خرید شامپو بدنه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هر چقدر خودروی خود را تمیز می‌کنید یا به کارواش می‌برید، خودرو رنگ و درخشندگی خود را آنطور که باید نشان نمی‌دهد اگر شما هم از کارواش رفتن و ماشین شستن بی‌وقفه خسته شده‌اید، با ما همراه باشید. راه حل این مشکل، شامپوی شستشوی خودرو است. البته نه تنها خودروها، بلکه کلیه موتور سیکلت‌ها و وسایل نقلیه می‌توانند از معجزه این محصول بهره‌مند شوند. برای خرید این تمیز کننده خودرو بهترین گزینه استفاده از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور و یا استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی است.

انواع شامپوی شستشوی بدنه خودرو

برندهای مختلفی این محصول را عرضه کرده‌اند که مادرز، مفرا، رین ایکس، سوناکس، گتسان، ترتل، مسترفیکس، توتال و تام کلین بخشی از آن‌ها هستند که از این بین با خرید برند سوناکس و خرید برند TOTAL تقریبا می توانید مطمئن باشید که محصولات این کمپانی ها یک سر و گردن از دیگر برندها بالاتر است.

قیمت شامپو بدنه

شامپوی خودرو در برندها و اندازه‌های مختلف، از 10 هزار تومان تا 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است. نمونه‌های با قیمت بالا برای کارواش‌ها و مراکز سرویس خودرو به کار می‌آید و برای استفاده روزمره و خانوار، اندازه‌های کوچک و دستی را انتخاب کنید.

نحوه خرید شامپو بدنه

برای خرید این محصول، می‌توان از طریق استفاده کرد؛ اولی آن خرید از فروشگاه‌های فروش لوازم جانبی خودرو است که در سطج شهر فعال هستند اما باید توجه داشت که این کار نیاز به اعتماد بالا بر فروشگاه مد نظر و دیگری صرف وقت زیاد است. ولی دومین راه، خرید اینترنتی از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی است که این محصولات را به قیمت مناسب و با کیفیت اصلی می‌فروشند؛ مزیت این نوع از خرید صرف زمان نسبتا کوتاه و استفاده کردن از زمان‌های فوت شده برای تحقیق و بررسی محصول است که سپس با اطمینان از فروشنده اینترنتی آن، می‌توان به راحتی اقدام به خرید کرد.

مشخصات بهترین شامپو بدنه

مهم‌ترین خصوصیت یک تمیزکننده بدنه خوب برای خودرو، صدمه وارد نکردن و همچنین جلوگیری از صدمه دیدن خودرو است. یعنی علاوه بر اینکه در حین یا بعد از شستشو، به خودرو آسیبی وارد نمیکند، اجازه ندهد عوامل دیگر محیطی نیز خدشه‌ای در خودرو وارد کنند. از دیگر خصوصیاتی که برای این محصول میتوانیم ذکر کنیم، سازگاری با طبیعت و محیط زیست و عاری بودن از هرگونه مواد اسیدی و شیمیایی مضر است که در صورت تماس با پوست دست و بدن، مشکلی ایجاد نکند و آسیبی به رنگ خودرو وارد نکند.

بهترین بازه زمانی شستشوی خودرو با شامپو

اگر از شامپوی خودرو استفاده کنید، تا 10 روز تاثیر استفاده از آن را روی خودروی خود خواهید دید. این شامپوها، با ترکیبات منحصر به فرد خود، اثری فوق العاده روی رنگ و پوسته خودرو می‌گذارد و در صورت استفاده مکرر از آن، متوجه می‌شوید که مدت زمان دوام درخشندگی خودرو پس از شستشو، بسیار بیشتر از دفعات قبل می‌شود و گاهی تا 20 روز یا 1 ماه هم می‌توانید بدون شستشو، از درخشش و زیبایی خودروی خود لذت ببرید. در موارد خاص هم هر محصول یک راهنمای استفاده در بسته بندی دارد که با توجه به خصوصیات هر محصول توضیحاتی در مورد بازه زمانی شستشو در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشخصات بهترین شامپو بدنه

مزیت‌های استفاده از شامپوی شستشو بدنه خودرو

این شویندگان، سطح خودرو را صیقلی و براق و رنگ آن را در مقابل نور مستقیم آفتاب حفظ می‌کند. به طوری که از رنگ پریدگی و پوسیدگی‌های ناشی از نور خورشید روی خودرو اثری نمی‌بینید. همچنین در مقابل اثرات باران‌های اسیدی و بقایای جانوران و زنگ زدگی و ... رنگ خودرو را محافظت کرده و از تخریب بدنه آن جلوگیری می‌کند.

شامپوی شستشوی بدنه با فناوری نانو

نوعی از این شوینده‌ها، با استفاده از تکنولوژی نانو ساخته شده و با واکسی ترکیب شده‌اند که در صورت استفاده از آن مشاهده می‌کنید که غبار و مایعات به سختی روی خودرو باقی می‌ماند و تمیزی و براقیت خودروی شما برای مدتی طولانی تضمین می‌شود. شامپوهای شستشوی نانو از تار شدن و کدر شدن رنگ خودرو بیش از دیگر محصولات جلوگیری می‌کند. به کمک این تمیزکننده‌ها هر چقدر هم که فضولات روی خودروی شما بریزد، شامپوی نانو به آن‌ها اجازه نشستن روی سطح خودرو را نمی‌دهد و مانند یک سطح پر از چربی از پذیرفتن آن‌ها روی بدنه، شانه خالی می‌کند.

نحوه استفاده از شامپو بدنه خودرو

در حالت عمومی، یک شبانه روز قبل از مصرف، یک لیتر از آن را با شش بطری نوشابه یا 10 لیتر آب مخلوط کنید توجه داشته باشید این نسبت به صورت کلی برای تمامی شوینده‌ها است و با رو به رشد بودن فناوری این ضرایب متغییر است؛ دقت داشته باشید که توضیحات دقیق‌تر هر محصول در بسته بندی آن داده شده است. با استفاده از کف حاصل، خودرو را پاکیزه و براق نمایید. این محصولات را با هیچ ماده شوینده‌ای مخلوط نکنید؛ زیرا با این کار، تأثیر پاک‌کنندگی و ماندگاری آن را از بین می‌برید. همچنین، اجازه ندهید مایع شوینده روی خودرو خشک شود. به خصوص زمانی که خودرو داغ است، از شستشوی آن خودداری کنید؛ زیرا در این صورت، لکه‌های سفید روی بدنه باقی می‌مانند. برای گرفتن نتیجه ی بهتر، از دستمال چرمی استفاده کنید که قدرت برای زدودن گرد و خاک و ذرات ریز دیگر را بیشتر دارد.

واتساپ