آموزش حرفه ای بهترین روش شستن موتور ماشین
اگر تصمیم گرفته‌اید که موتور ماشین خود را تمیز کنید و نمی‌دانید چگونه این کار را انجام دهید با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا درباره نحوه شست‌و‌شوی آن بیشتر بدانید.
علت خاموش شدن ماشین در 8 حالت مختلف
خودرو به چه دلیلی بعد از استارت خوردن خاموش میشود؟ دلیل خاموش شدن ماشین در حال حرکت چیست؟ در این مقاله از مستریدکی، درباره دلایل خاموش شدن خودرو بیشتر بخوانید
نشانه ها و دلایل یاتاقان زدن موتور ماشین چیست؟
یاتاقان چیست و چه نقشی در خودرو دارد؟ یاتاقان زدن چه علائمی دارد؟ در این مقاله از مستریدکی، درباره یاتاقان زدن خودرو و علت و علائم آن بیشتر بخوانید.
چه عواملی باعث لرزش موتور خودرو می شود؟
احتمالا شما هم با مشکل لرزش موتور ماشین در هنگام رانندگی با سرعت بالا و یا شرایط دیگر، مواجه شده‌اید. در این مقاله از مستریدکی، درباره لرزش موتور خودرو بیشتر بخوانید.
علت برق دزدی ماشین و راهکارهایی برای رفع آن
برق دزدی ماشین، مصرف نابه‌جای برق یا انرژی از باطری خودرو در زمان خاموشی گفته می‌شود. در این مقاله از مستریدکی، درباره این مشکل و راه‌های تشخیص آن بیشتر بخوانید.
5 تفاوت ترمز کاسه ای با دیسکی
در این مقاله از وبلاگ مستریدکی، درباره تفاوت‌های دو نوع از ترمزهای محبوب، ترمز دیسکی و ترمز کاسه‌ای، از نظر ساختار، عملکرد، هزینه و ... بیشتر بخوانید.
لاستیک ماشین هر چند کیلومتر باید تعویض شود؟
حتما می‌دانید که پس از گذشت زمان، و طی شدن مسافتی مشخص، باید لاستیک خودرو را تعویض کرد. در این مقاله از مستریدکی، درباره زمان مناسب برای تعویض لاستیک بیشتر بخوانید.
گیرپاژ کردن یا جام كردن موتور ماشين چیست؟
وقتی که دمای موتور بالا رود و سیلندرها خنک نشوند، پیستون‌ها منبسط شده و گیرپاژ اتفاق می‌افتد. در این مقاله از مستریدکی، درباره گیرپاژ کردن موتور خودرو بیشتر بخوانید.
چک کردن روغن هیدرولیک فرمان چگونه انجام می شود؟
سیستم هیدرولیک فرمان، امکان چرخاندن فرمان را برای رانندگان راحت‌تر می‌کند. در این مقاله از مستریدکی، درباره چک کردن روغن هیدرولیک فرمان بیشتر بخوانید.

مقالات

واتساپ