خرید محصولات ادینول

آلمان یکی از خوشنام‌ترین کشورهای جهان در صنایع مختلف است. برای خرید از برند ادینول نیز همین بس که روی بسته بندی‌های آن می توانید عبارت Made in Germany را ببینید. خیلی سخت خواهد بود تا بتوانید در این کشور صنعتی یک برند را تأسیس و آن را به مرحله تولید انبوه برسانید. فیلترهای بسیار خاص برای کیفیت تولیدات در این کشور باعث شده است تا هر محصولی که از میان صنایع این کشور به بیرون صادر می‌شود، خود را در رتبه‌های بسیار بالای جهانی مشاهده نماید.

برای دریافت مشاوره و خرید محصولات برند ادینول با شماره 28423834-021 تماس بگیرید

نمایندگی ادینول ایران

نمایندگی‌ ادینول در ایران

برند ادینول در حال حاضر بیش از 80 سال است که به عنوان یک تولید کننده بزرگ در کشور آلمان مشغول تولید روان کننده‌های خودرو و روغن‌ ادینول است. آنها فقط به خوشنامی و تلاش بسیار زیاد معروف هستند و همه چیز برای این برند پله به پله رخ داده است. از این رو است که سال‌های بد اقتصادی و حتی جنگ نیز نتوانست آن‌ها را شکست دهد. فروش محصولات برند ادینول در ایران توسط یک شرکت بازرگانی اداره می شود که در اکثر شهرهای ایران نمایندگی فروش دارد. در کنار موضوع می توان با خیالی آسوده از فروشگاه های معتبر فروش اینترنتی، محصولات اصلی این برند را خریداری کرد. در این راستا فروشگاه مستریدکی بهترین انتخاب برای خرید محصولات ادینول است. این فروشگاه آنلاین به عنوان نمایندگی ادینول بهترین روغن ادینول و محصولات اصل این برند را به مشتریان خود عرضه می کند.

قیمت محصولات ادینول در بازار

ادینول را می توان یکی از بهترین برندهای تولید کننده روغن موتور در جهان دانست. آنها کیفیت را سرلوحه اصلی تولیدات خود قرار داده و کمتر رقیبی در سطح جهانی می تواند با کیفیت تأمین شده توسط ادینول به رقابت بپردازد. بازه قیمتی محصولات این برند در نمایندگی ادینول کمی متغیر است. بسته به نوع روغن ادینول که انتخاب می کنید و یا سایر محصولات این برند شما باید چیزی حدود 20 تا 400 هزار تومان بابت آنها پرداخت نمایید. البته حجم بسته بندی نیز روی این قیمت تاثیرگذار خواهد بود. سایت مستر یدکی اقتخار این را دارد که تمامی محصولات این برند را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

لیست محصولات ادینول

سال 2014 اوج شکوفایی برند ادینول را می توان در بازارهای جهانی دانست. این برند در این سال موفق به ثبت 90 شرکت همراه و همکار شد که در نوع خود می تواند یک رکورد جالب باشد. آنها در این سال دهمین سال حضور خود را روسیه را نیز جشن گرفتند. سال 2016، 80 امین سالگرد تأسیس برند ادینول بود. در آن سال علاوه بر افزایش ظرفیت تولید و اضافه کردن محصولات جدید دفاتر مرکزی خود را نیزگسترش داد. بسته بندی محصولات این شرکت در این سال با فرم و شکلی جدید روانه بازار شد. محصولات در نمایندگی ادینول شامل تنوع زیادی از انواع روغن موتور ادینول هستند. نمایندگی ایدنول  در زمینه تولید روغن موتورهای خودروهای سواری یک متخصص بزرگ محسوب می شوند. محصولات این برند شامل:

  • روغن گیربکس ادینول
  • روغن دنده ادینول
  • مایع ضد یخ ادینول
  • مایع شیشه شوی ادینول

تاریخچه برند ادینول

این کمپانی بزرگ تولیدات خود را از چند محصول محدود شروع و اکنون به یک طیف بسیار گسترده و وسیع بسط داده است. اگر به دنبال بهترین‌ها هستید، ادینول حتماً یکی از گزینه‌ها خواهد بود. 1936 سال تأسیس و تولد این برند و ایجاد نمایندگی ادینول است. آنها در این سال با ظرفیت تولید 75000 تن سوخت و 50000 تن روان کننده به بازار کشور آلمان معرفی شدند. سال‌های 1945 تا 1948 را می توان سال‌های بسیار مشقت بار این کمپانی بزرگ دانست. آنها در این سال‌ها چیزی حدود 80 درصد از کارخانجات خود را در بمباران از دست دادند. نیروهای شوروی در اوایل تابستان 1945 دستور بازسازی دوباره کارخانجات برند ادینول را صادر نمودند. سال‌های 1951 تا 1956 سال‌های گسترش ظرفیت‌ها برای این برند معتبر است. آنها در طی سال 1955 تولید روغن‌های خود را به 150000 تن در سال رساندند. و تا پایان این دوره این ظرفیت را به 250000 تن در سال افزایش دادند. مرکز علمی و فناوری برند ادینول در این سال با 350 کارمند شروع به کار نمود. این مرکز برای تحقیق و توسعه فرمولاسیون‌های بهینه تولیدات این کمپانی به وجود آمد. تقاضا برای محصولات این برند معتبر آلمانی به اوج خود تا آن زمان رسید و آنها در این سال میزان تولیدات خود را 200000 تن افزایش دادند.

کشور سازنده و نمایندگی ادینول

ثبت تجاری نمایندگی ادینول Lube Oil GmbH به تاریخ 04/12/1996 بر می گردد. آنها در سال 1998 تمام مدارک و اسناد لازم برای تجاری شدن خود را تکمیل کردند. برند ادینول در سال 1999 وارد شهر لونا شد و با اسپانسرینگ جدید،کارخانه‌های خود را در این شهر نیز گسترش داد. سال 2009 تا 2015 به سال‌های اوج گیری برند ادینول معروف است. در این سال‌ها آنها چندین مرکز تولیدی و فروش محصولات خود را در شهرهای مختلف آلمان تأسیس کردند. در سال 2011 برند Leuna از زیر مجموعه‌های تولیدی این شرکت وارد چرخه تولید شد. کمپانی ادینول در سال 1936 در منطقه Krumpa آلمان تأسیس شده است. آنها به سرعت و در یک مدت بسیار کوتاه برند خود را در تمام قاره‌های جهان بسط دادند. در طول بیش از 80 سال فعالیت تجاری، آنها مدل‌های مختلفی از روغن موتورها و روان کننده‌ها را روانه بازار جهانی کرده اند. کارخانجات این کمپانی در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکای شمالی نمایندگی دارند.

واتساپ