزکردن آن هستید لازم نیست به کارواش مراجعه کنید، فقط تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

در این مطلب در مورد تمیزکردن داخل خودرو صحبت می‌کنیم و ضمن معرفی بهترین اسپری تمیزکننده داخل خودرو به بررسی ویژگی‌های اسپری پارچه و کاربرد آن برای تمیزکردن داخل ماشین می‌پردازیم. روکش صندلی خودرو می‌تواند پارچه‌ای و یا چرمی باشد که هرکدام ویژگی‌هایی دارند. در زمان تمیزکردن داخل خودرو، تمیزکردن صندلی‌های پارچه‌ای نسبت به صندلی‌های چرمی سخت‌تر است و نیاز به موادی دارد که تمام آلودگی و لکه‌های سخت به‌جامانده روی پارچه را به‌راحتی پاک و تمیز کند. برای تمیز کردن چرم خودرو، از اسپری چرم خودرو استفاده می شود که با اسپری پارچه تفاوت دارد.

علاوه بر تمیزکردن صندلی‌ها، تمیزکردن و پاک‌کردن تودوزی پارچه‌ای، تزئینات پلاستیکی، تشک‌های کف، آسترهای سقف و رودری‌ها هم ممکن است آزاردهنده باشند. برای اینکه داخل خودرو به‌خصوص قسمت‌هایی که پارچه‌ای هستند را مثل روز اول تمیز کنید، لازم است از اسپری پاک‌کننده پارچه خودرو استفاده کنید. این اسپری‌های پاک‌کننده، دارای خاصیت پاک‌کنندگی قوی هستند و هر نوع لکه و بوی بد را از سطح مورد نظرتان پاک می‌کنند. ویژگی دیگر اسپری‌های پاک‌کننده داخل خودرو این است که این پاک‌کننده‌ها فقط برای تمیزکردن داخل خودرو نیستند و می‌توانید علاوه بر تمیزکردن تودوزی پارچه‌ای داخل خودرو، تزئینات پلاستیکی داخل خودرو، تشک‌های کف داخل خودرو، آسترهای سقف و... از آن‌ها برای تمیزکردن مبلمان خانگی، موکت و وسایل پارچه‌ای داخل خانه هم استفاده کنید.


خرید محلول شیشه شوی خودرو از مستر یدکی


نکات مهم در خرید اسپری تمیزکننده داخل خودرو

اسپری‌های تمیزکننده داخل خودرو انواع مختلفی دارند، اگر روکش صندلی‌های خودرو شما پارچه‌ای است موقع خرید اسپری تمیزکننده داخل خودرو دقت کنید که اسپری حتماً مناسب پارچه هم باشد. علاوه بر این هنگام خرید دقت کنید تا اسپری تمیزکننده، علاوه بر خاصیت پاک‌کنندگی، برطرف‌کننده بوی بد داخل خودرو هم باشد. برای مثال اسپری تمیزکننده پارچه (فوم) داخل کابین خودرو گتسان مدل MULTI-PURPOSE Foam CLEANER  یکی از بهترین اسپری‌های پاک‌کننده است که قابلیت ازبین‌بردن هر نوع لکه سرسخت و آلودگی را ازروی سطح پارچه دارد. این اسپری تمیزکننده ضمن تمیزکردن روکش صندلی‌های خودرو، به پارچه نفوذ می‌کند و بوهایی بد مانند بوی مواد غذایی، بوی حیوانات و یا بوی دود را هم به طور کامل از بین می‌برد.

همچنین اسپری تمیزکننده پارچه (فوم) داخل کابین خودرو فرمول وان مدل CARPET & UPHOLSTERY CLEANER یکی دیگر از بهترین اسپری‌های تمیزکننده داخل خودرو است که در ساخت این فوم تمیزکننده، از عصاره مرکبات طبیعی استفاده شده و به همین دلیل، این فوم علاوه بر اینکه فضای داخل خودرو را کاملاً تمیز می‌کند، بوی بد داخل خودرو را هم از بین می‌برد و داخل خودرو را خوشبو می‌کند و بوی تازگی به فضای داخلی خودرو می‌بخشد.

قیمت اسپری تمیزکننده داخل خودرو مناسب پارچه

اگر بخواهیم در مورد قیمت اسپری تمیزکننده پارچه خودرو صحبت کنیم باید بگوییم قیمت آن‌ها از ۴۷ هزار تومان تا ۱۹۲ هزار تومان، متفاوت است و می‌توانید به‌راحتی مدل‌های مختلف اسپری پاک کننده داخل خودرو را با قیمت مناسب از فروشگاه مستر یدکی تهیه کنید.


خرید و مشاهده قیمت اسپری انژکتور شور در فروشگاه اینترنتی مستریدکی


خرید اینترنتی اسپری پارچه تمیزکننده داخل خودرو از فروشگاه مستر یدکی

گفتیم برای تمیزکردن داخل خودرو در خانه بهتر است به‌جای استفاده از شوینده‌های مختلف از اسپری پاک‌کننده داخل خودرو استفاده کنید. اسپری پاک کننده پارچه خودرو به‌گونه‌ای ساخته شده‌اند که به‌راحتی قابل‌استفاده‌اند و بعد از استفاده از این پاک‌کننده‌ها هیچ اثری از لکه و یا کثیفی بر روی پارچه و یا سطح موردنظر باقی نمی‌ماند.

بنابراین داشتن یک اسپری تمیزکننده داخل خودرو برای همه ما لازم و ضروری است. شما می‌توانید اسپری تمیزکننده داخل خودرو  و سایر وسایل تمیز کننده ماشین را به‌راحتی از مستر یدکی سفارش دهید. مجموعه مستر یدکی به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم‌یدکی خودرو، این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا شما به‌راحتی محصول موردنظر خودروی خود را جستجو، بررسی و انتخاب نمایید و از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

واتساپ