قطعات داخل خودرو

قطعات داخلی اطاق خودرو باید از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار باشند. حفظ زیبایی این قطعات می‌تواند تأثیر بسزایی در ظاهر خودرو شما داشته باشد

زمان تعویض قطعات داخلی اطاق خودرو

قطعات به کار رفته در داخل اطاق خودرو ممکن است بر اثر گذر زمان یا حوادث غیرمترقبه مانند تصادف به درستی کار نکنند..

انواع قطعات داخلی اطاق خودرو

با توجه به وسعت و تنوع قطعات به کار رفته در اطاق خودرو می‌توان انواع مختلفی از این لوازم را به شما معرفی کرد. در ادامه شما را با چند قطعه اصلی و داخلی اطاق خودرو آشنا خواهیم کرد:

انواع دستگیره

در خودرو سه مدل دستگیره طراحی شده است. این سه نوع عبارت‌اند از:

  1. دستگیره داخلی خودرو
  2. دستگیره خارجی خودرو
  3. دستگیره سقف

قیمت قطعات داخل ماشین​​​​​​​

با توجه به استفاده مکرر از دستگیره‌های داخلی و خارجی خودرو، این قطعات در معرض خطر و خرابی بیشتری قرار دارند. دستگیره سقف در دو مدل معمولی و تاشو تولید شده است.

قطعات داشبورد

داشبورد یکی از مهم‌ترین قطعات داخلی اطاق خودرو به حساب می‌آید. با توجه به اینکه اکثر کلیدهای کاربردی و کیسه هوا در داخل داشبورد تعبیه شده‌اند، بایستی از سلامت آن مطمئن بود. در صورتی که باز شدن ایربگ به داشبورد شما صدمه وارد کرده است، نیاز دارید تا یک یا چند قطعه زیر را در آن تعویض نمایید:

  1. داشبورد
  2. پوسته داشبورد
  3. درب داشبورد

غربیلک فرمان

با توجه به اینکه برای هدایت خودرو باید از غربیلک فرمان استفاده کرد در صورتی که این قطعه دچار نقص شود باید در اولین فرصت آن را تعویض نمود.

آفتابگیر

کاهش دید راننده می‌تواند خطرات مرگباری را به همراه داشته باشد. از آفتابگیر برای حفظ دید افقی راننده هنگام تابش مستقیم نور خورشید استفاده می‌شود. پس در صورتی که این قطعه دچار نقص شده است، در اسرع وقت آن را تعویض کنید.

خرید اینترنتی قطعات داخل داشبورد

قاب بلندگو

در صورتی که قاب بلندگو خودروی شما آسیب‌دیده است، به راحتی می‌توانید آن را تعویض نمایید.

درب جعبه فیوز

یکی دیگر از اقلام مصرفی در داخل اطاق خودرو، درب جعبه فیوز است. این درب برای محافظت از فیوز‌های خودرو استفاده می‌شود.

لیست قیمت قطعات داخلی اطاق خودرو

قیمت قطعات داخلی اطاق خودرو معرفی شده در قسمت‌های قبل بر اساس جزئیات محصول تعیین می‌گردد. در مستر یدکی می‌توانید کالای مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت سفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

خرید اینترنتی قطعات داخلی اطاق خودرو در فروشگاه مستر یدکی

فروشگاه اینترنتی مستر یدکی به عنوان زیر مجموعه شرکت پارسیان آراز کار با ارائه انواع قطعات داخلی اطاق خودرو پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز است. کارشناسان این شرکت در زمان انتخاب و خرید به شما مشاوره رایگان ارائه خواهند داد. همچنین این فروشگاه با تضمین اصالت و 7 روز ضمانت بازگشت کالا خیال مشتریان را راحت می‌نماید.

واتساپ